II Bieg Hubertowski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Słowikowski Piotr Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
102 Dankiewicz Henryk Białystok 10 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
103 Borowska Justyna Białystok 10 KM
104 Baranowska Beata Baranowska Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
105 Kondraciuk Michał Kondraciuk Doktorce 10 KM opłacono
106 Stanisławska Ewelina Białystok 10 KM opłacono
107 Mejsak Beata Czarna Białostocka 1918 M opłacono
108 Mejsak Grzegorz Czarna Białostocka 1918 M opłacono
109 Mejsak Hubert Czarna Białostocka 1918 M opłacono
110 Szubzda Alina Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 1918 M Białystok Biega Team opłacono
111 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 1918 M Białystok Biega Team opłacono
112 Szorc Lena Białystok 1918 M opłacono
113 Szorc Piotr Białystok 1918 M opłacono
114 Szorc Monika Białystok 1918 M opłacono
115 Siergiej Barbara Wasilków 10 KM opłacono
116 Motylski Aleksander Białystok 1918 M opłacono
117 Kupa Bartosz Hajnówka 10 KM Klub Biegaczy JYSK
118 WISZOWATY JACEK Białystok 1918 M Białystok Biega Team opłacono
119 WISZOWATA ZUZANNA Białystok 1918 M Białystok Biega Team opłacono
120 Gryguć Anna Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
121 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 1918 M Białystok Biega Team opłacono
122 Ogonowski Jarosław Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
123 Kibitlewska Emilia Suwalki 10 KM opłacono
124 Ilicz Łukasz Bialystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
125 Tomczak Gabriel Białystok 1918 M Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
126 Tomczak Hubert Białystok 1918 M Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
127 Tomczak Dorota Białystok 1918 M Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
128 Tomczak Marcin Białystok 10 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
129 Milanowski Grzegorz Augustów 10 KM Biegam bo chcę opłacono
130 Szutko Jakub DOBRZYNIEWO DUŻE 1918 M opłacono
131 Szutko Anna DOBRZYNIEWO DUŻE 1918 M opłacono
132 Maksimowski Krzysztof Augustów 10 KM Polska Organizacja Wojskowa opłacono
133 Kiszluk Dariusz Suchowola 10 KM opłacono
134 Harasiuk Katarzyna Czarna Białostocka 1918 M opłacono
135 Harasiuk Filip Czarna Białostocka 1918 M opłacono
136 Glanowski Kamil Białystok 10 KM opłacono
137 Mróz Tomasz Barszczewo 10 KM opłacono
138 Gromacki Ireneusz Białystok 10 KM opłacono
139 Jarmołowicz Jacek Białystok 10 KM opłacono
140 Frendo Dana Malta 1918 M opłacono
141 Frendo Karol Malta 1918 M opłacono
142 Frendo Clifford Malta 1918 M opłacono
143 Frendo Monika Malta 1918 M opłacono
144 Wojewódzka Agnieszka Wasilków 10 KM
145 Ilkowski Karol Czarna Białostocka 1918 M opłacono
146 Ilkowski Lew Czarna Białostocka 1918 M opłacono
147 Herman Paulina Zamczysk 1918 M opłacono
148 Szymańska- Śledziewska Małgorzata Zambrów 10 KM opłacono
149 Galej Bożena Igryły 10 KM opłacono
150 Papiernik Lena Białystok 1918 M Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono
151 Płoszczuk Mateusz Białystok 1918 M Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
152 Buraczyński Mariusz Hajnówka 10 KM opłacono
153 Sitko Sebastian Czarna Białostocka 1918 M opłacono
154 Krasowski Damian Białystok 10 KM Juvenia Białystok opłacono
155 Ogińska Marta Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy
156 Sapieha Radosław Czarna Białostocka 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
157 Juchniewicz Dorota Juchniewicz Białystok 10 KM opłacono
158 Syska Krystian Brańsk 10 KM Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team opłacono
159 Klimowski Grzegorz Białystok 10 KM opłacono
160 Wardzinska Urszula Bialystok 10 KM
161 SITKO Emilia CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M opłacono
162 SITKO Gabriela CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M opłacono
163 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 10 KM A nu jaho
164 Iwaniuk Jarosław Grabówka 10 KM Białystok Biega Team
165 Sumorek Mirosław Białystok 10 KM opłacono
166 Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz Białystok 10 KM opłacono
167 Zawistowski Łukasz Białystok 10 KM opłacono
168 SOKÓLSKA KATARZYNA POGORZAŁKI 10 KM OUTDOOR TRAINING
169 wożniak sebastian CZARNA BIALOSTOCKA 1918 M farmer opłacono
170 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM farmer opłacono
171 Łada Wiktor Raczki 10 KM Polska Organizacja Wojskowa
172 Rogucka-Zambrowska Natalia Białystok 10 KM Jadezdzieckiem.pl opłacono
173 Tekień Jakub Grabówka 1918 M
174 Fałkowski Jarosław Gardeja 10 KM Gmina Gardeja Biega
175 PASZKIEWICZ MARCEL KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
176 PASZKIEWICZ GABRIEL KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
177 PASZKIEWICZ DOMINIK KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
178 PORZECKA GRAŻYNA KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
179 PASZKIEWICZ ADRIAN KOSMATY BOREK 23 1918 M opłacono
180 Bochenko Daniel Brzozowa 10 KM Pędziwiatr Białystok opłacono
181 Sliwinski Szymon Suwalki 10 KM
182 Miron Hubert Białystok 10 KM opłacono
183 Czasun Artur Białystok 10 KM opłacono
184 Stankiewicz Adam Białystok 1918 M opłacono
185 Supiński Adam Protasy 10 KM Pędziwiatr Białystok opłacono
186 Paciorkowski Damian Suwałki 1918 M opłacono
187 Paciorkowski Marcin Suwałki 1918 M opłacono
188 Cyris Nicolas Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
189 Sawicka Lilia Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
190 Sawicki Milosz Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
191 Sawicka Kornelia Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
192 Sawicki Paweł Czarna Bialostocka 1918 M opłacono
193 Kołodziejczyk Sebastian Łomża 10 KM Dziki Ryj Team opłacono
194 Aleksiejuk Monika Białystok 10 KM opłacono
195 Carewicz Ela Krynki 10 KM opłacono
196 Namankiewicz Wojciech Namankiewicz Sokółka 10 KM opłacono
197 Malinowski Maksymilian Augustów 10 KM opłacono
198 Malinowski Jarosław Malinowski Augustów 10 KM opłacono
199 Wielgat Artur Netta Folwark 10 KM Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
200 Moskaluniec Witold Moskaluniec Dąbrowa Białostocka 10 KM opłacono


Wyświetleń: 10357

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ