Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | 5 km | SPARTAKUS | opłacono |
2 | Skurnica Marcin | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
3 | Marczak Beata | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
4 | Jurczyk Elżbieta | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
5 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | 10 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
6 | Pyrka Alicja | Bełchatów | Polska | 5 km | opłacono | |
7 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Polska | 5 km | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
8 | Domański Jarosław | Bełchatów | Polska | 5 km | opłacono | |
9 | Michałowska Małgorzata | Gąsiorowo | Polska | 5 km | ||
10 | Nowak Barbara | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono |
11 | Knapik Magdalena | Kalisz | Polska | 5 km | Kaliska Liga Badmintona | opłacono |
12 | Kolanek Piotr | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
13 | Łańduch Jacek | Kalisz | Polska | 5 km | *KNT Kalisz | opłacono |
14 | Chlasta Magdalena | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
15 | Olejniczak Martyna | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
16 | Kapitaniak Ilona | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono |
17 | birecka kamilla | kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
18 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | 5 km | ||
19 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | 5 km | Parakulos Kowal | opłacono |
20 | Kaczmarek Wlodzimierz | Lodz | Polska | 10 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
21 | CEBULSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | Polska | 10 km | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
22 | Osiński Michał | Łódź | Polska | 10 km | Tervel Team | |
23 | Witman Iwona Witman | Łódź | Polska | 10 km | RYSIOTEAM | opłacono |
24 | Witman Tomasz | Łódź | Polska | 10 km | RYSIOTEAM | opłacono |
25 | Grabowski Andrzej | Łódź | Polska | 10 km | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
26 | Czerski Krzysztof | Łódź | Polska | 10 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
27 | Ciołkiewicz Agnieszka | Łódź | Polska | 5 km | ||
28 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | 5 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
29 | Dzieniszewska Alina | Małkinia | Polska | 5 km | ||
30 | Grzesiek Justyna | Nowe Skalmierzyce | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
31 | kramer leszek | Oleśnica | Polska | 5 km | olesnicka strefa nordic walking | |
32 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | 5 km | ||
33 | Kopa Daria | Ostrów wielkopolski | Polska | 5 km | ||
34 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 10 km | grupa wilki | |
35 | Kosecka Katarzyna | Pabianice | Polska | 5 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
36 | Kosecki Marek | Pabianice | Polska | 10 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
37 | Jarek Sergiusz | Pabianice | Polska | 10 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
38 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | 5 km | opłacono | |
39 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
40 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
41 | sójka marian sójka | sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
42 | Dwornicki Aleksander | Sieradz | Polska | 10 km | ||
43 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | opłacono |
44 | Sieczkowski Władysław | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
45 | Górska Marta | Sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
46 | Jordan Michael | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
47 | Chrabelska Dominika | Sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
48 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
49 | Chojnacki Piotrek | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
50 | Chojnacka Ewa | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
51 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
52 | Bartnicki Antoni | Sieradz | Polska | 5 km | Rajsport Active | opłacono |
53 | Wagan Ewa Wagan | Sieradz | Polska | 5 km | ||
54 | Słabiak Marta | Sieradz | Polska | 5 km | ||
55 | Sulej Teresa | Sieradz | Polska | 5 km | Rajsport Active | opłacono |
56 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | 10 km | reebok run crew skierniewice | |
57 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
58 | Mosoń Marek | Wrocław | Polska | 10 km | DWAMARKI | |
59 | Kiełbik Marek | Wrocław | Polska | 10 km | DWAMARKI | |
60 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | Polska | 10 km | ||
61 | Kozłowska Agata | Zduńska Wola | Polska | 5 km | ||
62 | Marcinczak Beata | Zduńska Wola | Polska | 5 km | Luca Team Zduńska Wola | |
63 | Korycka Mariola | Zgierz | Polska | 5 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
64 | Karbowska Alicja | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
65 | Pabiniak Aneta | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
66 | Pabiniak Andrzej | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
Wyświetleń: 5230