Piwna Mila 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Bisko Karolina Gdynia 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
202 Gulcz Marek Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
203 Gulcz Katarzyna Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
204 Wasilewski Marcin Gdynia 1609 m [godz. 15:25] Apteka Gemini Team opłacono on-line
205 Rusin Marlena Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
206 Sosnowski Michał Sosnowski Gdynia 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
207 Fularczyk Maciej Fularczyk Gdynia 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
208 Choma Wojciech Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Biegamyrazem.pl opłacono on-line
209 Świacka Katarzyna Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
210 PODGÓRSKI Witold Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] F3TEAM opłacono on-line
211 Józefowicz Anna Gdynia 1609 m [godz. 16:15] Piękni i Bestie opłacono on-line
212 Burdyn Grzegorz Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] Divine Beauty opłacono on-line
213 Knot Martyna Borkowo 1609 m [godz. 16:15] Piękni i Bestie opłacono on-line
214 Gitner Marcin Gdynia 1609 m [godz. 16:15] Piękni i Bestie opłacono on-line
215 Gołębiewska Daria Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] Iron Team opłacono on-line
216 Hirt Marta Gdansk 1609 m [godz. 15:50] Iron Team opłacono on-line
217 Ptasińska Dominika Gdynia 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
218 Muszalski Sebastian Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
219 Jasionowska Małgorzata Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
220 Górtowski Remigiusz Kretki Małe 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
221 Pobłocka Lucyna Tczew 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
222 Stepien Marta Skarżysko-Kamienna 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
223 Brzeziński Wiktor Skarżysko-Kamienna 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
224 Matysiak Ewa Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
225 Dybowski Mateusz Rumia 1609 m [godz. 15:25] Komando Flaki opłacono on-line
226 sambozuk bartosz Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
227 sambozuk michal Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
228 grochowiecka joanna Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
229 Baranowski Jakub Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
230 grzybowska sylwia Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
231 mucha aleksandra Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
232 jasinski szymon Gdynia 1609 m [godz. 16:40] Kuffel Extreme Team opłacono on-line
233 Kurkowski Patryk Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
234 Karwowski Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
235 Baranowska Kamila Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
236 Piątek Łukasz Gdynia 1609 m [godz. 15:25] Garażiozza Wiczlino opłacono on-line
237 Kubuszewski Michał Wejherowo 1609 m [godz. 15:00] KOMANDO FLAKI opłacono on-line
238 Sadowski Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
239 Warmbier Krzysztof Starogard Gdański 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
240 Jagoda Anna Rumia 1609 m [godz. 15:00] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
241 Piotrowski Przemysław Nowe Miasto Lubawskie 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
242 Wątka Piotr Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
243 Kania Jakub Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
244 Zmarzły Dawid Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
245 czerewatyj-gadziewska sylwia Dębogórze 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
246 Piotrowski Maciej Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
247 Wątka Katarzyna Banino 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
248 Wysocki Paweł Gdynia 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
249 Kilarowicz Adam Gdynia 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
250 Rzepka Andrzej Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
251 Zabrocki Wojtek Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
252 Młodawski Kuba Gdynia 1609 m [godz. 16:15] Różowe Tygryski opłacono on-line
253 Kluge Wiktoria Gdynia 1609 m [godz. 16:15] Różowe Tygryski opłacono on-line
254 Barszczewski Bartosz Gdynia 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
255 Saładziak Piotr Sopot 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
256 Chyliński Adam Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
257 Hojnowski Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] F3team opłacono on-line
258 Szyca Dariusz Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
259 Nikelska Adriana Sopot 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
260 Saładziak Michał Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
261 Stępień Krystian Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
262 Jakobschy Łukasz Jakobschy Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] F3TEAM opłacono on-line
263 Mazurek Michał Gdansk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
264 Mazurek Tomasz Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] GKS Galaktyczni opłacono on-line
265 Poreda Piotr Straszyn 1609 m [godz. 16:15] F3TEAM opłacono on-line
266 Wojtacka Alicja Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] WOiOwniczka opłacono on-line
267 Kufel Jarosław Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] MarciaTime opłacono on-line
268 SZWAMBER KAROLINA Dzierzgoń 1609 m [godz. 16:40] WildTeam opłacono on-line
269 Rynkowska Dorota Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] WOiOwniczka opłacono on-line
270 Kuczkowski Przemysław Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
271 Szymanek Michał Gdynia 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
272 Olech Jakub Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
273 Drząszcz Marek Tczew 1609 m [godz. 15:00] CrossElite opłacono on-line
274 Zieliński Tomasz GDANSK 1609 m [godz. 16:40] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
275 Seyfried Klaudia Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
276 Baj Mirosław Gdynia 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
277 Wiśniewski Kamil Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
278 Klimowicz Karolina GDAŃSK 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
279 Słoniewska Monika Gdynia 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
280 Ciuba Krystian Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
281 Sulek Karolina Rumia 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
282 Więczkowski Wojciech Warszawa 1609 m [godz. 15:50] MUAY RUNNING TEAM opłacono on-line
283 Dittmann Grzegorz Bydgoszcz 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
284 Butowt Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
285 Jeznach Miłosz Jeznach Gdańsk 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
286 Sawczuk Paweł Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
287 Nadolski Marcin Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
288 Organiściak Marek Pogórze 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
289 Weber Sylwia Gdynia 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
290 Rybicki Marcin Gdynia 1609 m [godz. 15:25] opłacono on-line
291 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI 1609 m [godz. 15:00] CrossElite opłacono on-line
292 Wiśniewski Krzysztof Gdańsk 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
293 Mazurek Anna Gdańsk 1609 m [godz. 17:05] opłacono on-line
294 Stafiński Andrzej Bydgoszcz 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
295 Brokos Tomasz Gdańsk 1609 m [godz. 15:50] DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
296 Hiszczyński Jakub Sopot 1609 m [godz. 16:15] Hiszczyn opłacono on-line
297 Cieślak Marcin Gdynia 1609 m [godz. 16:15] opłacono on-line
298 Słomińska Agata Gdańsk 1609 m [godz. 16:40] opłacono on-line
299 Ankudowicz Michał Gdańsk 1609 m [godz. 16:40] opłacono on-line
300 Rozmus Wiktor Gdańsk 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line


Wyświetleń: 13044

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ