II Bieg Hubertowski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stanisławska-Szałaj Kamila Białystok 10 KM opłacono
2 Szanciło Weronika Czarna Białostocka 1918 M opłacono
3 Czasun Artur Białystok 10 KM opłacono
4 Mejsak Hubert Czarna Białostocka 1918 M opłacono
5 Rutkowska Beata Czarna Białostocka 1918 M
6 Mejsak Grzegorz Czarna Białostocka 1918 M opłacono
7 Rutkowski Bartłomiej Czarna Białostocka 1918 M
8 Bazyluk Ewa Czarna Białostocka 10 KM opłacono
9 Miron Hubert Białystok 10 KM opłacono
10 Mejsak Beata Czarna Białostocka 1918 M opłacono
11 Rutkowska Maja Czarna Białostocka 1918 M
12 Szanciło Zuzanna Czarna Białostocka 1918 M opłacono
13 Łupiński Piotr Łapy 10 KM
14 Juchniewicz Dorota Juchniewicz Białystok 10 KM opłacono
15 Carewicz Ela Krynki 10 KM opłacono
16 Kondraciuk Michał Kondraciuk Doktorce 10 KM opłacono
17 Zaleski Kacper Czarna Białostocka 10 KM opłacono
18 JAGIELSKA ANNA CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M opłacono
19 Kubach Andrzej Suwałki 10 KM opłacono
20 Stokowska Dominika Dąbrowa Moczydły 1918 M opłacono
21 Mróz Tomasz Barszczewo 10 KM opłacono
22 Szlendak Julita Białystok 1918 M opłacono
23 Gromacki Ireneusz Białystok 10 KM opłacono
24 Szlendak Zofia Białystok 1918 M opłacono
25 Gutowski Mario Białystok-Grabówka 1918 M opłacono
26 Ardziewicz Andrzej Sokółka 10 KM opłacono
27 Andrzejuk Bogusław Białystok 10 KM opłacono
28 PASZKIEWICZ ADRIAN KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
29 PORZECKA GRAŻYNA KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
30 PASZKIEWICZ DOMINIK KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
31 PASZKIEWICZ GABRIEL KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
32 Motylski Aleksander Białystok 1918 M opłacono
33 PASZKIEWICZ MARCEL KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
34 Galej Bożena Igryły 10 KM opłacono
35 Pakieła Krzysztof Białystok 10 KM opłacono
36 Kamiński Damian Sokołów Podlaski 10 KM
37 Szutko Sławomir Dobrzyniewo Duże 10 KM opłacono
38 Namankiewicz Wojciech Namankiewicz Sokółka 10 KM opłacono
39 Paciorkowski Marcin Suwałki 1918 M opłacono
40 Paciorkowski Damian Suwałki 1918 M opłacono
41 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1918 M opłacono
42 Sumorek Mirosław Białystok 10 KM opłacono
43 Herman Paulina Zamczysk 1918 M opłacono
44 Borowska Justyna Białystok 10 KM
45 Ilkowski Lew Czarna Białostocka 1918 M opłacono
46 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM opłacono
47 Ilkowski Karol Czarna Białostocka 1918 M opłacono
48 Banaszek Przemek Dąbrówki 1918 M opłacono
49 Ostrowski Paweł Czarna Białostocka 1918 M opłacono
50 Banaszek Mateusz Dąbrówki 1918 M opłacono
51 Ropelewska Anna Augustów 1918 M opłacono
52 Kochaniak Andrzej Sowlany 1918 M
53 Kochaniak Krzysztof Sowlany 1918 M
54 Kochaniak Jędrzej Sowlany 1918 M
55 Kochaniak Katarzyna Sowlany 1918 M
56 Rotmańska Iwona Czarna białostocka 10 KM opłacono
57 Malinowski Jarosław Malinowski Augustów 10 KM opłacono
58 Kirpsza Barbara Białystok 1918 M opłacono
59 Wojewódzka Agnieszka Wasilków 10 KM
60 Siergiej Barbara Wasilków 10 KM opłacono
61 Malinowski Maksymilian Augustów 10 KM opłacono
62 Zajczyk Justyna Czarna Białostocka 1918 M opłacono
63 Sawicki Paweł Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
64 Sawicka Kornelia Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
65 Stankiewicz Adam Białystok 1918 M opłacono
66 Sawicki Milosz Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
67 Ostrowska Aleksandra Czarna białostocka 1918 M opłacono
68 Sawicka Lilia Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
69 Wołowicz Ewa Białystok 1918 M opłacono
70 Gintowt Jerzy Białystok 1918 M opłacono
71 Ostrowski Wojciech Czarna białostocka 1918 M opłacono
72 Milewska Katarzyna Zaścianki 1918 M opłacono
73 Ostrowski Marcel Czarna białostocka 1918 M opłacono
74 Sulima Ewelina Białystok 1918 M opłacono
75 Ejsmont Katarzyna Czarna Białostocka 1918 M
76 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM
77 Gutowski Mateusz Białowieża 10 KM
78 Carewicz Marcin Białystok 1918 M opłacono
79 NAZARUK JAKUB BIAŁYSTOK 1918 M opłacono
80 Panasiuk Magdalena Białystok 1918 M opłacono
81 Zawadzki Krzysztof Białystok 10 KM opłacono
82 Stolarczyk Maria Białystok 1918 M opłacono
83 Zawadzka Jagoda Białystok 10 KM opłacono
84 Tekień Jakub Grabówka 1918 M
85 Zawadzki Szymon Białystok 1918 M opłacono
86 Mironova Irina Rossija 10 KM
87 Bałdak Piotr Białystok 10 KM opłacono
88 Pawłowski Karol Kuźnica 10 KM opłacono
89 Zawadzki Jakub Białystok 1918 M opłacono
90 Glanowski Kamil Białystok 10 KM opłacono
91 Pastuszak Marcin Białystok 10 KM opłacono
92 Stanisławska Ewelina Białystok 10 KM opłacono
93 Kobus Anna Warszawa 1918 M opłacono
94 Konecki Krzysztof Białystok 10 KM opłacono
95 Aleksiejuk Monika Białystok 10 KM opłacono
96 Kobus Marcel Warszawa 1918 M opłacono
97 Sakowicz Grazyna Czarna Białostocka 1918 M
98 Dobryniewski Nikodem Czarna Białostocka 1918 M
99 Frendo Monika Malta 1918 M opłacono
100 Dobryniewski Wiktor Czarna Białostocka 1918 M


Wyświetleń: 11118

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ