Mistrzostwa Sieradza w NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Paczesny Seweryn Zduńska Wola 10 km
2 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK 5 km
3 sójka marian sójka sieradz 5 km opłacono
4 Dwornicki Aleksander Sieradz 10 km
5 Kościelny Tomasz Warszawa 5 km opłacono
6 Dzieniszewska Alina Małkinia 5 km
7 Górska Marta Sieradz 5 km opłacono
8 Kozłowska Agata Zduńska Wola 5 km
9 Pyrka Alicja Bełchatów 5 km opłacono
10 Michałowska Małgorzata Gąsiorowo 5 km
11 Bartosiak Beata Kotuń 5 km
12 Ciołkiewicz Agnieszka Łódź 5 km
13 Jordan Michael Sieradz 10 km opłacono
14 Chrabelska Dominika Sieradz 5 km opłacono
15 Chojnacki Piotrek Sieradz 10 km opłacono
16 Chojnacka Ewa Sieradz 10 km opłacono
17 Janecka Agnieszka Piła 5 km opłacono
18 Domański Jarosław Bełchatów 5 km opłacono
19 Wagan Ewa Wagan Sieradz 5 km
20 Słabiak Marta Sieradz 5 km
21 Kopa Daria Ostrów wielkopolski 5 km
22 Łańduch Jacek Kalisz 5 km *KNT Kalisz opłacono
23 Szadkowski Mariusz Bełchatów 5 km Bolące Piszczele Bełchatów opłacono
24 Mosoń Marek Wrocław 10 km DWAMARKI
25 Kiełbik Marek Wrocław 10 km DWAMARKI
26 Kaczmarek Wlodzimierz Lodz 10 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
27 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ 10 km Epoka Nordica Łódź opłacono
28 Grabowski Andrzej Łódź 10 km Epoka Nordica Łódź opłacono
29 Czerski Krzysztof Łódź 10 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
30 Bladowski Zdzisław Łódź 5 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
31 Kosecka Katarzyna Pabianice 5 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
32 Kosecki Marek Pabianice 10 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
33 Korycka Mariola Zgierz 5 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
34 Jarek Sergiusz Pabianice 10 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
35 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 10 km grupa wilki
36 Nowak Barbara Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team opłacono
37 Kolanek Piotr Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
38 Grzesiek Justyna Nowe Skalmierzyce 5 km Kalisia Nordic Team
39 Chlasta Magdalena Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
40 Olejniczak Martyna Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
41 Kapitaniak Ilona Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team opłacono
42 birecka kamilla kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
43 Knapik Magdalena Kalisz 5 km Kaliska Liga Badmintona opłacono
44 Marcinczak Beata Zduńska Wola 5 km Luca Team Zduńska Wola
45 Kaczmarek Anita Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team opłacono
46 Sieczkowski Władysław Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
47 Pietrzak Maria Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
48 Tomczyk Sylwia Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
49 Szczygielski Paweł Siedlce 5 km NWPL/Luki Team Siedlce
50 Witczuk Aleksandra Siedlce 5 km NWPL/Luki Team Siedlce
51 Skurnica Marcin Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
52 Marczak Beata Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
53 Jurczyk Elżbieta Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów opłacono
54 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km NWPL/NW Bełchatów opłacono
55 kramer leszek Oleśnica 5 km olesnicka strefa nordic walking
56 Pajęcki Adam KOWAL 5 km Parakulos Kowal opłacono
57 Bartnicki Antoni Sieradz 5 km Rajsport Active opłacono
58 Sulej Teresa Sieradz 5 km Rajsport Active opłacono
59 stanecki marcin skierniewice 10 km reebok run crew skierniewice
60 Witman Iwona Witman Łódź 10 km RYSIOTEAM opłacono
61 Witman Tomasz Łódź 10 km RYSIOTEAM opłacono
62 Krawętek Agnieszka Bełchatów 5 km SPARTAKUS opłacono
63 Osiński Michał Łódź 10 km Tervel Team
64 Karbowska Alicja Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono
65 Pabiniak Aneta Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono
66 Pabiniak Andrzej Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono


Wyświetleń: 2756

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ