Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
201 Bahr Jarosław Gniew Start M opłacono on-line
202 Bahr Martyna Bahr Gniew Start Trunsformacja Gniew M opłacono on-line
203 Bąkowski Michał Gniew Start KP Keramzyt L opłacono on-line
204 Jabłońska Agata Tymawa Start M opłacono on-line
205 Kamiński Adam Piaseczno Start L opłacono on-line
206 Tamowicz Adrian Tamowicz Gniew Start L opłacono on-line
207 Kawski Bartłomiej Kisielice Start XL opłacono on-line
208 Ambroziak Sylwia Kowale Start Taka RYBA M opłacono on-line
209 Ambroziak Adam Kowale Start Taka RYBA L opłacono on-line
210 Dorotyn Przemysław Gniew Start Trunsformacja Gniewu M opłacono on-line
211 Ruchlewicz Natalia Sztum Start XS opłacono on-line
212 Ruchlewicz Urszula Sztum Start M opłacono on-line
213 Czarnecki Maciej Gniew Start Gmina Gniew M opłacono on-line
214 Rejmanowski Ryszard GNIEW Start M opłacono on-line
215 PĘK GRZEGORZ GRUPA Start L
216 Abryszyńska Karolina Tczew Start CrossElite S opłacono on-line
217 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Start M opłacono on-line
218 Borkowska Justyna Sadlinki Start Traktor Team Gmina Kwidzyn L opłacono on-line
219 Nowak Arkadiusz Szprudowo Start L opłacono on-line
220 Zaręba Anna Gniew Start L opłacono on-line
221 Lasota Aleksandra Wielkie Walichnowy Start XS opłacono on-line
222 Wiśniewski Rafał Gniew Start Kevin Team L opłacono on-line
223 Kosiński Sebastian Gniew Start L opłacono on-line
224 Kłos Beata Warlubie Start M opłacono on-line
225 Targowska Anna Morgi Start M opłacono on-line
226 Dragowski Tomasz Gniew Start L
227 Kryszczuk Sebastian Gniew Start tRUNsformacja GNIEWU M opłacono on-line
228 Szmyt Damian Gniew Start Rada Miejska w Gniewie XXL opłacono on-line
229 Chabowski Tomasz Tczew Start Biegający Tczew L opłacono on-line
230 Pachota Paweł Gniew Start M opłacono on-line
231 Kołtonowska Agnieszka Gniew Start Trunsformacja Gniewu L opłacono on-line
232 Sadowski Rafal Gniew Start Klub Ślimaka XL opłacono on-line
233 Simon Julia Gniew Start tRUNsformacja Gniewu M opłacono on-line
234 Jesiołowski Jakub Rudno Start L opłacono on-line
235 Jesiołowska Żaneta Rudno Start M opłacono on-line
236 Smoczyńska Barbara Gniew Start RulińskiRunningTeam M opłacono on-line
237 Walczak Krzysztof Gdynia Start ElektroniczneZapisy.pl Team XL


Wyświetleń: 7589

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ