Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czyż Izabella | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | STOPA | opłacono |
2 | Baran Szymon | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
3 | Sipa Dominik | Czerwieniec | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
4 | Wyrozumski Bartosz | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
5 | Lisiak Alicja | Nieckowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
6 | Rychert Magdalena | Nowe Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
7 | Szycko Wiktoria | Węgierskie | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
8 | Sztylka Natalia | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
9 | Śmiechowski Kuba | Czerwieniec | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
10 | Treder Emilia | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
11 | Treder Paulina | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
12 | Zawadzka Monika | Skórowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
13 | Kosior Anna | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
14 | Hinca Barbara | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
15 | Słomińska Martyna | Nieckowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
16 | Kosior Ksawery | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
17 | Fir Seweryn | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
18 | Czerwonka Nikola | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
19 | Gorzkowska Sandra | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
20 | Fir Agnieszka | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Skórowo | opłacono |
21 | Stenka Małgorzata | Rębowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
22 | Stenka Marcin | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
23 | Rybacki Szymon | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
24 | Blank Michał | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
25 | Waryło Witold | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
26 | Wasilewska Karina | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
27 | Szybut Milena | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
28 | Szybut Weronika | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
29 | Szybut Sebastian | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
30 | Szybut Roma | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
31 | Paliczek Paulina | Malczkówko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
32 | Dubacka Aleksandra | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | s | opłacono |
33 | Pawłowska Dominika | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
34 | Hojczyk Samanta | Wieliszewo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
35 | Szarko Nikola | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
36 | Kucwaj Zuzanna | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
37 | Kucwaj Amelia | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
38 | Szkuć Julia | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
39 | Czerwonka Brajan | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
40 | Czerwonka Alan | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
41 | Sobierańska Kinga | Dąbrówno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
42 | Klawikowski Piotr | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
43 | Siewiera Marika | Karżnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
44 | Nieborek Katarzyna | Karżnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
45 | Wiczkowska Antonina | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
46 | Pilipionek Paweł | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
47 | Konopa Maja | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
48 | Kotłowski Szymon | Rzechcino | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
49 | Lewicka Krystyna | Węgierskie | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
50 | Wekwert Stanisław | Radosław | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
51 | Dwulit Karol | Głuszyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
52 | Zganiacz Dawid | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
53 | Zielińska Weronika | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
54 | Wesołowska Julia | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
55 | Sajnóg Seweryn | Grapice | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
56 | Piołunkowska Martyna | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
57 | Pińkowska Dominika | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
58 | Pietnoczka Bartosz | Rzechcino | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
59 | Janowski Maciej | Grapice | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
60 | Cygan Piotr | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
61 | Celban Szymon | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
62 | Sobieraj Jarosław | Gdynia | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | MAJ | opłacono |
63 | Molenda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | MAJ | opłacono |
64 | Capar Wiktoria | Głuszynko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
65 | Komorowska Anita | Gdynia | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | MAJ | opłacono |
66 | Hinca Sławomir | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
67 | Arciszewski Krystian | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
68 | Krymska Sylwia | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
69 | Hinc Remigiusz | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
70 | Hinc Zuzanna | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
71 | Świątek-Hinc Magdalena | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
72 | Hinc Zdzisław Hinc | Żochowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nielegalny Gang Świeżaków | opłacono |
73 | Kaczmarek Tomasz | Malczkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
74 | Wasilewska Maja | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
75 | Michalski Maciej | Grąbkowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
76 | Młynarczyk Oliwia | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
77 | Kutni Oliwia | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
78 | Kowalski Krzysztof | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
79 | Truszkowska Kamila | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
80 | Telepski Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | null | opłacono |
81 | Kropidłowski Krzysztof | Główczyce | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
82 | Cyrny Bogusław | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
83 | Cyrny Beata | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Łupawa | opłacono |
84 | Sarzalski Oskar | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | OSP Łupawa | opłacono |
85 | Lange Małgorzata | Manowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
86 | Stefańska Agnieszka | Potęgowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
87 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
88 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | SP Potęgowo | opłacono |
89 | Pacek Karolina | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
90 | Sontowski Marcin | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Morenka Team | opłacono |
91 | BOROWIEC Paweł | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | BORÓWKI | opłacono |
92 | BOROWIEC Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | BORÓWKI | opłacono |
93 | Szajduk Piotr | Szczecin | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
94 | Jaworski Piotr | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | opłacono | |
95 | Polasz Jacek | Reda | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
96 | Zielińska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | opłacono | |
97 | Winikajtys Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | opłacono | |
98 | Gradek Monika | Człuchów | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | opłacono | |
99 | Michalak Krzysztof | Człuchów | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | opłacono | |
100 | Gawlik Jarosław | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | opłacono |
Wyświetleń: 15142