Mistrzostwa Sieradza w NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartnicki Antoni Sieradz 5 km Rajsport Active opłacono
2 Bartosiak Beata Kotuń 5 km
3 birecka kamilla kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
4 Bladowski Zdzisław Łódź 5 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
5 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ 10 km Epoka Nordica Łódź opłacono
6 Chlasta Magdalena Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
7 Chojnacka Ewa Sieradz 10 km opłacono
8 Chojnacki Piotrek Sieradz 10 km opłacono
9 Chrabelska Dominika Sieradz 5 km opłacono
10 Ciołkiewicz Agnieszka Łódź 5 km
11 Czerski Krzysztof Łódź 10 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
12 Domański Jarosław Bełchatów 5 km opłacono
13 Dwornicki Aleksander Sieradz 10 km
14 Dzieniszewska Alina Małkinia 5 km
15 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 10 km grupa wilki
16 Górska Marta Sieradz 5 km opłacono
17 Grabowski Andrzej Łódź 10 km Epoka Nordica Łódź opłacono
18 Grzesiek Justyna Nowe Skalmierzyce 5 km Kalisia Nordic Team
19 Janecka Agnieszka Piła 5 km opłacono
20 Jarek Sergiusz Pabianice 10 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
21 Jordan Michael Sieradz 10 km opłacono
22 Jurczyk Elżbieta Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów opłacono
23 Kaczmarek Anita Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team opłacono
24 Kaczmarek Wlodzimierz Lodz 10 km EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono
25 Kapitaniak Ilona Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team opłacono
26 Karbowska Alicja Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono
27 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK 5 km
28 Kiełbik Marek Wrocław 10 km DWAMARKI
29 Knapik Magdalena Kalisz 5 km Kaliska Liga Badmintona opłacono
30 Kolanek Piotr Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
31 Kopa Daria Ostrów wielkopolski 5 km
32 Korycka Mariola Zgierz 5 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
33 Kościelny Tomasz Warszawa 5 km opłacono
34 Kosecka Katarzyna Pabianice 5 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
35 Kosecki Marek Pabianice 10 km FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono
36 Kozłowska Agata Zduńska Wola 5 km
37 kramer leszek Oleśnica 5 km olesnicka strefa nordic walking
38 Krawętek Agnieszka Bełchatów 5 km SPARTAKUS opłacono
39 Marcinczak Beata Zduńska Wola 5 km Luca Team Zduńska Wola
40 Marczak Beata Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
41 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km NWPL/NW Bełchatów opłacono
42 Michałowska Małgorzata Gąsiorowo 5 km
43 Mosoń Marek Wrocław 10 km DWAMARKI
44 Nowak Barbara Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team opłacono
45 Olejniczak Martyna Kalisz 5 km Kalisia Nordic Team
46 Osiński Michał Łódź 10 km Tervel Team
47 Pabiniak Andrzej Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono
48 Pabiniak Aneta Złoczew 10 km Złoczew TEAM opłacono
49 Paczesny Seweryn Zduńska Wola 10 km
50 Pajęcki Adam KOWAL 5 km Parakulos Kowal opłacono
51 Pietrzak Maria Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
52 Pyrka Alicja Bełchatów 5 km opłacono
53 Sieczkowski Władysław Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
54 Skurnica Marcin Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
55 sójka marian sójka sieradz 5 km opłacono
56 stanecki marcin skierniewice 10 km reebok run crew skierniewice
57 Sulej Teresa Sieradz 5 km Rajsport Active opłacono
58 Szadkowski Mariusz Bełchatów 5 km Bolące Piszczele Bełchatów opłacono
59 Szczygielski Paweł Siedlce 5 km NWPL/Luki Team Siedlce
60 Słabiak Marta Sieradz 5 km
61 Tomczyk Sylwia Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
62 Wagan Ewa Wagan Sieradz 5 km
63 Witczuk Aleksandra Siedlce 5 km NWPL/Luki Team Siedlce
64 Witman Iwona Witman Łódź 10 km RYSIOTEAM opłacono
65 Witman Tomasz Łódź 10 km RYSIOTEAM opłacono
66 Łańduch Jacek Kalisz 5 km *KNT Kalisz opłacono


Wyświetleń: 2816

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ