Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) | Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Marchewka Hanna | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
102 | Marchewka Antoni | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
103 | Harom Hanna | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
104 | Wijatyk Gustaw | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
105 | Bernacka Luiza | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
106 | Pliszka Kacper | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
107 | FRĄCZEK Hanna | proszkow | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
108 | Stachów Nina | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
109 | Chechelski Adam | Szczepanów | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
110 | Marczak Dorian | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Przedszkole Nr. 5 | |||
111 | Tyszkowski Miłosz | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
112 | Przytulska Alicja | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
113 | Kozioł Ignacy | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
114 | jadach Igor | środa śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
115 | Andrzejewska Dominika | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | RUNATTACK | |||
116 | Andrzejewska Natalia | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | RUNATTACK | |||
117 | Myca Laura | Miękinia | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
118 | Ciszewski Mateusz | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
119 | Kubiak Milena | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
120 | Kurek Kamila | Miłkowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
121 | Gołębiowski Filip | Rachów | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Jastrzębska 34 | NIE | ||
122 | Wroński Dominik | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
123 | Kuliński Daniel | Źródła | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Kwiatowa | |||
124 | Stasiuk Lena | Wróblowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
125 | Reczuch Oliwia | Wrocław | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | SP 38 Wrocław | |||
126 | Bochnak Filip | WROCŁAW | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
127 | Świerczek Tymoteusz | Legnica | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
128 | Pigas Grześ | Miękinia | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
129 | Pliszka Aleksandra | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
130 | Kulik Julia | Prochowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
131 | Węglarz Hania | Wrocław | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
132 | Zamęta Nela | Źródła | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
133 | Babik Karolina | Źródła | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
134 | Kaczmarczyk Mikołaj | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
135 | Sobiczewski Oskar | Rakoszyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
136 | LECH KAJA | BRZEG DOLNY | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
137 | Szramska Zofia | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
138 | Konopski Jakub | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
139 | Ćwiąkała Olga | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
140 | Szkop Rafał | Lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ZPPM | NIE | ||
141 | Oko Tomasz | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
142 | Ćwiąkała Bartosz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
143 | Sakrajda Beata | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
144 | Sakrajda Justyna | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
145 | Sakrajda Konrad | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
146 | kucab andrzej | lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
147 | Grys Marek | Brzezina | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
148 | Ćwiąkała Agnieszka | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
149 | Fogiel Katarzyna | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
150 | Krzywicki Piotr | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
151 | Szafrańska Sara | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
152 | SZKOCNY Paweł | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
153 | Pacha Andrzej | Kwietno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
154 | Fabiański Tomasz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
155 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
156 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
157 | Żabicki Piotr | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | TAK | |||
158 | Sakrajda Jerzy | Wawrzeńczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
159 | sakrajda piotr | wawrzenczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Katecka 19, 19 | NIE | ||
160 | Matuszko Przemysław | Lenartowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
161 | Figarska Anna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Aqua Fit Środa Śląska | NIE | ||
162 | jaskóla marcin jaskóla | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
163 | Frydecka Elzbieta | Zrodla | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
164 | Frydecki Slawomir | Zrodla | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
165 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
166 | Serafin Piotr | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
167 | MARCHEWKA JUSTYNA | MALCZYCE | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
168 | Harom Paweł | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
169 | Popiuk Marcin | MALCZYCE | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
170 | Drohomirecka Jadwiga | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
171 | Bernacka Patrycja | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
172 | Michalec Marta | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team | |||
173 | Chreściak Dorota | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team | |||
174 | Pliszka Katarzyna | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
175 | Oślizło Dorota | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
176 | Oślizło Grzegorz | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
177 | FRĄCZEK JUSTYNA | proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
178 | Arciszewski Jaroslaw | malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
179 | Arciszewski Marcin | Środa Slaska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
180 | Arciszewska Anna | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
181 | Pietruszyński Mateusz | Opole | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DRINKING TOGETHER SINCE 2017 | |||
182 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
183 | Garski Patryk | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
184 | Świder Paweł | Kwietno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | voestalpine | |||
185 | Opach Monika | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
186 | Tymiuk Dawid Tymiuk | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Wataha Malczyce | |||
187 | PAŃCZYK MONIKA | KRYNICZNO | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
188 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | WATAHA | |||
189 | Grzyb Łukasz | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
190 | jadach kamila | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
191 | Cholewiński Paweł | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
192 | Jankowski Jerzy | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
193 | Posłuszny Mariusz | Głoska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
194 | Posłuszna Anna | GŁOSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
195 | Wójtowicz Katarzyna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
196 | Wawrzyniak-Lasok Katarzyna | Wągrodno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
197 | Frankowski Piotr | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
198 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
199 | Myca Łukasz | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
200 | Porada Stanisław | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas |
Wyświetleń: 13600