Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) | Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Baranowska Magdalena | Legnica | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Baranki | NIE | ||
102 | Błaszczyk-Drej Ewelina | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
103 | Makowski Jan | Wilczków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
104 | Czajkowska Sara | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska | NIE | ||
105 | WOŹNIAK KAMILA | SRODA SLASKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
106 | Mańkowski Daniel | Chomiąża | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Mańkowscy | NIE | ||
107 | Mańkowski Arkadiusz | Chomiąża | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Mańkowscy | NIE | ||
108 | Krawczyk Artur | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
109 | Wójcik Piotr | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
110 | Honc Paulina | Cesarzowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
111 | Bodniewicz Ewa | Dębice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
112 | Świerczek Michał | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
113 | Kizyma Aleksandra | Jastrzębce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
114 | Chiciński Dawid | Malczyce | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Chicińscy | |||
115 | Chicińska Katarzyna | Malczyce | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Chicińscy | |||
116 | Norberczyk Oliwia | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
117 | Chiciński Hubert | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
118 | Kuliński Daniel | Źródła | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Kwiatowa | |||
119 | Kulińska Ewelina | Źródła | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Kwiatowa | NIE | ||
120 | Frydecka Agata | Zrodla | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
121 | Dajer Katarzyna | Lubiąż | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
122 | Łacny Tomasz | Ogrodnica 2 | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
123 | Grzelec Mateusz | Ciechów | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW | NIE | ||
124 | Grzelec Aleksandra | Ciechów | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW | NIE | ||
125 | Grzelec Arkadiusz | Ciechów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
126 | Kowalczyk Katarzyna | Cesarzowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
127 | Wrońska Julia | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska | NIE | ||
128 | Wroński Dominik | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
129 | Wroński Marek | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
130 | Gołębiowski Filip | Rachów | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Jastrzębska 34 | NIE | ||
131 | Kurek Kacper | Miłkowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
132 | Kurek Kamila | Miłkowice | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
133 | Kurek Tomasz | Miłkowice | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | NIE | |||
134 | Kurek Krzysztof | Miłkowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
135 | Rejek Wiesław | Krobia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
136 | Kubiak Milena | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
137 | Gołębiowski Arkadiusz | Rachów | Polska | 5500 (Bieg Główny) | NIE | |||
138 | Ryba Łukasz Ryba | Kwiatkowice | Polska | 5500 (Bieg Główny) | KB KROKUS KWIATKOWICE | NIE | ||
139 | Ciszewski Mateusz | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | NIE | |||
140 | Radecki Jakub | Wrocław | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Kubutek Running Team Wrocław | |||
141 | PATER ZBIGNIEW | WROCŁAW | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
142 | Zwolińska Katarzyna | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
143 | Skiba Krzysztof | Legnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | mSport Team | |||
144 | Zaczyńska Anna | Legnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | MSPORT Team | |||
145 | Lasok Marek | Wągrodno | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | |||
146 | Zagórski Radek | Zlotoryja | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Technikum nr 5 Legnica | |||
147 | Sembrat Daria | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
148 | Honc Jacek | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Proszków Team | |||
149 | Myca Laura | Miękinia | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
150 | Tokarczyk Mariusz | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Feniks Legnica | |||
151 | Andrzejewska Natalia | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | RUNATTACK | |||
152 | Andrzejewska Dominika | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | RUNATTACK | |||
153 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 5500 (Bieg Główny) | RUNATTACK | |||
154 | Jamrozik Oktawia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
155 | Połeć-Żołnierczyk Agnieszka | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
156 | Bielecka Joanna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
157 | Hołowczak Adriana | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
158 | PRUSEK PIOTR | ŚRODA ŚLASKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
159 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
160 | Porada Stanisław | Proszków | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
161 | Myca Łukasz | Miękinia | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
162 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
163 | Frankowski Piotr | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Urząd Biega | TAK | ||
164 | Stanik Dorota | Środa Śląska | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
165 | Wawrzyniak-Lasok Katarzyna | Wągrodno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
166 | Wójtowicz Katarzyna | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
167 | Posłuszna Anna | GŁOSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
168 | Posłuszny Mariusz | Głoska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Akb Esemas | |||
169 | Jankowski Jerzy | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
170 | Partyka Konrad | Domaszczyn | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkoła Podstawowa nr 10 Wrocław | |||
171 | Cholewiński Paweł | Środa Śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Średzcy Biegacze | |||
172 | jadach Igor | środa śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
173 | jadach kamila | środa śląska | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
174 | Jadach Emilia | Środa Śląska | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Szkola podstawowa nr3 środa Śląska | |||
175 | Dworzycka Julia | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
176 | Grzyb Łukasz | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
177 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | WATAHA | |||
178 | Łatka Zosia | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
179 | PAŃCZYK MONIKA | KRYNICZNO | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
180 | Marczak Pola | Lubin | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
181 | Pabich Patryk | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Podstawowa w malczycach | |||
182 | Osman Krzysztof | WĄGRODNO | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Lubię biegać | Janik | ||
183 | Tymiuk Dawid Tymiuk | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | Wataha Malczyce | |||
184 | OSMAN Magdalena | WĄGRODNO | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Lubię biegać | Janik | ||
185 | Osman Justyna | Wągrodno | Polska | 2800m (Nordic Walking) | LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH | |||
186 | Kozioł Ignacy | Proszków | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Proszków Team | |||
187 | Barchan Sylwia | Trzebnica | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Legnicka grupa głuchych | |||
188 | Przytulska Alicja | Środa Śląska | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
189 | Tyszkowski Miłosz | Malczyce | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
190 | Tyszkowski Hubert | Malczyce | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | ||||
191 | Opach Monika | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
192 | Świder Paweł | Kwietno | Polska | 5500 (Bieg Główny) | voestalpine | |||
193 | Michalec Amelia | Proszków | Polska | 1200m (Bieg Młodzieńczy) | Proszków Team | |||
194 | Garski Patryk | Malczyce | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
195 | Marczak Dorian | Lubin | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | Przedszkole Nr. 5 | |||
196 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 5500 (Bieg Główny) | ||||
197 | Mazur Barbara | MIękinia | Polska | 2800m (Nordic Walking) | ||||
198 | Chechelski Adam | Szczepanów | Polska | 300 m (BIEG KRASNALA) | ||||
199 | tybińska izabela | wrocław | Polska | 2800m (Bieg Rodzinny) | Tybińscy | NIE | ||
200 | Morawski Kaspian | Oława | Polska | 2800m (Nordic Walking) | Oława |
Wyświetleń: 13582