Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | Polska | 10 km | ||
2 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | 5 km | ||
3 | sójka marian sójka | sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
4 | Dwornicki Aleksander | Sieradz | Polska | 10 km | ||
5 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
6 | Dzieniszewska Alina | Małkinia | Polska | 5 km | ||
7 | Górska Marta | Sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
8 | Kozłowska Agata | Zduńska Wola | Polska | 5 km | ||
9 | Pyrka Alicja | Bełchatów | Polska | 5 km | opłacono | |
10 | Michałowska Małgorzata | Gąsiorowo | Polska | 5 km | ||
11 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | 5 km | ||
12 | Ciołkiewicz Agnieszka | Łódź | Polska | 5 km | ||
13 | Jordan Michael | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
14 | Chrabelska Dominika | Sieradz | Polska | 5 km | opłacono | |
15 | Chojnacki Piotrek | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
16 | Chojnacka Ewa | Sieradz | Polska | 10 km | opłacono | |
17 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | 5 km | opłacono | |
18 | Domański Jarosław | Bełchatów | Polska | 5 km | opłacono | |
19 | Wagan Ewa Wagan | Sieradz | Polska | 5 km | ||
20 | Słabiak Marta | Sieradz | Polska | 5 km | ||
21 | Kopa Daria | Ostrów wielkopolski | Polska | 5 km | ||
22 | Łańduch Jacek | Kalisz | Polska | 5 km | *KNT Kalisz | opłacono |
23 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Polska | 5 km | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
24 | Mosoń Marek | Wrocław | Polska | 10 km | DWAMARKI | |
25 | Kiełbik Marek | Wrocław | Polska | 10 km | DWAMARKI | |
26 | Kaczmarek Wlodzimierz | Lodz | Polska | 10 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
27 | CEBULSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | Polska | 10 km | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
28 | Grabowski Andrzej | Łódź | Polska | 10 km | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
29 | Czerski Krzysztof | Łódź | Polska | 10 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
30 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | 5 km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
31 | Kosecka Katarzyna | Pabianice | Polska | 5 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
32 | Kosecki Marek | Pabianice | Polska | 10 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
33 | Korycka Mariola | Zgierz | Polska | 5 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
34 | Jarek Sergiusz | Pabianice | Polska | 10 km | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
35 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 10 km | grupa wilki | |
36 | Nowak Barbara | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono |
37 | Kolanek Piotr | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
38 | Grzesiek Justyna | Nowe Skalmierzyce | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
39 | Chlasta Magdalena | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
40 | Olejniczak Martyna | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
41 | Kapitaniak Ilona | Kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | opłacono |
42 | birecka kamilla | kalisz | Polska | 5 km | Kalisia Nordic Team | |
43 | Knapik Magdalena | Kalisz | Polska | 5 km | Kaliska Liga Badmintona | opłacono |
44 | Marcinczak Beata | Zduńska Wola | Polska | 5 km | Luca Team Zduńska Wola | |
45 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | opłacono |
46 | Sieczkowski Władysław | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
47 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
48 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | 5 km | NWPL Garrosa Team | |
49 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
50 | Witczuk Aleksandra | Siedlce | Polska | 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | |
51 | Skurnica Marcin | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
52 | Marczak Beata | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | |
53 | Jurczyk Elżbieta | Bełchatów | Polska | 5 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
54 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | 10 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono |
55 | kramer leszek | Oleśnica | Polska | 5 km | olesnicka strefa nordic walking | |
56 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | 5 km | Parakulos Kowal | opłacono |
57 | Bartnicki Antoni | Sieradz | Polska | 5 km | Rajsport Active | opłacono |
58 | Sulej Teresa | Sieradz | Polska | 5 km | Rajsport Active | opłacono |
59 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | 10 km | reebok run crew skierniewice | |
60 | Witman Iwona Witman | Łódź | Polska | 10 km | RYSIOTEAM | opłacono |
61 | Witman Tomasz | Łódź | Polska | 10 km | RYSIOTEAM | opłacono |
62 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | 5 km | SPARTAKUS | opłacono |
63 | Osiński Michał | Łódź | Polska | 10 km | Tervel Team | |
64 | Karbowska Alicja | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
65 | Pabiniak Aneta | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
66 | Pabiniak Andrzej | Złoczew | Polska | 10 km | Złoczew TEAM | opłacono |
Wyświetleń: 5227