Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) Do zapłaty
101 Baranowska Magdalena Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE
102 Błaszczyk-Drej Ewelina Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
103 Makowski Jan Wilczków 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
104 Czajkowska Sara Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska NIE
105 WOŹNIAK KAMILA SRODA SLASKA 5500 (Bieg Główny) NIE
106 Mańkowski Daniel Chomiąża 2800m (Bieg Rodzinny) Mańkowscy NIE
107 Mańkowski Arkadiusz Chomiąża 2800m (Bieg Rodzinny) Mańkowscy NIE
108 Krawczyk Artur Proszków 5500 (Bieg Główny) NIE
109 Wójcik Piotr Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
110 Honc Paulina Cesarzowice 5500 (Bieg Główny) NIE
111 Bodniewicz Ewa Dębice 5500 (Bieg Główny) NIE
112 Świerczek Michał Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
113 Kizyma Aleksandra Jastrzębce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
114 Chiciński Dawid Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
115 Chicińska Katarzyna Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
116 Norberczyk Oliwia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
117 Chiciński Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
118 Kuliński Daniel Źródła 300 m (BIEG KRASNALA) Kwiatowa
119 Kulińska Ewelina Źródła 5500 (Bieg Główny) Kwiatowa NIE
120 Frydecka Agata Zrodla 5500 (Bieg Główny) NIE
121 Dajer Katarzyna Lubiąż 5500 (Bieg Główny) NIE
122 Łacny Tomasz Ogrodnica 2 5500 (Bieg Główny) NIE
123 Grzelec Mateusz Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE
124 Grzelec Aleksandra Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE
125 Grzelec Arkadiusz Ciechów 5500 (Bieg Główny) NIE
126 Kowalczyk Katarzyna Cesarzowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
127 Wrońska Julia Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska NIE
128 Wroński Dominik Środa Śląska 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
129 Wroński Marek Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
130 Gołębiowski Filip Rachów 300 m (BIEG KRASNALA) Jastrzębska 34 NIE
131 Kurek Kacper Miłkowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
132 Kurek Kamila Miłkowice 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
133 Kurek Tomasz Miłkowice 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
134 Kurek Krzysztof Miłkowice 5500 (Bieg Główny) NIE
135 Rejek Wiesław Krobia 5500 (Bieg Główny) NIE
136 Kubiak Milena ŚRODA ŚLĄSKA 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
137 Gołębiowski Arkadiusz Rachów 5500 (Bieg Główny) NIE
138 Ryba Łukasz Ryba Kwiatkowice 5500 (Bieg Główny) KB KROKUS KWIATKOWICE NIE
139 Ciszewski Mateusz Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
140 Radecki Jakub Wrocław 5500 (Bieg Główny) Kubutek Running Team Wrocław
141 PATER ZBIGNIEW WROCŁAW 2800m (Nordic Walking)
142 Zwolińska Katarzyna Oława 2800m (Nordic Walking)
143 Skiba Krzysztof Legnica 2800m (Nordic Walking) mSport Team
144 Zaczyńska Anna Legnica 2800m (Nordic Walking) MSPORT Team
145 Lasok Marek Wągrodno 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa w Wagrodnie
146 Zagórski Radek Zlotoryja 5500 (Bieg Główny) Technikum nr 5 Legnica
147 Sembrat Daria Legnica 5500 (Bieg Główny)
148 Honc Jacek Proszków 5500 (Bieg Główny) Proszków Team
149 Myca Laura Miękinia 300 m (BIEG KRASNALA)
150 Tokarczyk Mariusz Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica
151 Andrzejewska Natalia Lubin 300 m (BIEG KRASNALA) RUNATTACK
152 Andrzejewska Dominika Lubin 300 m (BIEG KRASNALA) RUNATTACK
153 Andrzejewski Drogosz Lubin 5500 (Bieg Główny) RUNATTACK
154 Jamrozik Oktawia Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
155 Połeć-Żołnierczyk Agnieszka Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
156 Bielecka Joanna Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
157 Hołowczak Adriana Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
158 PRUSEK PIOTR ŚRODA ŚLASKA 5500 (Bieg Główny)
159 Wiśniewski Kacper Legnica 5500 (Bieg Główny)
160 Porada Stanisław Proszków 5500 (Bieg Główny) Akb Esemas
161 Myca Łukasz Miękinia 5500 (Bieg Główny)
162 Kalicki Patryk Cichobórz 5500 (Bieg Główny)
163 Frankowski Piotr Malczyce 5500 (Bieg Główny) Urząd Biega TAK
164 Stanik Dorota Środa Śląska 2800m (Nordic Walking)
165 Wawrzyniak-Lasok Katarzyna Wągrodno 5500 (Bieg Główny)
166 Wójtowicz Katarzyna Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Średzcy Biegacze
167 Posłuszna Anna GŁOSKA 5500 (Bieg Główny) Akb Esemas
168 Posłuszny Mariusz Głoska 5500 (Bieg Główny) Akb Esemas
169 Jankowski Jerzy Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Średzcy Biegacze
170 Partyka Konrad Domaszczyn 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 10 Wrocław
171 Cholewiński Paweł Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Średzcy Biegacze
172 jadach Igor środa śląska 300 m (BIEG KRASNALA)
173 jadach kamila środa śląska 5500 (Bieg Główny)
174 Jadach Emilia Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkola podstawowa nr3 środa Śląska
175 Dworzycka Julia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
176 Grzyb Łukasz Malczyce 5500 (Bieg Główny)
177 GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI ŚRODA ŚLĄSKA 5500 (Bieg Główny) WATAHA
178 Łatka Zosia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
179 PAŃCZYK MONIKA KRYNICZNO 5500 (Bieg Główny)
180 Marczak Pola Lubin 1200m (Bieg Młodzieńczy)
181 Pabich Patryk Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) Podstawowa w malczycach
182 Osman Krzysztof WĄGRODNO 1200m (Bieg Młodzieńczy) Lubię biegać Janik
183 Tymiuk Dawid Tymiuk Malczyce 5500 (Bieg Główny) Wataha Malczyce
184 OSMAN Magdalena WĄGRODNO 1200m (Bieg Młodzieńczy) Lubię biegać Janik
185 Osman Justyna Wągrodno 2800m (Nordic Walking) LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH
186 Kozioł Ignacy Proszków 300 m (BIEG KRASNALA) Proszków Team
187 Barchan Sylwia Trzebnica 2800m (Nordic Walking) Legnicka grupa głuchych
188 Przytulska Alicja Środa Śląska 300 m (BIEG KRASNALA)
189 Tyszkowski Miłosz Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA)
190 Tyszkowski Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
191 Opach Monika ŚRODA ŚLĄSKA 5500 (Bieg Główny)
192 Świder Paweł Kwietno 5500 (Bieg Główny) voestalpine
193 Michalec Amelia Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
194 Garski Patryk Malczyce 5500 (Bieg Główny)
195 Marczak Dorian Lubin 300 m (BIEG KRASNALA) Przedszkole Nr. 5
196 Balkiewicz Henryk Legnica 5500 (Bieg Główny)
197 Mazur Barbara MIękinia 2800m (Nordic Walking)
198 Chechelski Adam Szczepanów 300 m (BIEG KRASNALA)
199 tybińska izabela wrocław 2800m (Bieg Rodzinny) Tybińscy NIE
200 Morawski Kaspian Oława 2800m (Nordic Walking) Oława


Wyświetleń: 4772

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ