Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) Do zapłaty
1 Tybiński Wojciech Wrocław 2800m (Bieg Rodzinny) Tybińscy NIE darmowy udział
2 Korsan Anna Malczyce 2800m (Nordic Walking) NIE darmowy udział
3 Tokarski Marcin Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica NIE darmowy udział
4 Grońska Magda Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica NIE darmowy udział
5 Konopski Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE darmowy udział
6 Konopski Jakub Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE darmowy udział
7 Kałużny Andrzej Bolesławiec 2800m (Nordic Walking) NIE darmowy udział
8 Budzik Alicja Brzeg Dolny 1200m (Bieg Młodzieńczy) darmowy udział
9 Gałecka Natalia Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY darmowy udział
10 Budzik Krzysztof Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY darmowy udział
11 Gałecka-Budzik Magdalena Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY NIE darmowy udział
12 Budzik Julia Brzeg Dolny 1200m (Bieg Młodzieńczy) darmowy udział
13 Żabicki Piotr Legnica 5500 (Bieg Główny) TAK darmowy udział
14 Sakrajda Jerzy Wawrzeńczyce 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
15 sakrajda piotr wawrzenczyce 5500 (Bieg Główny) Katecka 19, 19 NIE darmowy udział
16 Matuszko Przemysław Lenartowice 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
17 Opoka Michalina Malczyce 2800m (Nordic Walking) NIE darmowy udział
18 Figarska Anna Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Aqua Fit Środa Śląska NIE darmowy udział
19 Szramska Zofia Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) darmowy udział
20 jaskóla marcin jaskóla środa śląska 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
21 Dworzycka Patrycja Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE darmowy udział
22 Wilk Natalia Wrocław 1200m (Bieg Młodzieńczy) darmowy udział
23 Oko Wojciech Smolec 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE darmowy udział
24 Oko Tomasz Smolec 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
25 Hernik-Oko Monika Smolec 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
26 Babik Karolina Źródła 300 m (BIEG KRASNALA) NIE darmowy udział
27 Zamęta Nela Źródła 300 m (BIEG KRASNALA) darmowy udział
28 Węglarz Sławomir Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
29 Węglarz Hania Wrocław 300 m (BIEG KRASNALA) NIE darmowy udział
30 Gabryelska Elżbieta Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
31 Stempnik Przemysław Jawor 5500 (Bieg Główny) JKS Salamandra NIE darmowy udział
32 Jesionka Natalia Ujazd Dolny 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
33 Kulik Julia Prochowice 300 m (BIEG KRASNALA) darmowy udział
34 Pliszka Aleksandra Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE darmowy udział
35 Pigas Grześ Miękinia 300 m (BIEG KRASNALA) NIE darmowy udział
36 Pigas Paulina Miękinia 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
37 Dąbrowa Dorota gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE darmowy udział
38 Dąbrowa Wojciech gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE darmowy udział
39 Dańczak Dariusz Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
40 Świerczek Tymoteusz Legnica 300 m (BIEG KRASNALA) NIE darmowy udział
41 Paliński Bartłomiej Chojnów 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
42 Szybiak Arkadiusz Ciechów 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
43 Bekacz Stanisław Wyszęcice 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
44 Maźniewski Grzegorz Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Średzcy Biegacze NIE darmowy udział
45 Jagielski Mateusz Wilczków 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE darmowy udział
46 Cyrankowski Damian Wołów 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
47 Cyrankowska Paulina Cyrankowska Wołów 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
48 Kopyściańska Anna Szczedrzykowice 2800m (Nordic Walking) darmowy udział
49 Siwon Magdalena Siwon SZCZEDRZYKOWICE 2800m (Nordic Walking) NIE darmowy udział
50 Sitkowski Konrad Dobrzeń 2800m (Nordic Walking) NIE darmowy udział
51 Reichert Weronika Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
52 Bochnak Filip WROCŁAW 300 m (BIEG KRASNALA) NIE darmowy udział
53 Bochnak Paweł WROCŁAW 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
54 Wysoczański Mariusz Malczyce 5500 (Bieg Główny) darmowy udział
55 Macewicz Jakub Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa Malczyce NIE darmowy udział
56 Rosiak Michał Lutynia 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
57 Mazur Wojciech Mirosławice 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
58 Reczuch Oliwia Wrocław 300 m (BIEG KRASNALA) SP 38 Wrocław darmowy udział
59 Reczuch Andrzej Bielawa 5500 (Bieg Główny) DYWIZJON 102 NIE darmowy udział
60 Sikora Ewa Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) TAK darmowy udział
61 GAWEŁ ŁUKASZ Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
62 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
63 Babik Krzysztof Źródła 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
64 Kalbarczyk Paweł Miękinia 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
65 Ciolek Katarzyna Gniechowice 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
66 Zalewski Maciej Mazurowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) darmowy udział
67 Stasiuk Lena Wróblowice 300 m (BIEG KRASNALA) NIE darmowy udział
68 Nowak Natalia Chomiąża 2800m (Nordic Walking) NIE darmowy udział
69 Nowak Angelika Chomiąża 2800m (Nordic Walking) NIE darmowy udział
70 Ziętek Mateusz Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
71 Markiewicz Ola Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
72 Baranowski Bartosz Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE darmowy udział
73 Baranowski Mateusz Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Sp 9 legnica Baranki NIE darmowy udział
74 Baranowska Magdalena Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE darmowy udział
75 Błaszczyk-Drej Ewelina Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
76 Makowski Jan Wilczków 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE darmowy udział
77 Czajkowska Sara Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska NIE darmowy udział
78 WOŹNIAK KAMILA SRODA SLASKA 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
79 Mańkowski Daniel Chomiąża 2800m (Bieg Rodzinny) Mańkowscy NIE darmowy udział
80 Mańkowski Arkadiusz Chomiąża 2800m (Bieg Rodzinny) Mańkowscy NIE darmowy udział
81 Krawczyk Artur Proszków 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
82 Wójcik Piotr Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
83 Honc Paulina Cesarzowice 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
84 Bodniewicz Ewa Dębice 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
85 Świerczek Michał Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
86 Kizyma Aleksandra Jastrzębce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE darmowy udział
87 Chiciński Dawid Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy darmowy udział
88 Chicińska Katarzyna Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy darmowy udział
89 Norberczyk Oliwia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) darmowy udział
90 Chiciński Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) darmowy udział
91 Kuliński Daniel Źródła 300 m (BIEG KRASNALA) Kwiatowa darmowy udział
92 Kulińska Ewelina Źródła 5500 (Bieg Główny) Kwiatowa NIE darmowy udział
93 Frydecka Agata Zrodla 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
94 Dajer Katarzyna Lubiąż 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
95 Łacny Tomasz Ogrodnica 2 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
96 Grzelec Mateusz Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE darmowy udział
97 Grzelec Aleksandra Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE darmowy udział
98 Grzelec Arkadiusz Ciechów 5500 (Bieg Główny) NIE darmowy udział
99 Kowalczyk Katarzyna Cesarzowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE darmowy udział
100 Wrońska Julia Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska NIE darmowy udział


Wyświetleń: 2416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ