Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) | Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frydecka Elzbieta | Zrodla | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
2 | Frydecki Slawomir | Zrodla | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
3 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
4 | Serafin Piotr | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
5 | Drohomirecka Jadwiga | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
6 | Arciszewski Jaroslaw | malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
7 | Arciszewski Marcin | Środa Slaska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
8 | Arciszewska Anna | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
9 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
10 | Garski Patryk | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
11 | Opach Monika | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
12 | PAŃCZYK MONIKA | KRYNICZNO | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
13 | Grzyb Łukasz | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
14 | jadach kamila | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
15 | Wawrzyniak-Lasok Katarzyna | Wągrodno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
16 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
17 | Myca Łukasz | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
18 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
19 | PRUSEK PIOTR | ŚRODA ŚLASKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
20 | Hołowczak Adriana | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
21 | Bielecka Joanna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
22 | Połeć-Żołnierczyk Agnieszka | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
23 | Sembrat Daria | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
24 | Gołębiowski Arkadiusz | Rachów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
25 | Rejek Wiesław | Krobia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
26 | Kurek Krzysztof | Miłkowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
27 | Wroński Marek | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
28 | Grzelec Arkadiusz | Ciechów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
29 | Łacny Tomasz | Ogrodnica 2 | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
30 | Dajer Katarzyna | Lubiąż | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
31 | Frydecka Agata | Zrodla | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
32 | Kulińska Ewelina | Źródła | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Kwiatowa | NIE | ||
33 | Świerczek Michał | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
34 | Bodniewicz Ewa | Dębice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
35 | Honc Paulina | Cesarzowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
36 | Wójcik Piotr | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
37 | Krawczyk Artur | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
38 | WOŹNIAK KAMILA | SRODA SLASKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
39 | Błaszczyk-Drej Ewelina | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
40 | Markiewicz Ola | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
41 | Ziętek Mateusz | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
42 | Ciolek Katarzyna | Gniechowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
43 | Kalbarczyk Paweł | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
44 | Babik Krzysztof | Źródła | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
45 | Włodarczyk Adam Włodarczyk | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
46 | GAWEŁ ŁUKASZ | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
47 | Sikora Ewa | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | TAK | |||
48 | Mazur Wojciech | Mirosławice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
49 | Rosiak Michał | Lutynia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
50 | Wysoczański Mariusz | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
51 | Bochnak Paweł | WROCŁAW | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
52 | Reichert Weronika | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
53 | Cyrankowska Paulina Cyrankowska | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
54 | Cyrankowski Damian | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
55 | Bekacz Stanisław | Wyszęcice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
56 | Szybiak Arkadiusz | Ciechów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
57 | Paliński Bartłomiej | Chojnów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
58 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
59 | Pigas Paulina | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
60 | Jesionka Natalia | Ujazd Dolny | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
61 | Gabryelska Elżbieta | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
62 | Węglarz Sławomir | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
63 | Hernik-Oko Monika | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
64 | Oko Tomasz | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
65 | jaskóla marcin jaskóla | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
66 | Matuszko Przemysław | Lenartowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
67 | sakrajda piotr | wawrzenczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Katecka 19, 19 | NIE | ||
68 | Sakrajda Jerzy | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
69 | Żabicki Piotr | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | TAK | |||
70 | Fabiański Tomasz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
71 | Pacha Andrzej | Kwietno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
72 | SZKOCNY Paweł | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
73 | Szafrańska Sara | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
74 | Krzywicki Piotr | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
75 | Sakrajda Konrad | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
76 | Sakrajda Justyna | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
77 | Sakrajda Beata | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
78 | Ćwiąkała Bartosz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
79 | Ćwiąkała Agnieszka | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
80 | Fogiel Katarzyna | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
81 | Grys Marek | Brzezina | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
82 | kucab andrzej | lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
83 | Jankowski Jerzy | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
84 | Wójtowicz Katarzyna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
85 | Maźniewski Grzegorz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | NIE | ||
86 | Oślizło Grzegorz | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
87 | Posłuszny Mariusz | Głoska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
88 | Posłuszna Anna | GŁOSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
89 | Porada Stanisław | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
90 | Figarska Anna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Aqua Fit Środa Śląska | NIE | ||
91 | Pietruszyński Mateusz | Opole | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DRINKING TOGETHER SINCE 2017 | |||
92 | Reczuch Andrzej | Bielawa | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DYWIZJON 102 | NIE | ||
93 | Tokarczyk Mariusz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | |||
94 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
95 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
96 | Stempnik Przemysław | Jawor | Polska | 5500 (Bieg Główny) | JKS Salamandra | NIE | ||
97 | Ryba Łukasz Ryba | Kwiatkowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | KB KROKUS KWIATKOWICE | NIE | ||
98 | Radecki Jakub | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Kubutek Running Team Wrocław | |||
99 | Bernacka Patrycja | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
100 | Michalec Marta | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team |
Wyświetleń: 13632