II Bieg Hubertowski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kupa Bartosz Hajnówka 10 KM Klub Biegaczy JYSK
102 Siergiej Barbara Wasilków 10 KM opłacono
103 Stanisławska Ewelina Białystok 10 KM opłacono
104 Kondraciuk Michał Kondraciuk Doktorce 10 KM opłacono
105 Baranowska Beata Baranowska Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
106 Borowska Justyna Białystok 10 KM
107 Dankiewicz Henryk Białystok 10 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
108 Słowikowski Piotr Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
109 Waszkiewicz Ewelina Białystok 10 KM Jagrunners opłacono
110 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM Jagrunners opłacono
111 Tekin Mateusz Białystok 10 KM opłacono
112 Wołosik Dominik Białystok 10 KM opp opłacono
113 Mroczek Aleksandra Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
114 Kubach Andrzej Suwałki 10 KM opłacono
115 Rećko Tomasz SOKÓŁKA 10 KM opłacono
116 Dawidejt Paweł Augustów 10 KM AGR Podlasie
117 Sienkiewicz Marcin Łapy 10 KM Grupa Biegowa Zwycięzca opłacono
118 Treichel Piotr Białystok 10 KM GLS opłacono
119 Pastuszak Marcin Białystok 10 KM opłacono
120 Ołdytowska Elżbieta Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
121 Bałdak Piotr Białystok 10 KM opłacono
122 Szwarc Michał Szwarc Białystok 10 KM
123 Andrzejuk Bogusław Białystok 10 KM opłacono
124 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze 10 KM Białystok Biega Team opłacono
125 Nowicki Adam Białystok 10 KM Biegostok opłacono
126 Kot Sylwester Białystok 10 KM Moto Agro Team opłacono
127 Stanisławska-Szałaj Kamila Białystok 10 KM opłacono
128 Walesiuk Piotr Białystok 10 KM triflex opłacono
129 Zinówko Aleksandra Białystok 10 KM Blu Team Refleks opłacono
130 Rotmańska Iwona Czarna białostocka 10 KM opłacono
131 Kononiuk Łukasz Białystok 10 KM Szybcy i Pomocni opłacono
132 Marek Kwiatkowski Białystok 10 KM
133 Ardziewicz Andrzej Sokółka 10 KM opłacono
134 Sajewski Przemek Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
135 Jarmołowicz Małgorzata Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
136 Pawłowski Karol Kuźnica 10 KM opłacono
137 Pielecka Anna Białystok 10 KM CFB opłacono
138 Hrynko Jacek Białystok 10 KM PRO 366 opłacono
139 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM
140 Gutowski Mateusz Białowieża 10 KM
141 Breczko Beata Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
142 Szawluk Mateusz Wasilków 10 KM opłacono
143 Ostaszewska Eliza Białystok 10 KM
144 Łupiński Piotr Łapy 10 KM
145 Markowski Krystian Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
146 Kamiński Damian Sokołów Podlaski 10 KM
147 Szuchnicka Klaudia Czarna Białostocka 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
148 CHMIELEWSKI MARIUSZ CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
149 CHMIELEWSKA WERONIKA CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
150 CHMIELEWSKI OSKAR CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M opłacono
151 Grynkiewicz Kuba Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
152 Grynkiewicz Anna Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
153 Poplawski Szymon Oleszkowo 1918 M Klub karate Kyokushin w czarnej bialostockiej opłacono
154 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1918 M opłacono
155 Róg Gramotienko Karol Jan Czarna Białostocka 1918 M Klub karate kyokushin czarna białostocka opłacono
156 KUREL Dariusz Czarna Białostocka 1918 M opłacono
157 KUREL Tymoteusz Czarna Białostocka 1918 M opłacono
158 KUREL Mikołaj Czarna Białostocka 1918 M opłacono
159 Tomaszuk Mariusz Białystok 1918 M APN Hattrick opłacono
160 Tomaszuk Krzysztof Białystok 1918 M APN Hattrick opłacono
161 Ejsmont Mirosław Białystok 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
162 Siemionow Maria Czarna Białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej
163 Tomaszuk Ewelina Białystok 1918 M APN Hattrick opłacono
164 Zawadzki Szymon Białystok 1918 M opłacono
165 Zawadzki Jakub Białystok 1918 M opłacono
166 Taudul Dariusz Czarna Białostocka 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
167 Ignatowicz Julita Wasilkow 1918 M opłacono
168 Ignatowicz Martyna Wasilkow 1918 M opłacono
169 Ignatowicz Wiktoria Wasilkow 1918 M opłacono
170 Ignatowicz Urszula Wasilkow 1918 M opłacono
171 Ostrowski Paweł Czarna Białostocka 1918 M opłacono
172 Zajczyk Justyna Czarna Białostocka 1918 M opłacono
173 Dziewulski Andrzej Czarna Białostocka 1918 M opłacono
174 NOWICKI IGOR SUWAŁKI 1918 M NOWICKI TEAM opłacono
175 Milewska Małgorzata Zaścianki 1918 M opłacono
176 Gintowt Jerzy Białystok 1918 M opłacono
177 Kuczko Marcysia Rozedranka Nowa 26a 1918 M opłacono
178 Sadanowicz Wiktoria Nowa Rozedranka 24 1918 M opłacono
179 Makarewicz Zuzanna Czarna Białostocka 1918 M Czarna Białostocka opłacono
180 Ostrowska Aleksandra Czarna białostocka 1918 M opłacono
181 Ostrowski Wojciech Czarna białostocka 1918 M opłacono
182 Ostrowski Marcel Czarna białostocka 1918 M opłacono
183 Gutowska Elżbieta Grabówka 1918 M opłacono
184 Gutowski Maciek Grabówka 1918 M opłacono
185 Milewska Katarzyna Zaścianki 1918 M opłacono
186 Sawicki Paweł Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
187 Sawicka Kornelia Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
188 Sawicki Milosz Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
189 Sawicka Lilia Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
190 Cyris Nicolas Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
191 Paciorkowski Marcin Suwałki 1918 M opłacono
192 Paciorkowski Damian Suwałki 1918 M opłacono
193 Stankiewicz Adam Białystok 1918 M opłacono
194 PASZKIEWICZ ADRIAN KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
195 PORZECKA GRAŻYNA KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
196 PASZKIEWICZ DOMINIK KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
197 PASZKIEWICZ GABRIEL KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
198 PASZKIEWICZ MARCEL KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
199 Tekień Jakub Grabówka 1918 M
200 wożniak sebastian CZARNA BIALOSTOCKA 1918 M farmer opłacono


Wyświetleń: 10914

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ