Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marczak Beata | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
2 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | opłacono |
3 | Słabiak Marta | Sieradz | Polska | 5 km | ||
4 | kramer leszek | Oleśnica | Polska | 5 km | olesnicka strefa nordic walking | |
5 | Kopa Daria | Ostrów wielkopolski | Polska | 5 km | ||
6 | Chrabelska Dominika | Sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
7 | Sieczkowski Władysław | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
8 | Jurczyk Elżbieta | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
9 | Kapitaniak Ilona | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono |
10 | birecka kamilla | kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
11 | Kolanek Piotr | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
12 | Chlasta Magdalena | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
13 | Olejniczak Martyna | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
14 | Nowak Barbara | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono |
15 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | 5 km | ||
16 | Michałowska Małgorzata | Gąsiorowo | Polska | 5 km | ||
17 | Knapik Magdalena | Kalisz | Polska | 5 km | Kaliska Liga Badmintona | opłacono |
18 | Kosecka Katarzyna | Pabianice | Polska | 5 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
19 | Korycka Mariola | Zgierz | Polska | 5 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
20 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | 5 km | Parakulos Kowal | opłacono |
21 | Kozłowska Agata | Zduńska Wola | Polska | 5 km | ||
22 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | 5 km | opłacono | |
23 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
24 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
25 | Łańduch Jacek | Kalisz | Polska | 5 km | *KNT Kalisz | opłacono |
26 | Grzesiek Justyna | Nowe Skalmierzyce | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
27 | Ciołkiewicz Agnieszka | Łódź | Polska | 5 km | ||
28 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Polska | 5 km | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
29 | Domański Jarosław | Bełchatów | Polska | 5 km | opłacono | |
30 | sójka marian sójka | sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
31 | Skurnica Marcin | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
32 | Dzieniszewska Alina | Małkinia | Polska | 5 km | ||
33 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | 5 km | ||
34 | Sulej Teresa | Sieradz | Polska | 5 km | Rajsport Active | opłacono |
35 | Górska Marta | Sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
36 | Marcinczak Beata | Zduńska Wola | Polska | 5 km | Luca Team Zduńska Wola | |
37 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | 5 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
38 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | 5 km | SPARTAKUS | opłacono |
39 | Pyrka Alicja | Bełchatów | Polska | 5 km | opłacono | |
40 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
41 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
42 | Wagan Ewa Wagan | Sieradz | Polska | 5 km | ||
43 | Bartnicki Antoni | Sieradz | Polska | 5 km | Rajsport Active | opłacono |
44 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
45 | Kosecki Marek | Pabianice | Polska | 10 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
46 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 10 km | grupa wilki | |
47 | Karbowska Alicja | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
48 | Kaczmarek Wlodzimierz | Lodz | Polska | 10 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
49 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | Polska | 10 km | ||
50 | Witman Tomasz | Łódź | Polska | 10 km | RYSIOTEAM | opłacono |
51 | Witman Iwona Witman | Łódź | Polska | 10 km | RYSIOTEAM | opłacono |
52 | Jarek Sergiusz | Pabianice | Polska | 10 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
53 | Kiełbik Marek | Wrocław | Polska | 10 km | DWAMARKI | |
54 | CEBULSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | Polska | 10 km | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
55 | Pabiniak Aneta | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
56 | Pabiniak Andrzej | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
57 | Mosoń Marek | Wrocław | Polska | 10 km | DWAMARKI | |
58 | Dwornicki Aleksander | Sieradz | Polska | 10 km | ||
59 | Jordan Michael | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
60 | Czerski Krzysztof | Łódź | Polska | 10 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
61 | Osiński Michał | Łódź | Polska | 10 km | Tervel Team | |
62 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | 10 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
63 | Grabowski Andrzej | Łódź | Polska | 10 km | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
64 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | 10 km | reebok run crew skierniewice | |
65 | Chojnacka Ewa | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
66 | Chojnacki Piotrek | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 5259