Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) Do zapłaty
1 Serafin Filip Wołów 1200m (Bieg Młodzieńczy)
2 Chreściak Jakub Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków team
3 Pliszka Zuzanna Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
4 Chreściak Julia Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
5 Oślizło Paulina Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
6 FRĄCZEK Maria proszkow 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
7 Michalec Amelia Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
8 Tyszkowski Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
9 OSMAN Magdalena WĄGRODNO 1200m (Bieg Młodzieńczy) Lubię biegać Janik
10 Osman Krzysztof WĄGRODNO 1200m (Bieg Młodzieńczy) Lubię biegać Janik
11 Pabich Patryk Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) Podstawowa w malczycach
12 Marczak Pola Lubin 1200m (Bieg Młodzieńczy)
13 Łatka Zosia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
14 Dworzycka Julia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
15 Jadach Emilia Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkola podstawowa nr3 środa Śląska
16 Partyka Konrad Domaszczyn 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 10 Wrocław
17 Jamrozik Oktawia Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
18 Lasok Marek Wągrodno 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa w Wagrodnie
19 Kurek Tomasz Miłkowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
20 Kurek Kacper Miłkowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
21 Wrońska Julia Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska NIE
22 Kowalczyk Katarzyna Cesarzowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
23 Grzelec Aleksandra Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE
24 Grzelec Mateusz Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE
25 Chiciński Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
26 Norberczyk Oliwia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
27 Kizyma Aleksandra Jastrzębce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
28 Czajkowska Sara Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska NIE
29 Makowski Jan Wilczków 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
30 Zalewski Maciej Mazurowice 1200m (Bieg Młodzieńczy)
31 Macewicz Jakub Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa Malczyce NIE
32 Jagielski Mateusz Wilczków 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
33 Oko Wojciech Smolec 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
34 Wilk Natalia Wrocław 1200m (Bieg Młodzieńczy)
35 Dworzycka Patrycja Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
36 Budzik Julia Brzeg Dolny 1200m (Bieg Młodzieńczy)
37 Budzik Alicja Brzeg Dolny 1200m (Bieg Młodzieńczy)
38 Konopski Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
39 Białowąs Borys Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
40 Bienko Agnieszka Wawrzeńczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
41 Brzeziński Kamil Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
42 Sobiczewska Anna Rakoszyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
43 tybińska izabela wrocław 2800m (Bieg Rodzinny) Tybińscy NIE
44 Chicińska Katarzyna Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
45 Chiciński Dawid Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
46 Mańkowski Arkadiusz Chomiąża 2800m (Bieg Rodzinny) Mańkowscy NIE
47 Mańkowski Daniel Chomiąża 2800m (Bieg Rodzinny) Mańkowscy NIE
48 Baranowska Magdalena Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE
49 Baranowski Mateusz Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Sp 9 legnica Baranki NIE
50 Baranowski Bartosz Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE
51 Gałecka-Budzik Magdalena Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY NIE
52 Budzik Krzysztof Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY
53 Gałecka Natalia Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY
54 Tybiński Wojciech Wrocław 2800m (Bieg Rodzinny) Tybińscy NIE
55 LECH JULIA BRZEG DOLNY 2800m (Bieg Rodzinny) NIE
56 lech piotr BRZEG DOLNY 2800m (Bieg Rodzinny) NIE
57 WALCZAK SŁAWOMIR ŚRODA ŚLĄSKA 2800m (Nordic Walking)
58 Morawski Jarek Oława 2800m (Nordic Walking) Oława
59 Morawska Edyta Oława 2800m (Nordic Walking) Oława
60 Honc Ewa Proszków 2800m (Nordic Walking) Proszków Team
61 Jagodzińska Bożena WROCŁAW 2800m (Nordic Walking)
62 Mędrak Alicja Wrocław 2800m (Nordic Walking)
63 Mędrak Józef Wrocław 2800m (Nordic Walking)
64 Jagodziński Andrzej WROCŁAW 2800m (Nordic Walking)
65 Kwiecień Elżbieta Wrocław 2800m (Nordic Walking)
66 Arciszewska Grazyna Malczyce 2800m (Nordic Walking)
67 Jendza Natalia Środa slaska 2800m (Nordic Walking)
68 Stachów Damian Malczyce 2800m (Nordic Walking)
69 Balkiewicz Barbara Legnica 2800m (Nordic Walking)
70 Mazur Malgorzata Miękinia 2800m (Nordic Walking)
71 Mazur Jerzy Miękinia 2800m (Nordic Walking)
72 Grądz Anna Jelcz-Laskowice 2800m (Nordic Walking)
73 Zwoliński Andrzej Oława 2800m (Nordic Walking)
74 Zwolińska Elżbieta Oława 2800m (Nordic Walking)
75 Grądz Milena Jelcz-Laskowice 2800m (Nordic Walking)
76 Morawski Kaspian Oława 2800m (Nordic Walking) Oława
77 Mazur Barbara MIękinia 2800m (Nordic Walking)
78 Barchan Sylwia Trzebnica 2800m (Nordic Walking) Legnicka grupa głuchych
79 Osman Justyna Wągrodno 2800m (Nordic Walking) LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH
80 Stanik Dorota Środa Śląska 2800m (Nordic Walking)
81 Zaczyńska Anna Legnica 2800m (Nordic Walking) MSPORT Team
82 Skiba Krzysztof Legnica 2800m (Nordic Walking) mSport Team
83 Zwolińska Katarzyna Oława 2800m (Nordic Walking)
84 PATER ZBIGNIEW WROCŁAW 2800m (Nordic Walking)
85 Nowak Angelika Chomiąża 2800m (Nordic Walking) NIE
86 Nowak Natalia Chomiąża 2800m (Nordic Walking) NIE
87 Sitkowski Konrad Dobrzeń 2800m (Nordic Walking) NIE
88 Siwon Magdalena Siwon SZCZEDRZYKOWICE 2800m (Nordic Walking) NIE
89 Kopyściańska Anna Szczedrzykowice 2800m (Nordic Walking)
90 Dąbrowa Wojciech gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE
91 Dąbrowa Dorota gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE
92 Opoka Michalina Malczyce 2800m (Nordic Walking) NIE
93 Kałużny Andrzej Bolesławiec 2800m (Nordic Walking) NIE
94 Korsan Anna Malczyce 2800m (Nordic Walking) NIE
95 Kwiatkowska Stanisława gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE
96 Sarnicki Oskar Malczyce 2800m (Nordic Walking) Liceum ogólnokształcące im mikołaja kopernika NIE
97 Fedoszczak Edward Środa Śląska 2800m (Nordic Walking) NIE
98 WALCZAK TYMOTEUSZ ŚRODA ŚLĄSKA 300 m (BIEG KRASNALA)
99 WALCZAK ANTONI ŚRODA ŚLĄSKA 300 m (BIEG KRASNALA)
100 Marchewka Zofia Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA)


Wyświetleń: 4981

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ