Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) | Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szkop Rafał | Lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ZPPM | NIE | ||
2 | Tymiuk Dawid Tymiuk | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Wataha Malczyce | |||
3 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | WATAHA | |||
4 | Świder Paweł | Kwietno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | voestalpine | |||
5 | MARCHEWKA JUSTYNA | MALCZYCE | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
6 | Harom Paweł | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
7 | Popiuk Marcin | MALCZYCE | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
8 | Frankowski Piotr | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
9 | Zagórski Radek | Zlotoryja | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Technikum nr 5 Legnica | |||
10 | Cholewiński Paweł | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
11 | Lasok Marek | Wągrodno | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | |||
12 | Wrońska Julia | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska | NIE | ||
13 | Czajkowska Sara | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska | NIE | ||
14 | Partyka Konrad | Domaszczyn | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 10 Wrocław | |||
15 | Macewicz Jakub | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa Malczyce | NIE | ||
16 | Grzelec Aleksandra | Ciechów | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW | NIE | ||
17 | Grzelec Mateusz | Ciechów | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW | NIE | ||
18 | Jadach Emilia | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkola podstawowa nr3 środa Śląska | |||
19 | Baranowski Mateusz | Legnica | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Sp 9 legnica | Baranki | NIE | |
20 | Reczuch Oliwia | Wrocław | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | SP 38 Wrocław | |||
21 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | RUNATTACK | |||
22 | Andrzejewska Dominika | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | RUNATTACK | |||
23 | Andrzejewska Natalia | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | RUNATTACK | |||
24 | Marczak Dorian | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Przedszkole Nr. 5 | |||
25 | Bernacka Patrycja | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
26 | Bernacka Luiza | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
27 | Michalec Marta | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team | |||
28 | Chreściak Dorota | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków team | |||
29 | Honc Ewa | Proszków | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Proszków Team | |||
30 | Chreściak Jakub | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków team | |||
31 | Pliszka Zuzanna | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
32 | Pliszka Kacper | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
33 | Pliszka Katarzyna | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
34 | Chreściak Julia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
35 | Oślizło Dorota | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
36 | Oślizło Paulina | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
37 | FRĄCZEK JUSTYNA | proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
38 | FRĄCZEK Maria | proszkow | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
39 | FRĄCZEK Hanna | proszkow | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
40 | Michalec Amelia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
41 | Kozioł Ignacy | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
42 | Jamrozik Oktawia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
43 | Honc Jacek | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
44 | Pabich Patryk | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Podstawowa w malczycach | |||
45 | Morawski Jarek | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
46 | Morawska Edyta | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
47 | Morawski Kaspian | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława | |||
48 | Zaczyńska Anna | Legnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | MSPORT Team | |||
49 | Skiba Krzysztof | Legnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | mSport Team | |||
50 | OSMAN Magdalena | WĄGRODNO | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Lubię biegać | Janik | ||
51 | Osman Krzysztof | WĄGRODNO | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Lubię biegać | Janik | ||
52 | Sarnicki Oskar | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Liceum ogólnokształcące im mikołaja kopernika | NIE | ||
53 | Barchan Sylwia | Trzebnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Legnicka grupa głuchych | |||
54 | Osman Justyna | Wągrodno | Polska | 2800m (Nordic Walking) | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | |||
55 | Radecki Jakub | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Kubutek Running Team Wrocław | |||
56 | Ryba Łukasz Ryba | Kwiatkowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | KB KROKUS KWIATKOWICE | NIE | ||
57 | Stempnik Przemysław | Jawor | Polska | 5500 (Bieg Główny) | JKS Salamandra | NIE | ||
58 | Tokarczyk Mariusz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | |||
59 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
60 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | NIE | ||
61 | Reczuch Andrzej | Bielawa | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DYWIZJON 102 | NIE | ||
62 | Pietruszyński Mateusz | Opole | Polska | 5500 (Bieg Główny) | DRINKING TOGETHER SINCE 2017 | |||
63 | Dąbrowa Wojciech | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
64 | Dąbrowa Dorota | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
65 | Kwiatkowska Stanisława | gosławice | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Chodź z nami | NIE | ||
66 | Figarska Anna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Aqua Fit Środa Śląska | NIE | ||
67 | Oślizło Grzegorz | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
68 | Posłuszny Mariusz | Głoska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
69 | Posłuszna Anna | GŁOSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
70 | Porada Stanisław | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
71 | Jankowski Jerzy | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
72 | Wójtowicz Katarzyna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
73 | Maźniewski Grzegorz | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | NIE | ||
74 | Frydecka Elzbieta | Zrodla | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
75 | Frydecki Slawomir | Zrodla | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
76 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
77 | WALCZAK SŁAWOMIR | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
78 | WALCZAK TYMOTEUSZ | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
79 | WALCZAK ANTONI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
80 | Serafin Piotr | Wołów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
81 | Marchewka Zofia | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
82 | Marchewka Hanna | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
83 | Marchewka Antoni | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
84 | Serafin Filip | Wołów | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
85 | Harom Hanna | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
86 | Drohomirecka Jadwiga | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
87 | Wijatyk Gustaw | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
88 | Jagodzińska Bożena | WROCŁAW | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
89 | Mędrak Alicja | Wrocław | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
90 | Mędrak Józef | Wrocław | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
91 | Jagodziński Andrzej | WROCŁAW | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
92 | Kwiecień Elżbieta | Wrocław | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
93 | Arciszewski Jaroslaw | malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
94 | Arciszewski Marcin | Środa Slaska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
95 | Arciszewska Anna | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
96 | Arciszewska Grazyna | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
97 | Jendza Natalia | Środa slaska | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
98 | Stachów Damian | Malczyce | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
99 | Stachów Nina | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
100 | Balkiewicz Barbara | Legnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) |
Wyświetleń: 13599