Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Ryngwelska Oliwia | Łupawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
102 | Kobylski Maciej | Reda | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
103 | Kobylska Lena | Reda | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia | opłacono |
104 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
105 | Piątkowski Zbigniew | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Horyzont | opłacono |
106 | Kasprzyk Radosław | Dąbrowa gm. Dopiewo | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | opłacono | |
107 | Rakoczy Jakub | Jezierzyce | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Wilki | opłacono |
108 | Rakoczy Agnieszka | Jezierzyce | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Wilki | opłacono |
109 | Rakoczy Sławomir | Jezierzyce | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Wilki | opłacono |
110 | Kwaśniewski Maciej | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | opłacono | |
111 | Tomaszczyk Alicja | SOPOT | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | AMEBA LISINY | opłacono |
112 | Tiszbein Piotr | SOPOT | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | AMEBA LISINY | opłacono |
113 | Smulczak Joanna | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Łasice MroQ | opłacono |
114 | Chudziński Paweł | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Łasice MroQ | opłacono |
115 | Noga Witold | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | opłacono | |
116 | Kinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | opłacono | |
117 | Pacowska-Brudło Ola | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Ba-Bi | opłacono |
118 | Brudło Basia | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Ba-Bi | opłacono |
119 | Brudło Zbych | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Ba-Bi | opłacono |
120 | Brudło Paweł | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | KTE Tramp | opłacono |
121 | Łosiewicz Mariusz | Bojano | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Morenka Team | opłacono |
122 | Czekalska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | wiórki | opłacono |
123 | Czekalska Beata | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | wiórki | opłacono |
124 | Czekalski Dominik | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | wiórki | opłacono |
125 | Żak Paweł | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Pazur Dzbana | opłacono |
126 | Sawaniewska Beata | Malbork | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Na luzie :) | opłacono |
127 | Sawaniewski Rafał | Malbork | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Karrrramba | opłacono |
128 | Wejher Sławomir | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
129 | Bukowska Sandra | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | Słomiane Bambusy | opłacono |
130 | Białas Arkadiusz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
131 | Welz Dominika | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Morenka Team / Wataha | opłacono |
132 | Duras Urszula | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Gang Muminka | opłacono |
133 | Duras Bartek | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Gang Muminka | opłacono |
134 | Duras Małgorzata | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Gang Muminka | opłacono |
135 | Duras Włodzimierz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Gang Muminka | opłacono |
136 | Dargacz Waldemar | Niestępowo | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
137 | Tissler Adrian | Pruszcz Gdański | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Na krawądzi | opłacono |
138 | Tissler Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Na krawądzi | opłacono |
139 | Witkowska Anna | Toruń | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Na krawądzi | opłacono |
140 | Princ Paulina | Łupawa | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
141 | Ciszkiewicz Martyna | Gdansk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | opłacono | |
142 | Ciszkiewicz Tomasz | gdansk | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | brak | opłacono |
143 | Wesolowski Stefan | Kolobrzeg | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Kolo Brzegu | opłacono |
144 | Batruch Bartosz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
145 | Batruch Martyna | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
146 | Batruch Jolanta | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
147 | Batruch Piotr | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
148 | Grabuszyński Wiktor | Kobylnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | opłacono | |
149 | Grabuszyński Wiesław | Kobylnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
150 | Grabuszyńska Beata | Kobylnica | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
151 | Nejman Alicja | Miastko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Robale | opłacono |
152 | Nejman Marta | Miastko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Robale | opłacono |
153 | Nejman Robert | Miastko | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Robale | opłacono |
154 | Duda Anita | Warszawa | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | opłacono | |
155 | Duda Tomasz | Warszawa | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | opłacono | |
156 | Filipowicz Gabriela | Gdańsk | Pakistan | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Filipki | opłacono |
157 | Filipowicz Natalia | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Filipki | opłacono |
158 | Filipowicz Bartek | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Filipki | opłacono |
159 | Gwóźdź-Sproketowska Weronika | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 | Sproket Team | opłacono |
160 | Bartczak Ada | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | Sproket Team | opłacono |
161 | Gwóźdź-Sproketowski Bartosz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | Sproket Team | opłacono |
162 | Nikonowicz Adrian | Małe Gacno | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
163 | Łepek Agnieszka | Gdynia | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | KS Pidrina Gdynia | opłacono |
164 | Nowacka Elżbieta | Koszalin | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Nietoperze Koszalin | opłacono |
165 | Borko Ryszard | Gdynia | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | KS Pidrina Gdynia | opłacono |
166 | Beszterda Sebastian | Koszalin | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Nietoperze Koszalin | opłacono |
167 | Kamiński Łukasz | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Oko Technika | opłacono |
168 | Gorczyca Roman | Ełk | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Running Tortoise | opłacono |
169 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
170 | Hołdakowski Wojciech | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
171 | Kłapkowska Daria | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
172 | Nowakowska Aneta | słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
173 | Bereżańska Agnieszka | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
174 | Wojaczek Anna | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
175 | Rymsza Kamila | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
176 | Rymsza Karol | Gdańsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | opłacono | |
177 | Szlachetka Zofia | Słupsk | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Twardziele | opłacono | |
178 | Szlachetka Małgorzata | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Twardziele | opłacono |
179 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | Twardziele | opłacono | |
180 | Szlachetka Piotr | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | Twardziele | opłacono |
181 | Gostomczyk Karol | Studzienice | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Relaks | opłacono |
182 | Krzaczkowska Hanna | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
183 | Krzaczkowski Michał | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
184 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
185 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.10 | LYNXNET Stężyca | opłacono |
186 | Niemczyk Michał | Lębork | Polska | Trasa piesza (ok.50 km) | Dzika Świnia | opłacono |
187 | Luks Krzysztof | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
188 | Troć Anna | Wejherowo | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | zygzak | opłacono |
189 | Piwakowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | PKO Harpagan | opłacono |
190 | Buciak Piotr | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Team 360° | opłacono |
191 | Szyszlak Marcin | Gdańsk | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | opłacono | |
192 | Łuczkiewicz Filip | słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 | opłacono | |
193 | Łuczkiewicz Dominik | słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 | opłacono | |
194 | Łuczkiewicz Lilianna | słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | opłacono | |
195 | Łuczkiewicz Tomasz | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.13 | opłacono | |
196 | wąsicka Wiktoria | Słupsk | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dzieci do lat 15 - start godz.13 | AML | opłacono |
197 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | Polska | Trasa piesza (ok.25 km) | STOPA Słupsk | opłacono |
198 | Lewosz Krzysztof | GDYNIA | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | Sztywny Klekot | opłacono |
199 | Walentowski Radosław | Skierniewice | Polska | Trasa rowerowa (ok.120 km) | LosMaruderos | opłacono |
200 | Karkut Monika | MIASTKO | Polska | Trasa piesza (ok.10 km) - dorośli i młodzież od 16 lat - start godz.10 | MTS HAMER | opłacono |
Wyświetleń: 15160