Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksiejczuk Paweł | Supraśl | Polska | 10 KM | Run run dziki | opłacono |
2 | Aleksiejuk Monika | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
3 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
4 | Ardziewicz Andrzej | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono | |
5 | Banaszek Mateusz | Dąbrówki | Polska | 1918 M | opłacono | |
6 | Banaszek Przemek | Dąbrówki | Polska | 1918 M | opłacono | |
7 | Bancerek Krzyś | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
8 | Bancerek Kuba | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
9 | Baranowska Beata Baranowska | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
10 | Bazyluk Ewa | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | opłacono | |
11 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
12 | Bałdan Irena | KOSMATY BOREK | Polska | 10 KM | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono |
13 | BAŁDAN TOMASZ | Kosmaty Borek | Polska | 10 KM | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono |
14 | BIŚ AGNIESZKA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 10 KM | MISIE | opłacono |
15 | Biś Jacek | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | MISIE | opłacono |
16 | Biś JULIA | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | MISIE | opłacono |
17 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 10 KM | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
18 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
19 | Buraczyński Mariusz | Hajnówka | Polska | 10 KM | opłacono | |
20 | Burzynski Artur | Bialystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
21 | Burzynski Szymon | Białystok | 1918 M | opłacono | ||
22 | Burzynski Tomasz | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
23 | Carewicz Ela | Krynki | Polska | 10 KM | opłacono | |
24 | Carewicz Marcin | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
25 | CHMIELEWSKA WERONIKA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
26 | Chmielewski Krzysztof | Sokółka | Polska | 10 KM | Outdoor Training | opłacono |
27 | CHMIELEWSKI MARIUSZ | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
28 | CHMIELEWSKI OSKAR | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | opłacono | |
29 | Cyris Nicolas | Czarna białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
30 | Czasun Artur | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
31 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 10 KM | Jagrunners | opłacono |
32 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | 10 KM | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
33 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
34 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
35 | Dziewulski Andrzej | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
36 | Ejsmont Mirosław | Białystok | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
37 | Frendo Clifford | Malta | Malta | 1918 M | opłacono | |
38 | Frendo Dana | Malta | Malta | 1918 M | opłacono | |
39 | Frendo Karol | Malta | Malta | 1918 M | opłacono | |
40 | Frendo Monika | Malta | Malta | 1918 M | opłacono | |
41 | Galej Bożena | Igryły | Polska | 10 KM | opłacono | |
42 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
43 | Gintowt Jerzy | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
44 | girtler Damian | goldap | Polska | 10 KM | opłacono | |
45 | Glanowski Kamil | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
46 | Górski Grzegorz | Stoki | Polska | 10 KM | ZWM TEAM SPORTS | opłacono |
47 | GRABALA Dariusz | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
48 | Gromacki Ireneusz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
49 | Gryguć Anna | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
50 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | 1918 M | Białystok Biega Team | opłacono |
51 | Gryko Kamila | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
52 | Grynkiewicz Anna | Czarna białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
53 | Grynkiewicz Kuba | Czarna białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
54 | Gutowska Elżbieta | Grabówka | Polska | 1918 M | opłacono | |
55 | Gutowski Maciek | Grabówka | Polska | 1918 M | opłacono | |
56 | Gutowski Mario | Białystok-Grabówka | Polska | 1918 M | opłacono | |
57 | Gutowski Mariusz | Grabówka | Polska | 10 KM | opłacono | |
58 | Harasiuk Filip | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
59 | Harasiuk Katarzyna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
60 | HAŁASIK Michał | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 M | Dom Powrotu | opłacono |
61 | Herman Paulina | Zamczysk | Polska | 1918 M | opłacono | |
62 | Hrynko Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | PRO 366 | opłacono |
63 | Huścio Alek | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | opłacono |
64 | Ignatowicz Julita | Wasilkow | Polska | 1918 M | opłacono | |
65 | Ignatowicz Martyna | Wasilkow | Polska | 1918 M | opłacono | |
66 | Ignatowicz Urszula | Wasilkow | Polska | 1918 M | opłacono | |
67 | Ignatowicz Wiktoria | Wasilkow | Polska | 1918 M | opłacono | |
68 | Ilicz Łukasz | Bialystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
69 | Ilkowski Karol | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
70 | Ilkowski Lew | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
71 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | opłacono | |
72 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | 10 KM | ATP Augustów | opłacono |
73 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | 1918 M | ATP Augustów | opłacono |
74 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | 10 KM | ATP Augustów | opłacono |
75 | Jarmołowicz Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
76 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
77 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | 1918 M | Jasna strona mocy | opłacono |
78 | Jasnoch Julita | Sarnetki | Polska | 1918 M | Jasna strona mocy | opłacono |
79 | Juchniewicz Dorota Juchniewicz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
80 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 10 KM | opłacono | |
81 | Kirpsza Barbara | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
82 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | 10 KM | opłacono | |
83 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
84 | Kobus Anna | Warszawa | Polska | 1918 M | opłacono | |
85 | Kobus Marcel | Warszawa | Polska | 1918 M | opłacono | |
86 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | 10 KM | opłacono | |
87 | Kondraciuk Michał Kondraciuk | Doktorce | Polska | 10 KM | opłacono | |
88 | Konecki Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
89 | Kononiuk Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM | Szybcy i Pomocni | opłacono |
90 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
91 | Kot Sylwester | Białystok | Polska | 10 KM | Moto Agro Team | opłacono |
92 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
93 | Koziejko Stanisław | Białystok | Bahamy | 10 KM | Biegam dla Justysi | opłacono |
94 | KOZŁOWSKA JULIA | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 M | opłacono | |
95 | KOZŁOWSKI ANDRZEJ | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 M | opłacono | |
96 | Kołodziejczyk Sebastian | Łomża | Polska | 10 KM | Dziki Ryj Team | opłacono |
97 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | 10 KM | Juvenia Białystok | opłacono |
98 | Kubach Andrzej | Suwałki | Polska | 10 KM | opłacono | |
99 | KUCHAREWICZ ANNA KUCHAREWICZ | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
100 | KUCHAREWICZ OLIWIER | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
Wyświetleń: 17693