Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamiński Damian | Sokołów Podlaski | Polska | 10 KM | ||
2 | Markowski Krystian | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
3 | Łupiński Piotr | Łapy | Polska | 10 KM | ||
4 | Ostaszewska Eliza | Białystok | Polska | 10 KM | ||
5 | Szawluk Mateusz | Wasilków | Polska | 10 KM | opłacono | |
6 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
7 | Gutowski Mateusz | Białowieża | Polska | 10 KM | ||
8 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10 KM | ||
9 | Hrynko Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | PRO 366 | opłacono |
10 | Pielecka Anna | Białystok | Polska | 10 KM | CFB | opłacono |
11 | Pawłowski Karol | Kuźnica | Polska | 10 KM | opłacono | |
12 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
13 | Sajewski Przemek | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
14 | Ardziewicz Andrzej | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono | |
15 | Marek Kwiatkowski | Białystok | Polska | 10 KM | ||
16 | Kononiuk Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM | Szybcy i Pomocni | opłacono |
17 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | Polska | 10 KM | opłacono | |
18 | Zinówko Aleksandra | Białystok | Polska | 10 KM | Blu Team Refleks | opłacono |
19 | Walesiuk Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | triflex | opłacono |
20 | Stanisławska-Szałaj Kamila | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
21 | Kot Sylwester | Białystok | Polska | 10 KM | Moto Agro Team | opłacono |
22 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM | Biegostok | opłacono |
23 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
24 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
25 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Polska | 10 KM | ||
26 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
27 | Ołdytowska Elżbieta | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
28 | Pastuszak Marcin | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
29 | Treichel Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | GLS | opłacono |
30 | Sienkiewicz Marcin | Łapy | Polska | 10 KM | Grupa Biegowa Zwycięzca | opłacono |
31 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | 10 KM | AGR Podlasie | |
32 | Rećko Tomasz | SOKÓŁKA | Polska | 10 KM | opłacono | |
33 | Kubach Andrzej | Suwałki | Polska | 10 KM | opłacono | |
34 | Mroczek Aleksandra | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
35 | Wołosik Dominik | Białystok | Polska | 10 KM | opp | opłacono |
36 | Tekin Mateusz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
37 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 10 KM | Jagrunners | opłacono |
38 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | Polska | 10 KM | Jagrunners | opłacono |
39 | Słowikowski Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
40 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | 10 KM | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
41 | Borowska Justyna | Białystok | Polska | 10 KM | ||
42 | Baranowska Beata Baranowska | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
43 | Kondraciuk Michał Kondraciuk | Doktorce | Polska | 10 KM | opłacono | |
44 | Stanisławska Ewelina | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
45 | Siergiej Barbara | Wasilków | Polska | 10 KM | opłacono | |
46 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | 10 KM | Klub Biegaczy JYSK | |
47 | Gryguć Anna | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
48 | Ogonowski Jarosław | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
49 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 10 KM | opłacono | |
50 | Ilicz Łukasz | Bialystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
51 | Tomczak Marcin | Białystok | Polska | 10 KM | Biegam Bo Lubię Białystok | opłacono |
52 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 10 KM | Biegam bo chcę | opłacono |
53 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | 10 KM | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono |
54 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | 10 KM | opłacono | |
55 | Glanowski Kamil | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
56 | Mróz Tomasz | Barszczewo | Polska | 10 KM | opłacono | |
57 | Gromacki Ireneusz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
58 | Jarmołowicz Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
59 | Wojewódzka Agnieszka | Wasilków | Polska | 10 KM | ||
60 | Szymańska- Śledziewska Małgorzata | Zambrów | Polska | 10 KM | opłacono | |
61 | Galej Bożena | Igryły | Polska | 10 KM | opłacono | |
62 | Buraczyński Mariusz | Hajnówka | Polska | 10 KM | opłacono | |
63 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | 10 KM | Juvenia Białystok | opłacono |
64 | Ogińska Marta | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | |
65 | Juchniewicz Dorota Juchniewicz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
66 | Syska Krystian | Brańsk | Polska | 10 KM | Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team | opłacono |
67 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
68 | Wardzinska Urszula | Bialystok | Polska | 10 KM | ||
69 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | A nu jaho | |
70 | Iwaniuk Jarosław | Grabówka | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | |
71 | Sumorek Mirosław | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
72 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
73 | Zawistowski Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
74 | SOKÓLSKA KATARZYNA | POGORZAŁKI | Polska | 10 KM | OUTDOOR TRAINING | |
75 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | 10 KM | farmer | opłacono |
76 | Łada Wiktor | Raczki | Polska | 10 KM | Polska Organizacja Wojskowa | |
77 | Rogucka-Zambrowska Natalia | Białystok | Polska | 10 KM | Jadezdzieckiem.pl | opłacono |
78 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | 10 KM | Gmina Gardeja Biega | |
79 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 10 KM | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
80 | Sliwinski Szymon | Suwalki | Polska | 10 KM | ||
81 | Miron Hubert | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
82 | Czasun Artur | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
83 | Supiński Adam | Protasy | Polska | 10 KM | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
84 | Kołodziejczyk Sebastian | Łomża | Polska | 10 KM | Dziki Ryj Team | opłacono |
85 | Aleksiejuk Monika | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
86 | Carewicz Ela | Krynki | Polska | 10 KM | opłacono | |
87 | Namankiewicz Wojciech Namankiewicz | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono | |
88 | Malinowski Maksymilian | Augustów | Polska | 10 KM | opłacono | |
89 | Malinowski Jarosław Malinowski | Augustów | Polska | 10 KM | opłacono | |
90 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Polska | 10 KM | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | opłacono |
91 | Moskaluniec Witold Moskaluniec | Dąbrowa Białostocka | Polska | 10 KM | opłacono | |
92 | MOKICKI PIOTR | Białystok | Polska | 10 KM | cersanit running team | opłacono |
93 | Tomaszewski Tomasz | Augustów | Polska | 10 KM | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | opłacono |
94 | Pietruczuk Mariusz | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
95 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | 10 KM | opłacono | |
96 | Gutowski Mariusz | Grabówka | Polska | 10 KM | opłacono | |
97 | BIŚ AGNIESZKA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 10 KM | MISIE | opłacono |
98 | Biś Jacek | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | MISIE | opłacono |
99 | Kułakowska Ewelina | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
100 | Makałus Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM | Korona Nieruchomości | opłacono |
Wyświetleń: 17694