Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
202 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | 10 KM | opłacono | |
203 | Kirpsza Barbara | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
204 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 10 KM | opłacono | |
205 | Kamiński Damian | Sokołów Podlaski | Polska | 10 KM | ||
206 | Juchniewicz Dorota Juchniewicz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
207 | Jasnoch Julita | Sarnetki | Polska | 1918 M | Jasna strona mocy | opłacono |
208 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | 1918 M | Jasna strona mocy | opłacono |
209 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
210 | Jarmołowicz Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
211 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | 10 KM | ATP Augustów | opłacono |
212 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | 1918 M | ATP Augustów | opłacono |
213 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | 10 KM | ATP Augustów | opłacono |
214 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | opłacono | |
215 | Iwaniuk Jarosław | Grabówka | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | |
216 | Ilkowski Lew | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
217 | Ilkowski Karol | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
218 | Ilicz Łukasz | Bialystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
219 | Ignatowicz Wiktoria | Wasilkow | Polska | 1918 M | opłacono | |
220 | Ignatowicz Urszula | Wasilkow | Polska | 1918 M | opłacono | |
221 | Ignatowicz Martyna | Wasilkow | Polska | 1918 M | opłacono | |
222 | Ignatowicz Julita | Wasilkow | Polska | 1918 M | opłacono | |
223 | Huścio Alek | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | opłacono |
224 | Hrynko Jacek | Białystok | Polska | 10 KM | PRO 366 | opłacono |
225 | Herman Paulina | Zamczysk | Polska | 1918 M | opłacono | |
226 | Harasiuk Katarzyna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
227 | Harasiuk Filip | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
228 | HAŁASIK Michał | BIAŁYSTOK | Polska | 1918 M | Dom Powrotu | opłacono |
229 | Gutowski Mateusz | Białowieża | Polska | 10 KM | ||
230 | Gutowski Mariusz | Grabówka | Polska | 10 KM | opłacono | |
231 | Gutowski Mario | Białystok-Grabówka | Polska | 1918 M | opłacono | |
232 | Gutowski Maciek | Grabówka | Polska | 1918 M | opłacono | |
233 | Gutowska Elżbieta | Grabówka | Polska | 1918 M | opłacono | |
234 | Grynkiewicz Kuba | Czarna białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
235 | Grynkiewicz Anna | Czarna białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
236 | Gryko Kamila | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
237 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | 1918 M | Białystok Biega Team | opłacono |
238 | Gryguć Anna | Białystok | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
239 | Gromacki Ireneusz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
240 | GRABALA Dariusz | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
241 | Górski Grzegorz | Stoki | Polska | 10 KM | ZWM TEAM SPORTS | opłacono |
242 | Glanowski Kamil | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
243 | girtler Damian | goldap | Polska | 10 KM | opłacono | |
244 | Gintowt Jerzy | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
245 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
246 | Galej Bożena | Igryły | Polska | 10 KM | opłacono | |
247 | Frendo Monika | Malta | Malta | 1918 M | opłacono | |
248 | Frendo Karol | Malta | Malta | 1918 M | opłacono | |
249 | Frendo Dana | Malta | Malta | 1918 M | opłacono | |
250 | Frendo Clifford | Malta | Malta | 1918 M | opłacono | |
251 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | 10 KM | Gmina Gardeja Biega | |
252 | Ejsmont Mirosław | Białystok | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
253 | Ejsmont Katarzyna | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
254 | Dziewulski Andrzej | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | opłacono | |
255 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | 10 KM | Białystok Biega Team | opłacono |
256 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
257 | Dobryniewski Wiktor | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
258 | Dobryniewski Nikodem | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | ||
259 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | 10 KM | AGR Podlasie | |
260 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | 10 KM | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
261 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | 10 KM | Jagrunners | opłacono |
262 | Czasun Artur | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
263 | Cyris Nicolas | Czarna białostocka | Polska | 1918 M | Klub Karate Kyokushin w Czarnej Białostockiej | opłacono |
264 | CHMIELEWSKI OSKAR | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | opłacono | |
265 | CHMIELEWSKI MARIUSZ | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
266 | Chmielewski Krzysztof | Sokółka | Polska | 10 KM | Outdoor Training | opłacono |
267 | CHMIELEWSKA WERONIKA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 1918 M | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
268 | Carewicz Marcin | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
269 | Carewicz Ela | Krynki | Polska | 10 KM | opłacono | |
270 | Burzynski Tomasz | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
271 | Burzynski Szymon | Białystok | 1918 M | opłacono | ||
272 | Burzynski Artur | Bialystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
273 | Buraczyński Mariusz | Hajnówka | Polska | 10 KM | opłacono | |
274 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
275 | Borowska Justyna | Białystok | Polska | 10 KM | ||
276 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 10 KM | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
277 | Biś JULIA | Czarna Białostocka | Polska | 1918 M | MISIE | opłacono |
278 | Biś Jacek | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | MISIE | opłacono |
279 | BIŚ AGNIESZKA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 10 KM | MISIE | opłacono |
280 | Bazyluk Ewa | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM | opłacono | |
281 | Baranowska Beata Baranowska | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
282 | Bancerek Kuba | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
283 | Bancerek Krzyś | Białystok | Polska | 1918 M | opłacono | |
284 | Banaszek Przemek | Dąbrówki | Polska | 1918 M | opłacono | |
285 | Banaszek Mateusz | Dąbrówki | Polska | 1918 M | opłacono | |
286 | BAŁDAN TOMASZ | Kosmaty Borek | Polska | 10 KM | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono |
287 | Bałdan Irena | KOSMATY BOREK | Polska | 10 KM | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | opłacono |
288 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
289 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | |
290 | Ardziewicz Andrzej | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono | |
291 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10 KM | ||
292 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
293 | Aleksiejuk Monika | Białystok | Polska | 10 KM | opłacono | |
294 | Aleksiejczuk Paweł | Supraśl | Polska | 10 KM | Run run dziki | opłacono |
Wyświetleń: 17769