Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) | Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Chiciński Dawid | Malczyce | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Chicińscy | |||
102 | Macewicz Jakub | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa Malczyce | NIE | ||
103 | Wysoczański Mariusz | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
104 | Pliszka Aleksandra | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
105 | Dworzycka Patrycja | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
106 | Szramska Zofia | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
107 | Opoka Michalina | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
108 | Szafrańska Sara | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
109 | SZKOCNY Paweł | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
110 | Brzeziński Kamil | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
111 | Kaczmarczyk Mikołaj | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
112 | Białowąs Borys | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
113 | Sarnicki Oskar | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Liceum ogólnokształcące im mikołaja kopernika | NIE | ||
114 | Korsan Anna | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
115 | Konopski Hubert | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
116 | Konopski Jakub | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
117 | Zalewski Maciej | Mazurowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
118 | Mazur Malgorzata | Miękinia | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
119 | Mazur Jerzy | Miękinia | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
120 | Mazur Barbara | MIękinia | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
121 | Myca Łukasz | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
122 | Myca Laura | Miękinia | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
123 | Kalbarczyk Paweł | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
124 | Pigas Paulina | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
125 | Pigas Grześ | Miękinia | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
126 | Kurek Krzysztof | Miłkowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
127 | Kurek Tomasz | Miłkowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
128 | Kurek Kamila | Miłkowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
129 | Kurek Kacper | Miłkowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
130 | Mazur Wojciech | Mirosławice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
131 | Łacny Tomasz | Ogrodnica 2 | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
132 | Morawski Jarek | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
133 | Morawska Edyta | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
134 | Zwoliński Andrzej | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
135 | Zwolińska Elżbieta | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
136 | Morawski Kaspian | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
137 | Zwolińska Katarzyna | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
138 | Pietruszyński Mateusz | Opole | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DRINKING TOGETHER SINCE 2017 | |||
139 | Kulik Julia | Prochowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
140 | FRĄCZEK Maria | proszkow | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
141 | FRĄCZEK Hanna | proszkow | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
142 | Bernacka Patrycja | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
143 | Bernacka Luiza | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
144 | Michalec Marta | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team | |||
145 | Chreściak Dorota | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team | |||
146 | Honc Ewa | Proszków | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Proszków Team | |||
147 | Chreściak Jakub | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków team | |||
148 | Pliszka Zuzanna | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
149 | Pliszka Kacper | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
150 | Pliszka Katarzyna | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
151 | Chreściak Julia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
152 | Oślizło Dorota | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
153 | Oślizło Paulina | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
154 | Oślizło Grzegorz | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
155 | FRĄCZEK JUSTYNA | proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
156 | Michalec Amelia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
157 | Kozioł Ignacy | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
158 | Porada Stanisław | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
159 | Jamrozik Oktawia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
160 | Honc Jacek | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
161 | Krawczyk Artur | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
162 | Gołębiowski Arkadiusz | Rachów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
163 | Gołębiowski Filip | Rachów | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Jastrzębska 34 | NIE | ||
164 | Sobiczewska Anna | Rakoszyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
165 | Sobiczewski Oskar | Rakoszyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
166 | Hernik-Oko Monika | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
167 | Oko Tomasz | Smolec | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
168 | Oko Wojciech | Smolec | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
169 | WOŹNIAK KAMILA | SRODA SLASKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
170 | Siwon Magdalena Siwon | SZCZEDRZYKOWICE | Polska | 2800m (Nordic Walking) | NIE | |||
171 | Kopyściańska Anna | Szczedrzykowice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
172 | Chechelski Adam | Szczepanów | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
173 | Arciszewski Marcin | Środa Slaska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
174 | Jendza Natalia | Środa slaska | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
175 | PRUSEK PIOTR | ŚRODA ŚLASKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
176 | WALCZAK SŁAWOMIR | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
177 | WALCZAK TYMOTEUSZ | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
178 | WALCZAK ANTONI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
179 | Opach Monika | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
180 | Przytulska Alicja | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
181 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | WATAHA | |||
182 | Jadach Emilia | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkola podstawowa nr3 środa Śląska | |||
183 | jadach kamila | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
184 | jadach Igor | środa śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
185 | Cholewiński Paweł | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
186 | Jankowski Jerzy | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
187 | Wójtowicz Katarzyna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
188 | Stanik Dorota | Środa Śląska | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
189 | Hołowczak Adriana | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
190 | Bielecka Joanna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
191 | Połeć-Żołnierczyk Agnieszka | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
192 | Kubiak Milena | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
193 | Wroński Marek | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
194 | Wroński Dominik | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
195 | Wrońska Julia | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska | NIE | ||
196 | Czajkowska Sara | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska | NIE | ||
197 | Markiewicz Ola | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
198 | Sikora Ewa | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | TAK | |||
199 | Maźniewski Grzegorz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | NIE | ||
200 | jaskóla marcin jaskóla | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE |
Wyświetleń: 13579