Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Ryngwelska Oliwia Łupawa Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
102 Kobylski Maciej Reda Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
103 Kobylska Lena Reda Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia opłacono
104 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
105 Piątkowski Zbigniew Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) Horyzont opłacono
106 Kasprzyk Radosław Dąbrowa gm. Dopiewo Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
107 Rakoczy Jakub Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Wilki opłacono
108 Rakoczy Agnieszka Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Wilki opłacono
109 Rakoczy Sławomir Jezierzyce Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Wilki opłacono
110 Kwaśniewski Maciej Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
111 Tomaszczyk Alicja SOPOT Trasa rowerowa (ok.120 km) AMEBA LISINY opłacono
112 Tiszbein Piotr SOPOT Trasa rowerowa (ok.120 km) AMEBA LISINY opłacono
113 Smulczak Joanna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Łasice MroQ opłacono
114 Chudziński Paweł Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Łasice MroQ opłacono
115 Noga Witold Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
116 Kinowska Katarzyna Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
117 Pacowska-Brudło Ola Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) Ba-Bi opłacono
118 Brudło Basia Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) Ba-Bi opłacono
119 Brudło Zbych Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) Ba-Bi opłacono
120 Brudło Paweł Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) KTE Tramp opłacono
121 Łosiewicz Mariusz Bojano Trasa rowerowa (ok.120 km) Morenka Team opłacono
122 Czekalska Agnieszka Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
123 Czekalska Beata Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
124 Czekalski Dominik Gdańsk Trasa piesza (ok.25 km) wiórki opłacono
125 Żak Paweł Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Pazur Dzbana opłacono
126 Sawaniewska Beata Malbork Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na luzie :) opłacono
127 Sawaniewski Rafał Malbork Trasa piesza (ok.50 km) Karrrramba opłacono
128 Wejher Sławomir Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
129 Bukowska Sandra Słupsk Trasa piesza (ok.25 km) Słomiane Bambusy opłacono
130 Białas Arkadiusz Słupsk Trasa piesza (ok.50 km) STOPA Słupsk opłacono
131 Welz Dominika Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Morenka Team / Wataha opłacono
132 Duras Urszula Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
133 Duras Bartek Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
134 Duras Małgorzata Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
135 Duras Włodzimierz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Gang Muminka opłacono
136 Dargacz Waldemar Niestępowo Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
137 Tissler Adrian Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
138 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
139 Witkowska Anna Toruń Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Na krawądzi opłacono
140 Princ Paulina Łupawa Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
141 Ciszkiewicz Martyna Gdansk Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
142 Ciszkiewicz Tomasz gdansk Trasa piesza (ok.25 km) brak opłacono
143 Wesolowski Stefan Kolobrzeg Trasa rowerowa (ok.120 km) Kolo Brzegu opłacono
144 Batruch Bartosz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
145 Batruch Martyna Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
146 Batruch Jolanta Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
147 Batruch Piotr Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
148 Grabuszyński Wiktor Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 opłacono
149 Grabuszyński Wiesław Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
150 Grabuszyńska Beata Kobylnica Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
151 Nejman Alicja Miastko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Robale opłacono
152 Nejman Marta Miastko Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Robale opłacono
153 Nejman Robert Miastko Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Robale opłacono
154 Duda Anita Warszawa Trasa piesza (ok.25 km) opłacono
155 Duda Tomasz Warszawa Trasa piesza (ok.50 km) opłacono
156 Filipowicz Gabriela Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Filipki opłacono
157 Filipowicz Natalia Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Filipki opłacono
158 Filipowicz Bartek Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Filipki opłacono
159 Gwóźdź-Sproketowska Weronika Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 Sproket Team opłacono
160 Bartczak Ada Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Sproket Team opłacono
161 Gwóźdź-Sproketowski Bartosz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 Sproket Team opłacono
162 Nikonowicz Adrian Małe Gacno Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
163 Łepek Agnieszka Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) KS Pidrina Gdynia opłacono
164 Nowacka Elżbieta Koszalin Trasa rowerowa (ok.120 km) Nietoperze Koszalin opłacono
165 Borko Ryszard Gdynia Trasa piesza (ok.25 km) KS Pidrina Gdynia opłacono
166 Beszterda Sebastian Koszalin Trasa rowerowa (ok.120 km) Nietoperze Koszalin opłacono
167 Kamiński Łukasz Gdańsk Trasa piesza (ok.50 km) Oko Technika opłacono
168 Gorczyca Roman Ełk Trasa piesza (ok.50 km) Running Tortoise opłacono
169 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa rowerowa (ok.120 km) STOPA Słupsk opłacono
170 Hołdakowski Wojciech Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
171 Kłapkowska Daria Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
172 Nowakowska Aneta słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
173 Bereżańska Agnieszka Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
174 Wojaczek Anna Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
175 Rymsza Kamila Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
176 Rymsza Karol Gdańsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 opłacono
177 Szlachetka Zofia Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Twardziele opłacono
178 Szlachetka Małgorzata Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Twardziele opłacono
179 Szlachetka Maksymilian Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 Twardziele opłacono
180 Szlachetka Piotr Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 Twardziele opłacono
181 Gostomczyk Karol Studzienice Trasa piesza (ok.50 km) Relaks opłacono
182 Krzaczkowska Hanna Stężyca Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 LYNXNET Stężyca opłacono
183 Krzaczkowski Michał Stężyca Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 LYNXNET Stężyca opłacono
184 Krzaczkowska Izabela Stężyca Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 LYNXNET Stężyca opłacono
185 Krzaczkowski Paweł Stężyca Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 LYNXNET Stężyca opłacono
186 Niemczyk Michał Lębork Trasa piesza (ok.50 km) Dzika Świnia opłacono
187 Luks Krzysztof Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
188 Troć Anna Wejherowo Trasa piesza (ok.25 km) zygzak opłacono
189 Piwakowski Andrzej Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) PKO Harpagan opłacono
190 Buciak Piotr Warszawa Trasa rowerowa (ok.120 km) Team 360° opłacono
191 Szyszlak Marcin Gdańsk Trasa rowerowa (ok.120 km) opłacono
192 Łuczkiewicz Filip słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 opłacono
193 Łuczkiewicz Dominik słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 opłacono
194 Łuczkiewicz Lilianna słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 opłacono
195 Łuczkiewicz Tomasz Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 opłacono
196 wąsicka Wiktoria Słupsk Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 AML opłacono
197 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Trasa piesza (ok.25 km) STOPA Słupsk opłacono
198 Lewosz Krzysztof GDYNIA Trasa rowerowa (ok.120 km) Sztywny Klekot opłacono
199 Walentowski Radosław Skierniewice Trasa rowerowa (ok.120 km) LosMaruderos opłacono
200 Karkut Monika MIASTKO Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 MTS HAMER opłacono


Wyświetleń: 6123

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ