Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) | Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | kucab andrzej | lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
2 | Grys Marek | Brzezina | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
3 | Fogiel Katarzyna | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
4 | Ćwiąkała Olga | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
5 | Ćwiąkała Agnieszka | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
6 | Fedoszczak Edward | Środa Śląska | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
7 | Ćwiąkała Bartosz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
8 | Sarnicki Oskar | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Liceum ogólnokształcące im mikołaja kopernika | NIE | ||
9 | Szkop Rafał | Lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ZPPM | NIE | ||
10 | Sakrajda Beata | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
11 | Sakrajda Justyna | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
12 | Sakrajda Konrad | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
13 | Sobiczewska Anna | Rakoszyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
14 | Sobiczewski Oskar | Rakoszyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
15 | lech piotr | BRZEG DOLNY | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | NIE | |||
16 | LECH JULIA | BRZEG DOLNY | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | NIE | |||
17 | LECH KAJA | BRZEG DOLNY | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
18 | Brzeziński Kamil | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
19 | Krzywicki Piotr | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
20 | Szafrańska Sara | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
21 | Bienko Agnieszka | Wawrzeńczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
22 | SZKOCNY Paweł | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
23 | Pacha Andrzej | Kwietno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
24 | Kwiatkowska Stanisława | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
25 | Kaczmarczyk Mikołaj | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
26 | Fabiański Tomasz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
27 | Białowąs Borys | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
28 | Tybiński Wojciech | Wrocław | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Tybińscy | NIE | ||
29 | Korsan Anna | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
30 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
31 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
32 | Konopski Hubert | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
33 | Konopski Jakub | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
34 | Kałużny Andrzej | Bolesławiec | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
35 | Budzik Alicja | Brzeg Dolny | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
36 | Gałecka Natalia | Brzeg Dolny | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | AMATORZY | |||
37 | Budzik Krzysztof | Brzeg Dolny | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | AMATORZY | |||
38 | Gałecka-Budzik Magdalena | Brzeg Dolny | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | AMATORZY | NIE | ||
39 | Budzik Julia | Brzeg Dolny | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
40 | Żabicki Piotr | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | TAK | |||
41 | Sakrajda Jerzy | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
42 | sakrajda piotr | wawrzenczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Katecka 19, 19 | NIE | ||
43 | Matuszko Przemysław | Lenartowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
44 | Opoka Michalina | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
45 | Figarska Anna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Aqua Fit Środa Śląska | NIE | ||
46 | Szramska Zofia | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
47 | jaskóla marcin jaskóla | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
48 | Dworzycka Patrycja | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
49 | Wilk Natalia | Wrocław | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
50 | Oko Wojciech | Smolec | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
51 | Oko Tomasz | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
52 | Hernik-Oko Monika | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
53 | Babik Karolina | Źródła | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
54 | Zamęta Nela | Źródła | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
55 | Węglarz Sławomir | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
56 | Węglarz Hania | Wrocław | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
57 | Gabryelska Elżbieta | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
58 | Stempnik Przemysław | Jawor | Polska | 5500 (Bieg Główny) | JKS Salamandra | NIE | ||
59 | Jesionka Natalia | Ujazd Dolny | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
60 | Kulik Julia | Prochowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
61 | Pliszka Aleksandra | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
62 | Pigas Grześ | Miękinia | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
63 | Pigas Paulina | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
64 | Dąbrowa Dorota | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
65 | Dąbrowa Wojciech | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
66 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
67 | Świerczek Tymoteusz | Legnica | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
68 | Paliński Bartłomiej | Chojnów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
69 | Szybiak Arkadiusz | Ciechów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
70 | Bekacz Stanisław | Wyszęcice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
71 | Maźniewski Grzegorz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | NIE | ||
72 | Jagielski Mateusz | Wilczków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
73 | Cyrankowski Damian | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
74 | Cyrankowska Paulina Cyrankowska | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
75 | Kopyściańska Anna | Szczedrzykowice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
76 | Siwon Magdalena Siwon | SZCZEDRZYKOWICE | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
77 | Sitkowski Konrad | Dobrzeń | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
78 | Reichert Weronika | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
79 | Bochnak Filip | WROCŁAW | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
80 | Bochnak Paweł | WROCŁAW | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
81 | Wysoczański Mariusz | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
82 | Macewicz Jakub | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa Malczyce | NIE | ||
83 | Rosiak Michał | Lutynia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
84 | Mazur Wojciech | Mirosławice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
85 | Reczuch Oliwia | Wrocław | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | SP 38 Wrocław | |||
86 | Reczuch Andrzej | Bielawa | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DYWIZJON 102 | NIE | ||
87 | Sikora Ewa | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | TAK | |||
88 | GAWEŁ ŁUKASZ | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
89 | Włodarczyk Adam Włodarczyk | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
90 | Babik Krzysztof | Źródła | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
91 | Kalbarczyk Paweł | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
92 | Ciolek Katarzyna | Gniechowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
93 | Zalewski Maciej | Mazurowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
94 | Stasiuk Lena | Wróblowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
95 | Nowak Natalia | Chomiąża | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
96 | Nowak Angelika | Chomiąża | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
97 | Ziętek Mateusz | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
98 | Markiewicz Ola | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
99 | Baranowski Bartosz | Legnica | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Baranki | NIE | ||
100 | Baranowski Mateusz | Legnica | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Sp 9 legnica | Baranki | NIE |
Wyświetleń: 13581