Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Szlachetka Zofia | Słupsk | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Twardziele | opłacono | |
202 | Szlachetka Małgorzata | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Twardziele | opłacono |
203 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Twardziele | opłacono | |
204 | Szlachetka Piotr | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Twardziele | opłacono |
205 | Gostomczyk Karol | Studzienice | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Relaks | opłacono |
206 | Krzaczkowska Hanna | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
207 | Krzaczkowski Michał | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
208 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
209 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
210 | Niemczyk Michał | Lębork | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Dzika Świnia | opłacono |
211 | Luks Krzysztof | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
212 | Troć Anna | Wejherowo | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | zygzak | opłacono |
213 | Piwakowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | PKO Harpagan | opłacono |
214 | Buciak Piotr | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Team 360° | opłacono |
215 | Szyszlak Marcin | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
216 | Łuczkiewicz Filip | słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 | opłacono | |
217 | Łuczkiewicz Dominik | słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 | opłacono | |
218 | Łuczkiewicz Lilianna | słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | opłacono | |
219 | Łuczkiewicz Tomasz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | opłacono | |
220 | Adamczuk Mariusz | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Team Kaszubska Poniewierka | |
221 | Pruszkowski Paweł | Kraśnik | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | ||
222 | wąsicka Wiktoria | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 | AML | opłacono |
223 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
224 | Lewosz Krzysztof | GDYNIA | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Sztywny Klekot | opłacono |
225 | Walentowski Radosław | Skierniewice | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | LosMaruderos | opłacono |
226 | Karkut Monika | MIASTKO | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | MTS HAMER | opłacono |
227 | Karkut Dariusz | MIASTKO | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | MTS HAMER | opłacono |
228 | Friede Daniel | Przechlewo | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
229 | Bober Bartłomiej | Gdynia | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | harpagan | opłacono |
230 | Lepka Bartosz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | Słomiane Bambusy | opłacono |
231 | Cecuła Krzysztof | Swarzędz | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
232 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | ||
233 | Waleńczak Tomasz | Gdynia | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
234 | Kot Adam | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
235 | Śmieja Daniel | Szczecin | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
236 | Olbryś Marek | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
237 | Tumaniec Nadia | Wladyslawowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nordowe Morsy | opłacono |
238 | Tumaniec Tymoteusz | Wladyslawowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nordowe Morsy | opłacono |
239 | Tumaniec Rafał | Władyslawowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
240 | Tumaniec Natalia | Wladyslawowo | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Nordowe Morsy | opłacono |
241 | Piechocki Robert | Koszalin | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Tułacze | opłacono |
242 | Sienkiewicz Władsław | Gdynia | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Sam w lesie | opłacono |
243 | Piotrowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | ||
244 | Kamińska Anna | Starogard Gdański | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | zygzak | opłacono |
245 | Kamiński Jarosław | starogard gdański | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | zygzak | opłacono |
246 | Stocki Janusz | Białe Błota | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Nogi Szybsze od Głowy | opłacono |
247 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Cobra Team | opłacono |
248 | Witkowski Michał | Toruń | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | opłacono | |
249 | Lipiński Tomasz | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
250 | Dziamara Jarosław | Przechlewo | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
251 | Świetlik Krzysztof | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Troll Team | opłacono |
252 | Burcon Piotr | Piła | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | CYKLOZA Piła | opłacono |
253 | Krzemiński Andrzej | Koszalin | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Tułacze | opłacono |
254 | Papis Leszek | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Troll Team | opłacono |
255 | Grochowski Michał | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | LPP Team | opłacono |
256 | Orłowski Leszek | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Troll Team | opłacono |
257 | Sadowski Marek | Czaple | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
258 | Cała Lena | Bytów | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Cała Team | opłacono | |
259 | Cała Dawid | Bytów | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Cała Team | opłacono | |
260 | Cała Małgorzata | Bytów | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Cała Team | opłacono | |
261 | Furman Tomasz | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
262 | Cała Bartosz | Bytów | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Cała Team | opłacono |
263 | Wegner Sławomir | Piła | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | CYKLOZA Piła | opłacono |
264 | Zwoliński Rafał | Piła | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | CYKLOZA Piła | opłacono |
265 | Wąchnicki Marcin | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
266 | Kujawski Robert | Człuchów | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | opłacono | |
267 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
Wyświetleń: 15159