Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Rezmer Ryszard Gniew Start Trunsformacja Gniewu L opłacono on-line
2 Sularz Wojciech Gdynia Start Soolashowe Truchtanie L opłacono on-line
3 Kaiser Krzysztof Gniew Start L opłacono on-line
4 Grzegorczyk Dorota Kowale Start Taka RYBA / TUMBOteam S opłacono on-line
5 Tul Paulina Kwidzyn Start Gmina Gardeja Biega M 30.00 PLN
6 Bładzikowski Rafał Tczew Start M opłacono on-line
7 GUZ Robert Tczew Start XL opłacono on-line
8 Kruk Agnieszka Szymankowo Start S 30.00 PLN
9 Dudziak Mateusz Tczew Start Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew M 30.00 PLN
10 Konieczny Grzegorz Gniew Start L opłacono on-line
11 Wróbel Michał Grudziądz Start L opłacono on-line
12 Derdowski Michał Mirotki Start LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz M 30.00 PLN
13 Łaska Kazimierz Gniew Start XXL opłacono on-line
14 Jarczewska Renata Goleniów Start M opłacono on-line
15 Wojciechowska Daria Kwidzyn Start Traktor Team Gmina Kwidzyn L 30.00 PLN
16 Czyszejuk Izabela Pasłęk Start M 30.00 PLN
17 Kryszczuk Piotr Pasłęk Start M 30.00 PLN
18 Górski Dawid Rudno Start L 30.00 PLN
19 Górska Krystyna Rudno Start XL 30.00 PLN
20 Kłos Angelika Lignowy Szlacheckie Start L opłacono on-line
21 Krause-Olech Anna Gniew Start tRUNsformacja Gniew L opłacono on-line
22 Szymański Sebastian Szprudowo Start RulińskiRunningTeam S opłacono on-line
23 Bahr Jarosław Gniew Start M opłacono on-line
24 Bahr Martyna Bahr Gniew Start Trunsformacja Gniew M opłacono on-line
25 Bąkowski Michał Gniew Start KP Keramzyt L opłacono on-line
26 Jabłońska Agata Tymawa Start M opłacono on-line
27 Kamiński Adam Piaseczno Start L opłacono on-line
28 Tamowicz Adrian Tamowicz Gniew Start L opłacono on-line
29 Kawski Bartłomiej Kisielice Start XL opłacono on-line
30 Ambroziak Sylwia Kowale Start Taka RYBA M opłacono on-line
31 Ambroziak Adam Kowale Start Taka RYBA L opłacono on-line
32 Dorotyn Przemysław Gniew Start Trunsformacja Gniewu M opłacono on-line
33 Szramka Aleksandra Nicponia Start XL opłacono on-line
34 Ruchlewicz Natalia Sztum Start XS opłacono on-line
35 Ruchlewicz Urszula Sztum Start M opłacono on-line
36 Czarnecki Maciej Gniew Start Gmina Gniew M opłacono on-line
37 Rejmanowski Ryszard GNIEW Start M 30.00 PLN
38 PĘK GRZEGORZ GRUPA Start L 30.00 PLN
39 Abryszyńska Karolina Tczew Start CrossElite S 30.00 PLN
40 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Start M opłacono on-line
41 Borkowska Justyna Sadlinki Start Traktor Team Gmina Kwidzyn L 30.00 PLN
42 Nowak Arkadiusz Szprudowo Start L opłacono on-line
43 Zaręba Anna Gniew Start L opłacono on-line
44 Jerzyk Michał Wiśliny Start Traktor Team Gmina Kwidzyn M 30.00 PLN
45 Lasota Aleksandra Wielkie Walichnowy Start XS opłacono on-line
46 Wiśniewski Rafał Gniew Start Kevin Team L opłacono on-line
47 Kosiński Sebastian Gniew Start L opłacono on-line
48 Kłos Beata Warlubie Start M opłacono on-line
49 Targowska Anna Morgi Start M opłacono on-line
50 Dragowski Tomasz Gniew Start L 30.00 PLN
51 Kryszczuk Sebastian Gniew Start tRUNsformacja GNIEWU M 30.00 PLN
52 Szmyt Damian Gniew Start Rada Miejska w Gniewie XXL opłacono on-line
53 Chabowski Tomasz Tczew Start Biegający Tczew L opłacono on-line
54 Pachota Paweł Gniew Start M opłacono on-line
55 Kołtonowska Agnieszka Gniew Start Trunsformacja Gniewu L opłacono on-line
56 Sadowski Rafal Gniew Start Klub Ślimaka XL opłacono on-line
57 Simon Julia Gniew Start Trunsformacja Gniewu M 30.00 PLN
58 Jesiołowski Jakub Rudno Start L opłacono on-line
59 Jesiołowska Żaneta Rudno Start M opłacono on-line
60 Smoczyńska Barbara Gniew Start RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
61 Walczak Krzysztof Gdynia Start ElektroniczneZapisy.pl Team XL 30.00 PLN


Wyświetleń: 744

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ