Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa Rodziny (tylko i wyłącznie w Biegu Rodzinnym) Kategoria Samorządowców (tylko bieg OPEN) Do zapłaty
1 Andrzejewska Dominika Lubin 300 m (BIEG KRASNALA) RUNATTACK
2 Andrzejewska Natalia Lubin 300 m (BIEG KRASNALA) RUNATTACK
3 Andrzejewski Drogosz Lubin 5500 (Bieg Główny) RUNATTACK
4 Arciszewska Anna Malczyce 5500 (Bieg Główny)
5 Arciszewska Grazyna Malczyce 2800m (Nordic Walking)
6 Arciszewski Jaroslaw malczyce 5500 (Bieg Główny)
7 Arciszewski Marcin Środa Slaska 5500 (Bieg Główny)
8 Babik Karolina Źródła 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
9 Babik Krzysztof Źródła 5500 (Bieg Główny) NIE
10 Balkiewicz Barbara Legnica 2800m (Nordic Walking)
11 Balkiewicz Henryk Legnica 5500 (Bieg Główny)
12 Baranowska Magdalena Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE
13 Baranowski Bartosz Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Baranki NIE
14 Baranowski Mateusz Legnica 2800m (Bieg Rodzinny) Sp 9 legnica Baranki NIE
15 Barchan Sylwia Trzebnica 2800m (Nordic Walking) Legnicka grupa głuchych
16 Bekacz Stanisław Wyszęcice 5500 (Bieg Główny) NIE
17 Bernacka Luiza Proszków 300 m (BIEG KRASNALA) Proszków Team
18 Bernacka Patrycja Proszków 5500 (Bieg Główny) Proszków Team
19 Białowąs Borys Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
20 Bielecka Joanna Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
21 Bienko Agnieszka Wawrzeńczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
22 Bochnak Filip WROCŁAW 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
23 Bochnak Paweł WROCŁAW 5500 (Bieg Główny) NIE
24 Bodniewicz Ewa Dębice 5500 (Bieg Główny) NIE
25 Brzeziński Kamil Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
26 Budzik Alicja Brzeg Dolny 1200m (Bieg Młodzieńczy)
27 Budzik Julia Brzeg Dolny 1200m (Bieg Młodzieńczy)
28 Budzik Krzysztof Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY
29 Błaszczyk-Drej Ewelina Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
30 Chechelski Adam Szczepanów 300 m (BIEG KRASNALA)
31 Chicińska Katarzyna Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
32 Chiciński Dawid Malczyce 2800m (Bieg Rodzinny) Chicińscy
33 Chiciński Hubert Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
34 Cholewiński Paweł Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Średzcy Biegacze
35 Chreściak Dorota Proszków 5500 (Bieg Główny) Proszków team
36 Chreściak Jakub Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków team
37 Chreściak Julia Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
38 Ciolek Katarzyna Gniechowice 5500 (Bieg Główny) NIE
39 Ciszewski Mateusz Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
40 Ćwiąkała Agnieszka Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
41 Ćwiąkała Bartosz Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
42 Ćwiąkała Olga Środa Śląska 300 m (BIEG KRASNALA)
43 Cyrankowska Paulina Cyrankowska Wołów 5500 (Bieg Główny) NIE
44 Cyrankowski Damian Wołów 5500 (Bieg Główny) NIE
45 Czajkowska Sara Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Śląska NIE
46 Dąbrowa Dorota gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE
47 Dąbrowa Wojciech gosławice 2800m (Nordic Walking) Chodź z nami NIE
48 Dajer Katarzyna Lubiąż 5500 (Bieg Główny) NIE
49 Dańczak Dariusz Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
50 Drohomirecka Jadwiga Malczyce 5500 (Bieg Główny)
51 Dworzycka Julia Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy)
52 Dworzycka Patrycja Malczyce 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
53 Fabiański Tomasz Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
54 Fedoszczak Edward Środa Śląska 2800m (Nordic Walking) NIE
55 Figarska Anna Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Aqua Fit Środa Śląska NIE
56 Fogiel Katarzyna Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
57 Fonał Tomasz Legnica 5500 (Bieg Główny)
58 FRĄCZEK Hanna proszkow 300 m (BIEG KRASNALA) Proszków Team
59 FRĄCZEK JUSTYNA proszków 5500 (Bieg Główny) Proszków Team
60 FRĄCZEK Maria proszkow 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
61 Frankowski Piotr Malczyce 5500 (Bieg Główny) Urząd Biega TAK
62 Frydecka Agata Zrodla 5500 (Bieg Główny) NIE
63 Frydecka Elzbieta Zrodla 5500 (Bieg Główny)
64 Frydecki Slawomir Zrodla 5500 (Bieg Główny)
65 Gabryelska Elżbieta Wrocław 5500 (Bieg Główny) NIE
66 Garski Patryk Malczyce 5500 (Bieg Główny)
67 GAWEŁ ŁUKASZ Legnica 5500 (Bieg Główny) NIE
68 Gałecka Natalia Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY
69 Gałecka-Budzik Magdalena Brzeg Dolny 2800m (Bieg Rodzinny) AMATORZY NIE
70 Gołębiowski Arkadiusz Rachów 5500 (Bieg Główny) NIE
71 Gołębiowski Filip Rachów 300 m (BIEG KRASNALA) Jastrzębska 34 NIE
72 GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI ŚRODA ŚLĄSKA 5500 (Bieg Główny) WATAHA
73 Grądz Anna Jelcz-Laskowice 2800m (Nordic Walking)
74 Grądz Milena Jelcz-Laskowice 2800m (Nordic Walking)
75 Grońska Magda Legnica 5500 (Bieg Główny) Feniks Legnica NIE
76 Grys Marek Brzezina 5500 (Bieg Główny) NIE
77 Grzelec Aleksandra Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE
78 Grzelec Arkadiusz Ciechów 5500 (Bieg Główny) NIE
79 Grzelec Mateusz Ciechów 1200m (Bieg Młodzieńczy) SZKOŁA PODSTAWOWA CIECHÓW NIE
80 Grzyb Łukasz Malczyce 5500 (Bieg Główny)
81 Harom Hanna Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA)
82 Harom Paweł Malczyce 5500 (Bieg Główny) Urząd Biega TAK
83 Hernik-Oko Monika Smolec 5500 (Bieg Główny) NIE
84 Honc Ewa Proszków 2800m (Nordic Walking) Proszków Team
85 Honc Jacek Proszków 5500 (Bieg Główny) Proszków Team
86 Honc Paulina Cesarzowice 5500 (Bieg Główny) NIE
87 Hołowczak Adriana Środa Śląska 5500 (Bieg Główny)
88 Jadach Emilia Środa Śląska 1200m (Bieg Młodzieńczy) Szkola podstawowa nr3 środa Śląska
89 jadach Igor środa śląska 300 m (BIEG KRASNALA)
90 jadach kamila środa śląska 5500 (Bieg Główny)
91 Jagielski Mateusz Wilczków 1200m (Bieg Młodzieńczy) NIE
92 Jagodzińska Bożena WROCŁAW 2800m (Nordic Walking)
93 Jagodziński Andrzej WROCŁAW 2800m (Nordic Walking)
94 Jamrozik Oktawia Proszków 1200m (Bieg Młodzieńczy) Proszków Team
95 Jankowski Jerzy Środa Śląska 5500 (Bieg Główny) Średzcy Biegacze
96 jaskóla marcin jaskóla środa śląska 5500 (Bieg Główny) NIE
97 Jendza Natalia Środa slaska 2800m (Nordic Walking)
98 Jesionka Natalia Ujazd Dolny 5500 (Bieg Główny) NIE
99 Kaczmarczyk Mikołaj Malczyce 300 m (BIEG KRASNALA) NIE
100 Kalbarczyk Paweł Miękinia 5500 (Bieg Główny) NIE


Wyświetleń: 6931

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ