II Bieg Hubertowski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM Run run dziki opłacono
2 Aleksiejuk Monika Białystok 10 KM opłacono
3 Andrzejuk Bogusław Białystok 10 KM opłacono
4 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM
5 Ardziewicz Andrzej Sokółka 10 KM opłacono
6 Bagińska Olga Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy
7 Banaszek Mateusz Dąbrówki 1918 M opłacono
8 Banaszek Przemek Dąbrówki 1918 M opłacono
9 Bancerek Krzyś Białystok 1918 M opłacono
10 Bancerek Kuba Białystok 1918 M opłacono
11 Baranowska Beata Baranowska Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
12 Bazyluk Ewa Czarna Białostocka 10 KM opłacono
13 Bałdak Piotr Białystok 10 KM opłacono
14 Bałdan Irena KOSMATY BOREK 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA opłacono
15 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA opłacono
16 BIŚ AGNIESZKA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM MISIE opłacono
17 Biś Jacek Czarna Białostocka 10 KM MISIE opłacono
18 Biś JULIA Czarna Białostocka 1918 M MISIE opłacono
19 Bochenko Daniel Brzozowa 10 KM Pędziwiatr Białystok opłacono
20 Borowska Justyna Białystok 10 KM
21 Breczko Beata Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
22 Buraczyński Mariusz Hajnówka 10 KM opłacono
23 Burzynski Artur Bialystok 1918 M opłacono
24 Burzynski Szymon Białystok 1918 M opłacono
25 Burzynski Tomasz Białystok 1918 M opłacono
26 Carewicz Ela Krynki 10 KM opłacono
27 Carewicz Marcin Białystok 1918 M opłacono
28 CHMIELEWSKA WERONIKA CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
29 Chmielewski Krzysztof Sokółka 10 KM Outdoor Training opłacono
30 CHMIELEWSKI MARIUSZ CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
31 CHMIELEWSKI OSKAR CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M opłacono
32 Cyris Nicolas Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
33 Czasun Artur Białystok 10 KM opłacono
34 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM Jagrunners opłacono
35 Dankiewicz Henryk Białystok 10 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
36 Dawidejt Paweł Augustów 10 KM AGR Podlasie
37 Dobryniewski Nikodem Czarna Białostocka 1918 M
38 Dobryniewski Wiktor Czarna Białostocka 1918 M
39 Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz Białystok 10 KM opłacono
40 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM Białystok Biega Team opłacono
41 Dziewulski Andrzej Czarna Białostocka 1918 M opłacono
42 Ejsmont Katarzyna Czarna Białostocka 1918 M
43 Ejsmont Mirosław Białystok 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
44 Fałkowski Jarosław Gardeja 10 KM Gmina Gardeja Biega
45 Frendo Clifford Malta 1918 M opłacono
46 Frendo Dana Malta 1918 M opłacono
47 Frendo Karol Malta 1918 M opłacono
48 Frendo Monika Malta 1918 M opłacono
49 Galej Bożena Igryły 10 KM opłacono
50 Gintowt Aleksandra Białystok 10 KM opłacono
51 Gintowt Jerzy Białystok 1918 M opłacono
52 girtler Damian goldap 10 KM opłacono
53 Glanowski Kamil Białystok 10 KM opłacono
54 Górski Grzegorz Stoki 10 KM ZWM TEAM SPORTS opłacono
55 GRABALA Dariusz BIAŁYSTOK 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono
56 Gromacki Ireneusz Białystok 10 KM opłacono
57 Gryguć Anna Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
58 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 1918 M Białystok Biega Team opłacono
59 Gryko Kamila Białystok 1918 M opłacono
60 Grynkiewicz Anna Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
61 Grynkiewicz Kuba Czarna białostocka 1918 M Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej opłacono
62 Gutowska Elżbieta Grabówka 1918 M opłacono
63 Gutowski Maciek Grabówka 1918 M opłacono
64 Gutowski Mario Białystok-Grabówka 1918 M opłacono
65 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM opłacono
66 Gutowski Mateusz Białowieża 10 KM
67 Harasiuk Filip Czarna Białostocka 1918 M opłacono
68 Harasiuk Katarzyna Czarna Białostocka 1918 M opłacono
69 HAŁASIK Michał BIAŁYSTOK 1918 M Dom Powrotu opłacono
70 Herman Paulina Zamczysk 1918 M opłacono
71 Hrynko Jacek Białystok 10 KM PRO 366 opłacono
72 Huścio Alek Czarna Białostocka 1918 M Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej opłacono
73 Ignatowicz Julita Wasilkow 1918 M opłacono
74 Ignatowicz Martyna Wasilkow 1918 M opłacono
75 Ignatowicz Urszula Wasilkow 1918 M opłacono
76 Ignatowicz Wiktoria Wasilkow 1918 M opłacono
77 Ilicz Łukasz Bialystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
78 Ilkowski Karol Czarna Białostocka 1918 M opłacono
79 Ilkowski Lew Czarna Białostocka 1918 M opłacono
80 Iwaniuk Jarosław Grabówka 10 KM Białystok Biega Team
81 JAGIELSKA ANNA CZARNA BIAŁOSTOCKA 1918 M opłacono
82 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10 KM ATP Augustów opłacono
83 Jakubowski Tomasz Augustów 1918 M ATP Augustów opłacono
84 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10 KM ATP Augustów opłacono
85 Jarmołowicz Jacek Białystok 10 KM opłacono
86 Jarmołowicz Małgorzata Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
87 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 1918 M Jasna strona mocy opłacono
88 Jasnoch Julita Sarnetki 1918 M Jasna strona mocy opłacono
89 Juchniewicz Dorota Juchniewicz Białystok 10 KM opłacono
90 Kamiński Damian Sokołów Podlaski 10 KM
91 Kibitlewska Emilia Suwalki 10 KM opłacono
92 Kirpsza Barbara Białystok 1918 M opłacono
93 Kiszluk Dariusz Suchowola 10 KM opłacono
94 Klimowski Grzegorz Białystok 10 KM opłacono
95 Kobus Anna Warszawa 1918 M opłacono
96 Kobus Marcel Warszawa 1918 M opłacono
97 Kochaniak Andrzej Sowlany 1918 M
98 Kochaniak Jędrzej Sowlany 1918 M
99 Kochaniak Katarzyna Sowlany 1918 M
100 Kochaniak Krzysztof Sowlany 1918 M


Wyświetleń: 10386

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ