Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) | Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reczuch Andrzej | Bielawa | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DYWIZJON 102 | NIE | ||
2 | Grys Marek | Brzezina | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
3 | Honc Paulina | Cesarzowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
4 | Paliński Bartłomiej | Chojnów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
5 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
6 | Grzelec Arkadiusz | Ciechów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
7 | Szybiak Arkadiusz | Ciechów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
8 | Bodniewicz Ewa | Dębice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
9 | Posłuszny Mariusz | Głoska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
10 | Posłuszna Anna | GŁOSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
11 | Ciolek Katarzyna | Gniechowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
12 | Stempnik Przemysław | Jawor | Polska | 5500 (Bieg Główny) | JKS Salamandra | NIE | ||
13 | Rejek Wiesław | Krobia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
14 | PAŃCZYK MONIKA | KRYNICZNO | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
15 | Ryba Łukasz Ryba | Kwiatkowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | KB KROKUS KWIATKOWICE | NIE | ||
16 | Świder Paweł | Kwietno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | voestalpine | |||
17 | Pacha Andrzej | Kwietno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
18 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
19 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
20 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
21 | Tokarczyk Mariusz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | |||
22 | Sembrat Daria | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
23 | Świerczek Michał | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
24 | Włodarczyk Adam Włodarczyk | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
25 | GAWEŁ ŁUKASZ | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
26 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
27 | Żabicki Piotr | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | TAK | |||
28 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
29 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
30 | Fabiański Tomasz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
31 | Krzywicki Piotr | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
32 | Fogiel Katarzyna | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
33 | Matuszko Przemysław | Lenartowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
34 | Dajer Katarzyna | Lubiąż | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
35 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | RUNATTACK | |||
36 | Szkop Rafał | Lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ZPPM | NIE | ||
37 | kucab andrzej | lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
38 | Rosiak Michał | Lutynia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
39 | MARCHEWKA JUSTYNA | MALCZYCE | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
40 | Harom Paweł | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
41 | Popiuk Marcin | MALCZYCE | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
42 | Drohomirecka Jadwiga | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
43 | Arciszewski Jaroslaw | malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
44 | Arciszewska Anna | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
45 | Garski Patryk | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
46 | Tymiuk Dawid Tymiuk | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Wataha Malczyce | |||
47 | Grzyb Łukasz | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
48 | Frankowski Piotr | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
49 | Wysoczański Mariusz | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
50 | SZKOCNY Paweł | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
51 | Szafrańska Sara | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
52 | Myca Łukasz | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
53 | Kalbarczyk Paweł | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
54 | Pigas Paulina | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
55 | Kurek Krzysztof | Miłkowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
56 | Mazur Wojciech | Mirosławice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
57 | Łacny Tomasz | Ogrodnica 2 | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
58 | Pietruszyński Mateusz | Opole | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DRINKING TOGETHER SINCE 2017 | |||
59 | Bernacka Patrycja | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
60 | Michalec Marta | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team | |||
61 | Chreściak Dorota | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team | |||
62 | Pliszka Katarzyna | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
63 | Oślizło Dorota | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
64 | Oślizło Grzegorz | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
65 | FRĄCZEK JUSTYNA | proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
66 | Porada Stanisław | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
67 | Honc Jacek | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
68 | Krawczyk Artur | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
69 | Gołębiowski Arkadiusz | Rachów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
70 | Hernik-Oko Monika | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
71 | Oko Tomasz | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
72 | WOŹNIAK KAMILA | SRODA SLASKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
73 | Arciszewski Marcin | Środa Slaska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
74 | PRUSEK PIOTR | ŚRODA ŚLASKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
75 | Opach Monika | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
76 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | WATAHA | |||
77 | jadach kamila | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
78 | Cholewiński Paweł | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
79 | Jankowski Jerzy | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
80 | Wójtowicz Katarzyna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
81 | Hołowczak Adriana | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
82 | Bielecka Joanna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
83 | Połeć-Żołnierczyk Agnieszka | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
84 | Wroński Marek | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
85 | Markiewicz Ola | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
86 | Sikora Ewa | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | TAK | |||
87 | Maźniewski Grzegorz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | NIE | ||
88 | jaskóla marcin jaskóla | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
89 | Figarska Anna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Aqua Fit Środa Śląska | NIE | ||
90 | Ćwiąkała Bartosz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
91 | Ćwiąkała Agnieszka | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
92 | Jesionka Natalia | Ujazd Dolny | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
93 | sakrajda piotr | wawrzenczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Katecka 19, 19 | NIE | ||
94 | Sakrajda Jerzy | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
95 | Sakrajda Konrad | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
96 | Sakrajda Justyna | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
97 | Sakrajda Beata | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
98 | Wawrzyniak-Lasok Katarzyna | Wągrodno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
99 | Serafin Piotr | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
100 | Cyrankowska Paulina Cyrankowska | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE |
Wyświetleń: 13594