Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szydłowski Jan | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
2 | Kamiński Damian | Sokołów Podlaski | Polska | 10 KM | ||
3 | Markowski Krystian | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
4 | Łupiński Piotr | Łapy | Polska | 10 KM | ||
5 | Ostaszewska Eliza | Białystok | Polska | 10 KM | ||
6 | Szawluk Mateusz | Wasilków | Polska | 10 KM | opłacono | |
7 | Burzynski Szymon | Białystok | 1918 M | opłacono | ||
8 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
9 | Burzynski Tomasz | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
10 | Burzynski Artur | Bialystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
11 | Małyszko Renata | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
12 | Niesteruk Lena Zofia | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
13 | Romańczuk Sylwia | Augustów | Polska | 1918 M | ||
14 | Małyszko Szymon | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
15 | Dobryniewski Wiktor | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
16 | Dobryniewski Nikodem | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
17 | Sakowicz Grazyna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
18 | Kobus Marcel | Warszawa | Polska | 1918 M | opłacono | |
19 | Kobus Anna | Warszawa | Polska | 1918 M | opłacono | |
20 | Matys Edyta | Oleszkowo | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
21 | Gutowski Mateusz | Białowieża | Polska | 10 KM | ||
22 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10 KM | ||
23 | Ejsmont Katarzyna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
24 | Hrynko Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | PRO 366 | opłacono |
25 | Pielecka Anna | Białystok | Polska | 10 KM | CFB | opłacono |
26 | Pawłowski Karol | Kuźnica | Polska | 10 KM | opłacono | |
27 | NAZARUK JAKUB | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 M | opłacono | |
28 | Sulima Ewelina | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
29 | Biś JULIA | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | MISIE | opłacono |
30 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
31 | Sajewski Przemek | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
32 | HAŁASIK Michał | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 M | Dom Powrotu | opłacono |
33 | Ardziewicz Andrzej | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono | |
34 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | opłacono | |
35 | Szanciło Zuzanna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
36 | Szanciło Weronika | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
37 | Szanciło Ewa | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
38 | Marek Kwiatkowski | Białystok | Polska | 10 KM | ||
39 | Bancerek Krzyś | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
40 | Bancerek Kuba | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
41 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | 1918 M | Białostocki Klub Karate Kyokushin "KANKU" | opłacono |
42 | Kwiatkowska Małgorzata | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
43 | Kwiatkowska Basia | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
44 | Kwiatkowski Marek | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
45 | Kononiuk Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM | Szybcy i Pomocni | opłacono |
46 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | Polska | 10 KM | opłacono | |
47 | Gutowski Mario | Białystok-Grabówka | Polska | 1918 M | opłacono | |
48 | Micun Jarosław | Czarna białostocka | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
49 | Rutkowska Maja | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
50 | Rutkowski Bartłomiej | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
51 | Rutkowska Beata | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
52 | Szuchnicka Beata | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
53 | KOZŁOWSKA JULIA | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 M | opłacono | |
54 | KOZŁOWSKI ANDRZEJ | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 M | opłacono | |
55 | Zinówko Aleksandra | Białystok | Polska | 10 KM | Blu Team Refleks | opłacono |
56 | Walesiuk Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | triflex | opłacono |
57 | Huścio Alek | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | opłacono |
58 | Stokowska Dominika | Dąbrowa Moczydły | Polska | 1918 M | opłacono | |
59 | Stanisławska-Szałaj Kamila | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
60 | Gryko Kamila | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
61 | Kochaniak Katarzyna | Sowlany | Polska | 1918 M | ||
62 | Kochaniak Jędrzej | Sowlany | Polska | 1918 M | ||
63 | Kochaniak Krzysztof | Sowlany | Polska | 1918 M | ||
64 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | Polska | 1918 M | ||
65 | Banaszek Mateusz | Dąbrówki | Polska | 1918 M | opłacono | |
66 | Banaszek Przemek | Dąbrówki | Polska | 1918 M | opłacono | |
67 | Kot Sylwester | Białystok | Polska | 10 KM | Moto Agro Team | opłacono |
68 | Szlendak Zofia | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
69 | Szlendak Julita | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
70 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM | Biegostok | opłacono |
71 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
72 | Wołowicz Ewa | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
73 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
74 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | 1918 M | Jasna strona mocy | opłacono |
75 | Jasnoch Julita | Sarnetki | Polska | 1918 M | Jasna strona mocy | opłacono |
76 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Polska | 10 KM | ||
77 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
78 | Ołdytowska Elżbieta | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
79 | Kirpsza Barbara | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
80 | Wieclaw Aleksander | Bialystok | Polska | 1918 M | Juvenia Białystok | opłacono |
81 | Pastuszak Marcin | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
82 | Carewicz Marcin | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
83 | Ropelewska Anna | Augustów | Polska | 1918 M | opłacono | |
84 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | 1918 M | ATP Augustów | opłacono |
85 | Treichel Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | GLS | opłacono |
86 | Sienkiewicz Marcin | Łapy | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Zwycięzca | opłacono |
87 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | 10 KM | AGR Podlasie | |
88 | Rećko Tomasz | SOKÓŁKA | Polska | 10 KM | opłacono | |
89 | Rećko Mateusz | SOKÓŁKA | Polska | 1918 M | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | opłacono |
90 | Kubach Andrzej | Suwałki | Polska | 10 KM | opłacono | |
91 | KUCHAREWICZ OLIWIER | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
92 | KUCHAREWICZ ANNA KUCHAREWICZ | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
93 | Mroczek Aleksandra | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
94 | Wołosik Dominik | Białystok | Polska | 10 KM | opp | opłacono |
95 | Tekin Mateusz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
96 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
97 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 10 KM | Jagrunners | opłacono |
98 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | Polska | 10 KM | Jagrunners | opłacono |
99 | Stolarczyk Maria | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
100 | Panasiuk Magdalena | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono |
Wyświetleń: 17710