Piwna Mila 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wątka Katarzyna Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
2 Wątka Piotr Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
3 Baranowska Kamila Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
4 Baranowski Jakub Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
5 Gulcz Katarzyna Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
6 Gulcz Marek Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
7 Hinc Julia Bolszewo 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
8 Knot Martyna Borkowo 1609 m [godz. 16:15] Piękni i Bestie opłacono on-line
9 Patalon-Kłodawska Dorota Bratian 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
10 Kłodawski Marek Bratian 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
11 Stafiński Andrzej Bydgoszcz 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
12 Zelek Przemysław Bydgoszcz 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
13 Dittmann Grzegorz Bydgoszcz 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
14 Niedbalski Krzysztof Bydgoszcz 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
15 Dułak Martyna Celbowo 1609 m [godz. 18:45] LEWA KOMORA AUUU! opłacono on-line
16 Nowicki Marcin Chodzież 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
17 Makarski Michał Czeczewo 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
18 czerewatyj-gadziewska sylwia Dębogórze 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
19 SZWAMBER KAROLINA Dzierzgoń 1609 m [godz. 16:40] WildTeam opłacono on-line
20 Kalbarczyk MiCHAŁ Elbląg 1609 m [godz. 17:05] aN0n7m0use opłacono on-line
21 Lauda Joanna Gdansk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
22 Wojda Stanislaw Gdansk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
23 kuczkowski bartosz gdansk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
24 Zieliński Tomasz GDANSK 1609 m [godz. 16:40] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
25 Machajewski Karol Gdansk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
26 Stopnicki Damian Gdansk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
27 Mazurek Michał Gdansk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
28 Kuczyk Jacek Gdansk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
29 Guzek Przemyslaw Gdansk 1609 m [godz. 17:05] Profil Software opłacono on-line
30 Hirt Marta Gdansk 1609 m [godz. 15:50] Iron Team opłacono on-line
31 Mikołajczyk karolina gdansk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
32 Czarnecka Anita Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] WóDziki opłacono on-line
33 Rozmus Wiktor Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
34 Brzozowski Marcin Gdańsk 1609 m [godz. 17:55] opłacono on-line
35 Ankudowicz Michał Gdańsk 1609 m [godz. 16:40] opłacono on-line
36 Słomińska Agata Gdańsk 1609 m [godz. 16:40] opłacono on-line
37 Brokos Tomasz Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
38 Kusyk Marcin gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono
39 Kaczorowski Tomasz Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono
40 Mazurek Anna Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
41 Wiśniewski Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
42 Lauda Mariusz Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
43 Kolanko Tycjan Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
44 Wróbel Małgorzata Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
45 Nadolski Marcin Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
46 Sawczuk Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
47 Pochopień Mira Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
48 Jeznach Miłosz Jeznach Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
49 zarębski karol gdańsk 1609 m [godz. 17:55] Ulubione piwo? Kolejne! opłacono on-line
50 Butowt Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
51 Konopka Jakub Gdańsk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
52 Piotrowska Mirka Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
53 Rynkiewicz Marta Gdańsk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
54 Ciuba Krystian Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
55 Gajos Damian Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
56 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
57 Klimowicz Karolina GDAŃSK 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
58 Ajchner Agnieszka Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] A & W opłacono on-line
59 Wiśniewski Kamil Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
60 Łukasik Gosia Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
61 Seyfried Klaudia Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
62 Gumoś Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
63 Olech Jakub Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
64 Knopa Małgorzata Gdańsk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
65 Dzióbek Lech Gdańsk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
66 Śmigaj Sebastian Gdańsk 1609 m [godz. 16:40] WildTeam opłacono on-line
67 Kuczkowski Przemysław Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
68 Andryskowski Cezary Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] JJ opłacono on-line
69 Malinowski Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 17:30] CrossElite opłacono on-line
70 Rynkowska Dorota Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] WOiOwniczka opłacono on-line
71 Redynk Mateusz Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] JJ opłacono on-line
72 Kufel Jarosław Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] MarciaTime opłacono on-line
73 Wojtacka Alicja Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] WOiOwniczka opłacono on-line
74 Luto Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 17:30] DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
75 Butkiewicz Piotr Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] BigYellowFoot Adevnture Team opłacono on-line
76 Lotkowski Tomasz Gdańsk 1609 m [godz. 17:30] opłacono on-line
77 Mazurek Tomasz Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] GKS Galaktyczni opłacono on-line
78 Jakobschy Łukasz Jakobschy Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] F3TEAM opłacono on-line
79 Stępień Krystian Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
80 Nenca PIOTR Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
81 Saładziak Michał Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
82 Szyca Dariusz Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
83 Hojnowski Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] F3team opłacono on-line
84 Chyliński Adam Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
85 Cłapa Joanna Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Wkurw_team opłacono on-line
86 Zabrocki Wojtek Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
87 Rzepka Andrzej Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
88 Sawicki Michał Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
89 Polakowski Michał Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] Profil Software opłacono on-line
90 Telepski Michał Gdańsk 1609 m [godz. 18:45] opłacono on-line
91 Liszewski Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] opłacono on-line
92 Kuraś Beata Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] xRunners opłacono on-line
93 Piotrowski Maciej Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
94 Zmarzły Dawid Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
95 Kania Jakub Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
96 Jasiński Daniel Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
97 Sadowski Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
98 Macioch Martyna Gdańsk 1609 m [godz. 16:40] Wild Team opłacono on-line
99 Dutkiewicz Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 18:20] Riviera Brzeźnieńska opłacono on-line
100 Matusik Łukasz Gdańsk 1609 m [godz. 16:40] opłacono


Wyświetleń: 13723

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ