Piwna Mila 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotowicz Radosław Kraków 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
2 Kądziela Malwina Kraków 1609 m [godz. 17:05] The Kądzielas opłacono on-line
3 Nenca PIOTR Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
4 Frąc Roman Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
5 Nicewicz Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
6 Detmer Sławomir Detmer Gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
7 Lipińska Monika Gdynia 1609 m [godz. 17:55] Kobiety Biegają opłacono on-line
8 Komorowska Anita Gdynia 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
9 janczyk marta gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
10 Wasilewski Wojciech Gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
11 Grube Bartosz Gdynia 1609 m [godz. 17:55] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
12 Pomianowska Ewa Oslo 1609 m [godz. 18:45]
13 Biegański Bogumił Gdynia 1609 m [godz. 18:20] BigYellowFoot AdventureTeam opłacono on-line
14 Grubba Joanna Gdynia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
15 Grzegory Marek Władysławowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
16 Studnicka Natalia Wejherowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
17 Muszol Gosia Rumia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
18 Dułak Martyna Celbowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
19 Tiszer Patryk Reda 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
20 Kostrzewska Marta Rumia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
21 Cykman Rafał Reda 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
22 Zaparty Magda Rumia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
23 Lezner Mikołaj Rumia 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
24 Gulatowski Rafał Klukowa huta 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
25 Gulatowska Klaudia Klukowa huta 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
26 Malek Lilianna Sierakowice 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
27 Ekman Zdzisław Gdynia 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
28 Kaim Adam GDAŃSK 1609 m [godz. 18:45] BigYellowFoot Adventure Team
29 Grzonka Maciej Gdynia 1609 m [godz. 18:20] Gruby biega opłacono on-line
30 Kasprowicz Mariusz Rumia 1609 m [godz. 18:20] Piwo to moje paliwo opłacono on-line
31 Zdrojewski Mateusz Zdrojewski Kartuzy 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
32 Łokucijewski Patryk Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Babillonia Babieniec opłacono on-line
33 Zakrzewski Oskar Rumia 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
34 Trzasko Bogusław gdynia 1609 m [godz. 18:45] Kujawscy Runners opłacono on-line
35 Wolenszleger Łukasz Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
36 Górniak Jarosław Pogórze 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
37 Czoska Przemysław Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
38 Piszcz Krzysztof Gdynia 1609 m [godz. 18:45] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
39 Dutkiewicz Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Riviera Brzeźnieńska opłacono on-line
40 Jednachowski Marcin Puck 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
41 Jednachowski Krzysztof Puck 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
42 Fliss Marcin Gdynia 1609 m [godz. 18:20] GKP Rekin opłacono on-line
43 Koza Damian Władysławowo 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
44 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
45 Bankiewicz Grzegorz Krosno 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
46 Szczuka Leszek Tczew 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
47 Piotrowska Mirka Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
48 Łukasik Gosia Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
49 Sudoł Michał Wejherowo 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
50 Salamaga Maciej RUMIA 1609 m [godz. 18:20] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
51 Cłapa Joanna Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Wkurw_team opłacono on-line
52 Komorowski Mateusz Lębork 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
53 Wasilke Grzegorz Reda 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
54 Bendik Maciej Starogard Gdański 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
55 Czyż Krzysztof Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
56 Konkol Anna Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
57 Marszałek Sebastian Gdynia 1609 m [godz. 17:55] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
58 Niedbalski Krzysztof Bydgoszcz 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
59 Kędziorska Agata Wąbrzeźno 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
60 Pawlak Łukasz Pszczółki 1609 m [godz. 17:55] BeeRunner opłacono on-line
61 Koman Karol Gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
62 Koman Magdalena Gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
63 Szulcek Patryk Linia 1609 m [godz. 18:45] BigYellowFoot Adventure Team
64 Haliński Piotr Gdynia 1609 m [godz. 17:55] Piwo to moje paliwo opłacono on-line
65 Sobisz Jarosław Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
66 Pawłowski Mateusz Rumia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
67 Wawrzyniak Wojciech Radomsko 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
68 Liszewski Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
69 Telepski Michał Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
70 Sawicki Michał Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
71 Kuczyk Jacek Gdansk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
72 Kuciapski Adrian Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
73 Cygan Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
74 kuczkowski bartosz gdansk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
75 Gajos Damian Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
76 Mroczek Przemysław Gdynia 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
77 Łuszcz Dominika Gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
78 Komorowski Kamil Lębork 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
79 zarębski karol gdańsk 1609 m [godz. 17:55] Ulubione piwo? Kolejne! opłacono on-line
80 Guzowska Marta Gdynia 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
81 Mikołajczyk Sławek Gdynia 1609 m [godz. 17:55] Metal opłacono on-line
82 Kosiur Katarzyna Somonino 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
83 Lewandowski Cezary Ostrowo 1609 m [godz. 18:20] Maja Team opłacono on-line
84 szwichtenberg natalia ostrzyce 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
85 Syska Maciej Wejherowo 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
86 Kłodawski Marek Bratian 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
87 Streng Dawid Starogard Gdański 1609 m [godz. 17:55] Tri Starogard Gdański opłacono on-line
88 Patalon-Kłodawska Dorota Bratian 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
89 Klinkusz Martyna Tczew 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
90 Gładkowski Grzegorz Reda 1609 m [godz. 17:55] BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
91 Wykrzykowski Łukasz Sopot 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
92 GRUBBA KRZYSZTOF Wejherowo 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
93 Brzozowski Marcin Gdańsk 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
94 Maj-Roksz Maria Wejherowo 1609 m [godz. 18:20] Maja Team opłacono on-line
95 Kwidziński Oskar Gdynia 1609 m [godz. 17:30] Sharks Gdynia opłacono on-line
96 Prena Krzysztof Reda 1609 m [godz. 17:30] Bunkier Klubogaleria opłacono on-line
97 Gumoś Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
98 Pochopień Mira Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
99 Dziambor Artur Gdynia 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
100 Zelek Przemysław Bydgoszcz 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line


Wyświetleń: 12017

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ