Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) | Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oko Wojciech | Smolec | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
2 | Brzeziński Kamil | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
3 | Sobiczewska Anna | Rakoszyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
4 | Bienko Agnieszka | Wawrzeńczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
5 | Białowąs Borys | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
6 | Konopski Hubert | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
7 | Budzik Alicja | Brzeg Dolny | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
8 | Budzik Julia | Brzeg Dolny | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
9 | Wilk Natalia | Wrocław | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
10 | Dworzycka Patrycja | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
11 | Lasok Marek | Wągrodno | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | |||
12 | Serafin Filip | Wołów | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
13 | Kizyma Aleksandra | Jastrzębce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
14 | Norberczyk Oliwia | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
15 | Chreściak Jakub | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków team | |||
16 | Pliszka Zuzanna | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
17 | Jamrozik Oktawia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
18 | Zalewski Maciej | Mazurowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
19 | Chreściak Julia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
20 | Chiciński Hubert | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
21 | Oślizło Paulina | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
22 | FRĄCZEK Maria | proszkow | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
23 | Makowski Jan | Wilczków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
24 | Kurek Tomasz | Miłkowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
25 | Kurek Kacper | Miłkowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
26 | Michalec Amelia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
27 | Jagielski Mateusz | Wilczków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
28 | Grzelec Mateusz | Ciechów | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW | NIE | ||
29 | Tyszkowski Hubert | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
30 | Czajkowska Sara | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska | NIE | ||
31 | Macewicz Jakub | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa Malczyce | NIE | ||
32 | OSMAN Magdalena | WĄGRODNO | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Lubię biegać | Janik | ||
33 | Grzelec Aleksandra | Ciechów | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW | NIE | ||
34 | Osman Krzysztof | WĄGRODNO | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Lubię biegać | Janik | ||
35 | Pabich Patryk | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Podstawowa w malczycach | |||
36 | Marczak Pola | Lubin | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
37 | Łatka Zosia | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
38 | Dworzycka Julia | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
39 | Jadach Emilia | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkola podstawowa nr3 środa Śląska | |||
40 | Wrońska Julia | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska | NIE | ||
41 | Kowalczyk Katarzyna | Cesarzowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
42 | Partyka Konrad | Domaszczyn | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 10 Wrocław | |||
43 | Baranowski Bartosz | Legnica | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Baranki | NIE | ||
44 | Baranowski Mateusz | Legnica | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Sp 9 legnica | Baranki | NIE | |
45 | Baranowska Magdalena | Legnica | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Baranki | NIE | ||
46 | Chiciński Dawid | Malczyce | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Chicińscy | |||
47 | Chicińska Katarzyna | Malczyce | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Chicińscy | |||
48 | tybińska izabela | wrocław | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Tybińscy | NIE | ||
49 | Mańkowski Arkadiusz | Chomiąża | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Mańkowscy | NIE | ||
50 | Mańkowski Daniel | Chomiąża | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Mańkowscy | NIE | ||
51 | lech piotr | BRZEG DOLNY | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | NIE | |||
52 | LECH JULIA | BRZEG DOLNY | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | NIE | |||
53 | Gałecka-Budzik Magdalena | Brzeg Dolny | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | AMATORZY | NIE | ||
54 | Budzik Krzysztof | Brzeg Dolny | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | AMATORZY | |||
55 | Gałecka Natalia | Brzeg Dolny | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | AMATORZY | |||
56 | Tybiński Wojciech | Wrocław | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Tybińscy | NIE | ||
57 | Fedoszczak Edward | Środa Śląska | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
58 | Opoka Michalina | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
59 | Kałużny Andrzej | Bolesławiec | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
60 | Kwiatkowska Stanisława | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
61 | Sarnicki Oskar | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Liceum ogólnokształcące im mikołaja kopernika | NIE | ||
62 | Korsan Anna | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
63 | PATER ZBIGNIEW | WROCŁAW | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
64 | WALCZAK SŁAWOMIR | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
65 | Zwolińska Katarzyna | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
66 | Skiba Krzysztof | Legnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | mSport Team | |||
67 | Zaczyńska Anna | Legnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | MSPORT Team | |||
68 | Morawski Jarek | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
69 | Morawska Edyta | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
70 | Nowak Angelika | Chomiąża | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
71 | Nowak Natalia | Chomiąża | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
72 | Honc Ewa | Proszków | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Proszków Team | |||
73 | Dąbrowa Dorota | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
74 | Jagodzińska Bożena | WROCŁAW | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
75 | Mędrak Alicja | Wrocław | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
76 | Mędrak Józef | Wrocław | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
77 | Jagodziński Andrzej | WROCŁAW | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
78 | Kwiecień Elżbieta | Wrocław | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
79 | Dąbrowa Wojciech | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
80 | Arciszewska Grazyna | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
81 | Jendza Natalia | Środa slaska | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
82 | Stachów Damian | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
83 | Balkiewicz Barbara | Legnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
84 | Mazur Malgorzata | Miękinia | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
85 | Mazur Jerzy | Miękinia | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
86 | Grądz Anna | Jelcz-Laskowice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
87 | Zwoliński Andrzej | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
88 | Zwolińska Elżbieta | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
89 | Grądz Milena | Jelcz-Laskowice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
90 | Morawski Kaspian | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
91 | Mazur Barbara | MIękinia | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
92 | Stanik Dorota | Środa Śląska | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
93 | Barchan Sylwia | Trzebnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Legnicka grupa głuchych | |||
94 | Osman Justyna | Wągrodno | Polska | 2800m (Nordic Walking) | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | |||
95 | Kopyściańska Anna | Szczedrzykowice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
96 | Siwon Magdalena Siwon | SZCZEDRZYKOWICE | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
97 | Sitkowski Konrad | Dobrzeń | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
98 | Ciszewski Mateusz | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
99 | Myca Laura | Miękinia | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
100 | Andrzejewska Natalia | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | RUNATTACK |
Wyświetleń: 13598