Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) Do zapłaty
1 Dajer Katarzyna Lubiąż 5500 (Bieg Główny) NIE
2 Markiewicz Ola Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
3 Ziętek Mateusz Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
4 Frydecka Elzbieta Zrodla 5500 (Bieg Główny)
5 Wójcik Piotr Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
6 Frydecki Slawomir Zrodla 5500 (Bieg Główny)
7 Konopski Jakub Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
8 Węglarz Sławomir Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
9 Konopski Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
10 Sitkowski Konrad Dobrzeń 2800m (Nordic Walking) NIE
11 Siwon Magdalena Siwon SZCZEDRZYKOWICE 2800m (Nordic Walking) NIE
12 Fabiański Tomasz Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
13 Kopyściańska Anna Szczedrzykowice 2800m (Nordic Walking)
14 Pacha Andrzej Kwietno 5500 (Bieg Główny) NIE
15 Babik Krzysztof Źródła 5500 (Bieg Główny) NIE
16 SZKOCNY Paweł Malczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
17 Rejek Wiesław Krobia 5500 (Bieg Główny) NIE
18 Frydecka Agata Zrodla 5500 (Bieg Główny) NIE
19 Nowak Angelika Chomiąża 2800m (Nordic Walking) NIE
20 Kulińska Ewelina Źródła 5500 (Bieg Główny) Kwiatowa NIE
21 Opach Monika ŚRODA ŚLĄSKA 5500 (Bieg Główny)
22 PRUSEK PIOTR ŚRODA ŚLASKA 5500 (Bieg Główny)
23 Kuliński Daniel Źródła 300 m (BIEG KRASNALA) Kwiatowa
24 Kurek Krzysztof Miłkowice 5500 (Bieg Główny) NIE
25 Nowak Natalia Chomiąża 2800m (Nordic Walking) NIE
26 Pliszka Aleksandra Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
27 Zamęta Nela Źródła 300 m (BIEG KRASNALA)
28 Kulik Julia Prochowice 300 m (BIEG KRASNALA)
29 Babik Karolina Źródła 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
30 Cyrankowska Paulina Cyrankowska Wołów 5500 (Bieg Główny) NIE
31 Hernik-Oko Monika Smolec 5500 (Bieg Główny) NIE
32 Cyrankowski Damian Wołów 5500 (Bieg Główny) NIE
33 Oko Tomasz Smolec 5500 (Bieg Główny) NIE
34 Oko Wojciech Smolec 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
35 Paliński Bartłomiej Chojnów 5500 (Bieg Główny) NIE
36 Kurek Tomasz Miłkowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
37 LECH KAJA BRZEG DOLNY 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
38 Tyszkowski Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
39 jaskóla marcin jaskóla środa śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
40 Serafin Filip Wołów 1200m (Bieg Młodzieńczy)
41 Kurek Kamila Miłkowice 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
42 Tyszkowski Miłosz Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA)
43 Myca Łukasz Miękinia 5500 (Bieg Główny)
44 Kurek Kacper Miłkowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
45 Gołębiowski Filip Rachów 300 m (BIEG KRASNALA) Jastrzębska 34 NIE
46 Opoka Michalina Malczyce 2800m (Nordic Walking) NIE
47 LECH JULIA BRZEG DOLNY 2800m (Bieg Rodzinny) NIE
48 Chiciński Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
49 Sakrajda Konrad Wawrzeńczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
50 Przytulska Alicja Środa Śląska 300 m (BIEG KRASNALA)
51 Norberczyk Oliwia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
52 lech piotr BRZEG DOLNY 2800m (Bieg Rodzinny) NIE
53 Chicińska Katarzyna Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
54 Wilk Natalia Wrocław 1200m (Bieg Młodzieńczy)
55 Chiciński Dawid Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
56 Sakrajda Justyna Wawrzeńczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
57 Sakrajda Beata Wawrzeńczyce 5500 (Bieg Główny) NIE
58 Jagodzińska Bożena WROCŁAW 2800m (Nordic Walking)
59 Mędrak Alicja Wrocław 2800m (Nordic Walking)
60 Mędrak Józef Wrocław 2800m (Nordic Walking)
61 Jagodziński Andrzej WROCŁAW 2800m (Nordic Walking)
62 Kizyma Aleksandra Jastrzębce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
63 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
64 Dworzycka Patrycja Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
65 Wroński Marek Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
66 WOŹNIAK KAMILA SRODA SLASKA 5500 (Bieg Główny) NIE
67 Kwiecień Elżbieta Wrocław 2800m (Nordic Walking)
68 GAWEŁ ŁUKASZ Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
69 Korsan Anna Malczyce 2800m (Nordic Walking) NIE
70 Ciszewski Mateusz Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
71 Wroński Dominik Środa Śląska 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
72 Marczak Pola Lubin 1200m (Bieg Młodzieńczy)
73 Hołowczak Adriana Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
74 Sikora Ewa Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) TAK
75 Stasiuk Lena Wróblowice 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
76 Mazur Malgorzata Miękinia 2800m (Nordic Walking)
77 Bielecka Joanna Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
78 Połeć-Żołnierczyk Agnieszka Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
79 Mazur Jerzy Miękinia 2800m (Nordic Walking)
80 Żabicki Piotr Legnica 5500 (Bieg Główny) TAK
81 Matuszko Przemysław Lenartowice 5500 (Bieg Główny) NIE
82 Krawczyk Artur Proszków 5500 (Bieg Główny) NIE
83 Kowalczyk Katarzyna Cesarzowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
84 Kalicki Patryk Cichobórz 5500 (Bieg Główny)
85 Balkiewicz Henryk Legnica 5500 (Bieg Główny)
86 Jagielski Mateusz Wilczków 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
87 PAŃCZYK MONIKA KRYNICZNO 5500 (Bieg Główny)
88 Grądz Anna Jelcz-Laskowice 2800m (Nordic Walking)
89 Łatka Zosia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
90 Zwoliński Andrzej Oława 2800m (Nordic Walking)
91 Mazur Barbara MIękinia 2800m (Nordic Walking)
92 Świerczek Tymoteusz Legnica 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
93 Ćwiąkała Bartosz Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
94 Zwolińska Elżbieta Oława 2800m (Nordic Walking)
95 Grądz Milena Jelcz-Laskowice 2800m (Nordic Walking)
96 Zalewski Maciej Mazurowice 1200m (Bieg Młodzieńczy)
97 Bienko Agnieszka Wawrzeńczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
98 tybińska izabela wrocław 2800m (Bieg Rodzinny) Tybińscy NIE
99 Fonał Tomasz Legnica 5500 (Bieg Główny)
100 Fedoszczak Edward Środa Śląska 2800m (Nordic Walking) NIE


Wyświetleń: 4979

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ