Piwna Mila 2019

Piwna Mila - 1609m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Punkt 1 Punkt 2 Punkt 3 Punkt 4 Punkt 5
1 123 CHOMA WOJCIECH M GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 1609m 0:06:37 0:00:14 0:01:37 0:03:27 0:05:13 0:06:37
2 173 RACZ MARIUSZ M WĄGRY 37 1609m 0:06:51 0:00:14 0:02:01 0:03:47 0:05:34 0:06:51
3 261 MAJ-ROKSZ MARIA K WEJHEROWO MAJA TEAM 1609m 0:06:52 0:00:14 0:01:57 0:03:42 0:05:27 0:06:52
4 298 TRZASKO BOGUSŁAW M GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 1609m 0:07:09 0:00:13 0:02:03 0:04:07 0:05:54 0:07:09
5 298 TRZASKO BOGUSŁAW M GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 1609m 0:07:09 0:00:13 0:02:03 0:04:07 0:05:54 0:07:09
6 230 MARSZAŁEK SEBASTIAN M GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1609m 0:07:18 0:00:12 0:02:05 0:04:02 0:05:56 0:07:18
7 259 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 1609m 0:07:25 0:00:17 0:02:09 0:04:11 0:06:12 0:07:25
8 116 SZYMANEK MICHAŁ M GDYNIA 1609m 0:07:28 0:00:16 0:02:06 0:04:00 0:05:59 0:07:28
9 235 STRENG DAWID M STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 1609m 0:07:34 0:00:19 0:02:16 0:04:24 0:06:24 0:07:34
10 84 SZLIJA SŁAWOMIR M TCZEW CROSSELITE 1609m 0:07:41 0:00:14 0:02:11 0:04:14 0:06:18 0:07:41
11 73 KOMOROWSKI MACIEJ M LUBISZEWO CROSSELITE 1609m 0:07:42 0:00:23 0:02:22 0:04:23 0:06:26 0:07:42
12 14 KUSYK MARCIN M GDAŃSK 1609m 0:07:44 0:00:13 0:01:54 0:03:53 0:05:57 0:07:44
13 18 ROZMUS WIKTOR M GDAŃSK 1609m 0:07:50 0:00:12 0:02:03 0:04:10 0:06:19 0:07:50
14 98 GÓRTOWSKI REMIGIUSZ M KRETKI MAŁE 1609m 0:07:52 0:00:12 0:02:07 0:04:14 0:06:15 0:07:52
15 65 BUTKIEWICZ PIOTR M GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADEVNTURE TEAM 1609m 0:08:00 0:00:20 0:02:23 0:04:26 0:06:43 0:08:00
16 194 KONOPKA JAKUB M GDAŃSK 1609m 0:08:02 0:00:15 0:02:19 0:04:31 0:06:37 0:08:02
17 138 SAMBOZUK MICHAL M GDYNIA KUFFEL EXTREME TEAM 1609m 0:08:02 0:00:24 0:02:13 0:04:15 0:06:27 0:08:02
18 204 PRENA KRZYSZTOF M REDA BUNKIER KLUBOGALERIA 1609m 0:08:12 0:00:31 0:02:44 0:04:53 0:06:54 0:08:12
19 286 MROCZEK PRZEMYSŁAW M GDYNIA 1609m 0:08:12 0:00:18 0:02:07 0:04:18 0:06:34 0:08:12
20 286 MROCZEK PRZEMYSŁAW M GDYNIA 1609m 0:08:12 0:00:18 0:02:07 0:04:18 0:06:34 0:08:12
21 196 KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF M GDYNIA 1609m 0:08:16 0:00:21 0:02:28 0:04:35 0:06:42 0:08:16
22 12 POKOJSKI JACEK M 0 0 1609m 0:08:20 0:00:19 0:02:18 0:04:36 0:06:55 0:08:20
23 251 GRZONKA MACIEJ M GDYNIA GRUBY BIEGA 1609m 0:08:21 0:00:12 0:02:17 0:04:30 0:06:32 0:08:21
24 148 WIKIERA MAREK M GDAŃSK 1609m 0:08:23 0:00:13 0:02:13 0:04:19 0:06:33 0:08:23
25 92 BURDYN GRZEGORZ M GDAŃSK DIVINE BEAUTY 1609m 0:08:24 0:00:16 0:02:29 0:04:33 0:07:00 0:08:24
26 99 HISZCZYŃSKI JAKUB M SOPOT HISZCZYN 1609m 0:08:25 0:00:16 0:02:23 0:04:33 0:06:51 0:08:25
27 234 PAWŁOWSKI MATEUSZ M RUMIA 1609m 0:08:28 0:00:12 0:02:12 0:04:19 0:06:36 0:08:28
28 122 BIESZK GRZEGORZ M RUMIA PIWO TO MOJE PALIWO 1609m 0:08:33 0:00:11 0:02:12 0:04:28 0:06:50 0:08:33
29 292 SAWICKI MICHAŁ M GDAŃSK 1609m 0:08:33 0:00:14 0:02:06 0:04:24 0:06:47 0:08:33
30 292 SAWICKI MICHAŁ M GDAŃSK 1609m 0:08:33 0:00:14 0:02:06 0:04:24 0:06:47 0:08:33
31 46 LAUDA MARIUSZ M GDAŃSK 1609m 0:08:34 0:00:14 0:02:22 0:04:33 0:06:57 0:08:34
32 215 GRUBBA KRZYSZTOF M WEJHEROWO 1609m 0:08:36 0:00:20 0:02:11 0:04:31 0:07:09 0:08:36
33 169 PIONK RAFAŁ M MISZEWO 1609m 0:08:36 0:00:31 0:02:41 0:05:07 0:07:24 0:08:36
34 146 TEKLIŃSKI ADRIAN M GRUDZIĄDZ POBIEGANY 1609m 0:08:37 0:00:15 0:01:47 0:03:37 0:05:33 0:08:37
35 226 KOMOROWSKI MATEUSZ M LĘBORK 1609m 0:08:39 0:00:17 0:02:28 0:04:52 0:07:24 0:08:39
36 239 WYKRZYKOWSKI ŁUKASZ M SOPOT 1609m 0:08:46 0:00:14 0:02:23 0:04:43 0:07:04 0:08:46
37 101 JAKOBSCHY ŁUKASZ JAKOBSCHY M GDAŃSK F3TEAM 1609m 0:08:46 0:00:25 0:02:42 0:04:59 0:07:11 0:08:46
38 149 WYRWA DARIUSZ M GDAŃSK 1609m 0:08:52 0:00:14 0:02:18 0:04:41 0:06:58 0:08:52
39 165 MAZUREK MICHAŁ M GDANSK 1609m 0:08:54 0:00:20 0:02:31 0:04:50 0:07:24 0:08:54
40 100 HOJNOWSKI PAWEŁ M GDAŃSK F3TEAM 1609m 0:08:54 0:00:25 0:02:43 0:05:01 0:07:26 0:08:54
41 270 ZDROJEWSKI MATEUSZ ZDROJEWSKI M KARTUZY 1609m 0:08:57 0:00:17 0:02:10 0:04:43 0:07:30 0:08:57
42 201 MAKARSKI MICHAŁ M CZECZEWO 1609m 0:08:57 0:00:23 0:02:34 0:05:02 0:07:33 0:08:57
43 36 DRAGAN KAROL M GDYNIA 1609m 0:08:57 0:00:16 0:02:28 0:04:52 0:07:19 0:08:57
44 233 PAWLAK ŁUKASZ M PSZCZÓŁKI BEERUNNER 1609m 0:09:10 0:00:21 0:02:43 0:05:07 0:07:43 0:09:10
45 63 BARANOWSKI JACEK M ROTMANKA BOJLER 1609m 0:09:10 0:00:16 0:02:28 0:04:49 0:07:24 0:09:10
46 27 TARKOWSKI DAWID M PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE 1609m 0:09:11 0:00:09 0:02:07 0:04:25 0:07:34 0:09:11
47 56 TUREK ROMAN M KOWALE FANCYFON 1609m 0:09:13 0:00:25 0:02:57 0:05:19 0:07:47 0:09:13
48 225 KOMOROWSKI KAMIL M LĘBORK 1609m 0:09:16 0:00:09 0:02:11 0:04:32 0:07:06 0:09:16
49 48 NICEWICZ PAWEŁ M GDAŃSK 1609m 0:09:16 0:00:15 0:02:29 0:04:50 0:07:27 0:09:16
50 113 POREDA PIOTR M STRASZYN F3TEAM 1609m 0:09:24 0:00:21 0:02:32 0:04:57 0:07:33 0:09:24
51 299 ZAKRZEWSKI OSKAR M RUMIA 1609m 0:09:24 0:00:16 0:02:26 0:05:00 0:07:40 0:09:24
52 299 ZAKRZEWSKI OSKAR M RUMIA 1609m 0:09:24 0:00:16 0:02:26 0:05:00 0:07:40 0:09:24
53 267 SZCZUKA LESZEK M TCZEW 1609m 0:09:25 0:00:17 0:02:34 0:05:13 0:07:51 0:09:25
54 203 MARCINKOWSKI TOMASZ M GDYNIA DZIABNIĘTE ŚWINIE 1609m 0:09:25 0:00:18 0:02:35 0:05:04 0:07:40 0:09:25
55 161 MACH DAWID M WEJHEROWO ONE PERSON TEAM 1609m 0:09:33 0:00:19 0:02:47 0:05:15 0:07:42 0:09:33
56 105 KNOT MARTYNA K BORKOWO PIĘKNI I BESTIE 1609m 0:09:38 0:00:22 0:02:43 0:05:09 0:07:43 0:09:38
57 49 OLECH JAKUB M GDAŃSK 1609m 0:09:40 0:00:15 0:02:22 0:05:03 0:07:59 0:09:40
58 118 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M GDAŃSK 1609m 0:09:44 0:00:19 0:02:38 0:05:17 0:08:01 0:09:44
59 6 KANIA JAKUB M GDAŃSK 1609m 0:09:46 0:00:26 0:02:52 0:05:21 0:08:02 0:09:46
60 207 STOPNICKI DAMIAN M GDANSK 1609m 0:09:48 0:00:12 0:02:19 0:04:51 0:07:48 0:09:48
61 23 STAFIŃSKI ANDRZEJ M BYDGOSZCZ 1609m 0:09:50 0:00:17 0:02:29 0:05:06 0:07:50 0:09:50
62 187 FLIS ALBERT M MIERZYN 1609m 0:09:51 0:00:21 0:02:47 0:05:25 0:08:03 0:09:51
63 60 WIŚNIEWSKI KAMIL M GDAŃSK 1609m 0:09:51 0:00:14 0:02:26 0:05:11 0:08:22 0:09:51
64 282 KUCZKOWSKI BARTOSZ M GDANSK 1609m 0:09:51 0:00:19 0:02:43 0:05:14 0:07:57 0:09:51
65 282 KUCZKOWSKI BARTOSZ M GDANSK 1609m 0:09:51 0:00:19 0:02:43 0:05:14 0:07:57 0:09:51
66 242 BIEGAŃSKI BOGUMIŁ M GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAM 1609m 0:09:53 0:00:28 0:02:33 0:04:55 0:08:04 0:09:53
67 70 GUMOŚ PAWEŁ M GDAŃSK 1609m 0:09:54 0:00:26 0:03:04 0:05:39 0:08:17 0:09:54
68 296 TELEPSKI MICHAŁ M GDAŃSK 1609m 0:09:54 0:00:19 0:02:46 0:05:11 0:07:56 0:09:54
69 296 TELEPSKI MICHAŁ M GDAŃSK 1609m 0:09:54 0:00:19 0:02:46 0:05:11 0:07:56 0:09:54
70 155 JASIŃSKI DANIEL M GDAŃSK 1609m 0:09:55 0:00:24 0:02:50 0:05:28 0:08:02 0:09:55
71 44 KUCZKOWSKI PRZEMYSŁAW M GDAŃSK 1609m 0:09:55 0:00:16 0:02:23 0:05:00 0:08:10 0:09:55
72 281 KOZA DAMIAN M WŁADYSŁAWOWO 1609m 0:09:56 0:00:22 0:02:52 0:05:41 0:08:15 0:09:56
73 281 KOZA DAMIAN M WŁADYSŁAWOWO 1609m 0:09:56 0:00:22 0:02:52 0:05:41 0:08:15 0:09:56
74 240 ZARĘBSKI KAROL M GDAŃSK ULUBIONE PIWO? KOLEJNE! 1609m 0:09:57 0:00:08 0:01:56 0:04:37 0:08:02 0:09:57
75 222 KŁODAWSKI MAREK M BRATIAN 1609m 0:10:00 0:00:29 0:02:57 0:05:32 0:08:24 0:10:00
76 289 PAWLAK KRYSTYNA PAWLAK M GDAŃSK 1609m 0:10:00 0:00:22 0:02:52 0:05:39 0:08:12 0:10:00
77 289 PAWLAK KRYSTYNA PAWLAK M GDAŃSK 1609m 0:10:00 0:00:22 0:02:52 0:05:39 0:08:12 0:10:00
78 283 KUCZYK JACEK M GDANSK 1609m 0:10:04 0:00:22 0:02:26 0:05:26 0:08:19 0:10:04
79 283 KUCZYK JACEK M GDANSK 1609m 0:10:04 0:00:22 0:02:26 0:05:26 0:08:19 0:10:04
80 153 CIUBA KRYSTIAN M GDAŃSK 1609m 0:10:06 0:00:27 0:02:53 0:05:28 0:08:18 0:10:06
81 290 PISZCZ KRZYSZTOF M GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1609m 0:10:07 0:00:15 0:02:29 0:05:07 0:08:10 0:10:07
82 290 PISZCZ KRZYSZTOF M GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1609m 0:10:07 0:00:15 0:02:29 0:05:07 0:08:10 0:10:07
83 195 KRZYZANOWSKI KORNEL M SOPOT 1609m 0:10:08 0:00:28 0:02:46 0:05:12 0:08:19 0:10:08
84 88 WIĘCZKOWSKI WOJCIECH M WARSZAWA MUAY RUNNING TEAM 1609m 0:10:13 0:00:22 0:02:40 0:05:22 0:08:26 0:10:13
85 152 BISKO KAROLINA K GDYNIA 1609m 0:10:18 0:00:19 0:02:40 0:05:12 0:08:18 0:10:18
86 241 BANKIEWICZ GRZEGORZ M KROSNO 1609m 0:10:20 0:00:16 0:02:35 0:05:21 0:08:20 0:10:20
87 136 PODOLAK MATEUSZ M GDYNIA 1609m 0:10:21 0:00:19 0:02:37 0:05:20 0:08:25 0:10:21
88 83 SZCZYGLAK MARIUSZ M TCZEW CROSSELITE 1609m 0:10:26 0:00:29 0:02:58 0:05:34 0:08:39 0:10:26
89 68 GNIECH PAWEŁ M TROPISZEWO SCRAPTECH 1609m 0:10:30 0:00:30 0:03:09 0:11:29 0:00:00 0:00:00
90 141 SOLEK MIECZYSŁAW M WEJHEROWO NYPEL REDA 1609m 0:10:31 0:00:23 0:02:45 0:05:23 0:08:37 0:10:31
91 137 PODOLAK MONIKA K GDYNIA 1609m 0:10:31 0:02:46 0:05:50 0:08:35 0:08:35 0:10:31
92 179 WAWRYNIUK EMILIA MAŁGORZATA K KAMIŃSK 1609m 0:10:36 0:00:15 0:02:27 0:05:13 0:08:15 0:10:36
93 2 CZAPIEWSKI ANDRZEJ M GDYNNIA 1609m 0:10:37 0:00:16 0:02:42 0:05:06 0:08:12 0:10:37
94 288 NENCA PIOTR M GDAŃSK 1609m 0:10:39 0:00:31 0:03:05 0:05:50 0:08:35 0:10:39
95 192 JAKUBIEC SEBASTIAN JAKUBIEC M SOPOT 1609m 0:10:40 0:00:19 0:02:43 0:05:35 0:08:46 0:10:40
96 236 SZWICHTENBERG NATALIA K OSTRZYCE 1609m 0:10:59 0:00:21 0:02:57 0:05:53 0:08:48 0:10:59
97 37 DYBOWSKI MATEUSZ M RUMIA KOMANDO FLAKI 1609m 0:11:00 0:00:28 0:03:27 0:06:13 0:09:02 0:11:00
98 227 KOSIUR KATARZYNA K SOMONINO 1609m 0:11:01 0:00:21 0:02:58 0:05:42 0:08:44 0:11:01
99 159 KOTOWICZ RADOSŁAW M KRAKÓW 1609m 0:11:06 0:00:19 0:02:57 0:05:52 0:11:06 0:00:00
100 106 KOLANKO TYCJAN M GDAŃSK 1609m 0:11:06 0:00:15 0:02:50 0:05:47 0:09:05 0:11:06
101 121 ANKUDOWICZ MICHAŁ M GDAŃSK 1609m 0:11:10 0:00:11 0:02:38 0:05:33 0:08:45 0:11:10
102 110 MUSZALSKI SEBASTIAN M GDAŃSK 1609m 0:11:15 0:00:32 0:03:08 0:06:16 0:09:28 0:11:15
103 57 WASILEWSKI MARCIN M GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 1609m 0:11:17 0:00:19 0:02:58 0:05:51 0:09:10 0:11:17
104 245 CZOSKA PRZEMYSŁAW M GDYNIA 1609m 0:11:20 0:00:29 0:03:17 0:06:17 0:09:13 0:11:20
105 206 SIŃCZUK PATRYCJA K TCZEW XRUNNERS 1609m 0:11:22 0:00:40 0:03:17 0:06:05 0:09:34 0:11:22
106 249 FRĄC ROMAN M GDAŃSK 1609m 0:11:26 0:00:17 0:02:41 0:05:41 0:08:58 0:11:26
107 249 FRĄC ROMAN M GDAŃSK 1609m 0:11:26 0:00:17 0:02:41 0:05:41 0:08:58 0:11:26
108 143 SZWAMBER KAROLINA K DZIERZGOŃ WILDTEAM 1609m 0:11:27 0:00:12 0:02:31 0:05:24 0:08:42 0:11:27
109 8 KACZOROWSKI TOMASZ M GDAŃSK 1609m 0:11:34 0:00:18 0:06:02 0:09:22 0:11:34 0:00:00
110 9 KARWOWSKI PAWEŁ M GDAŃSK 1609m 0:11:34 0:00:16 0:02:45 0:05:57 0:09:24 0:11:34
111 21 SAWCZUK PAWEŁ M GDAŃSK 1609m 0:11:37 0:00:21 0:02:48 0:05:41 0:09:09 0:11:37
112 130 MACIOCH MARTYNA K GDAŃSK WILD TEAM 1609m 0:11:38 0:00:18 0:03:07 0:06:00 0:09:16 0:11:38
113 218 HALIŃSKI PIOTR M GDYNIA PIWO TO MOJE PALIWO 1609m 0:11:45 0:00:15 0:02:57 0:06:22 0:09:42 0:11:45
114 64 BROKOS TOMASZ M GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1609m 0:11:45 0:00:32 0:03:18 0:06:27 0:09:58 0:11:45
115 199 LUTO PAWEŁ M GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1609m 0:11:49 0:00:31 0:03:17 0:06:16 0:09:58 0:11:49
116 5 DRZĄSZCZ MAREK M TCZEW CROSSELITE 1609m 0:11:50 0:00:27 0:03:12 0:06:46 0:09:59 0:11:50
117 150 ZIELIŃSKI TOMASZ M GDANSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1609m 0:11:52 0:00:26 0:03:22 0:06:38 0:09:16 0:11:52
118 42 KĄKOL MICHAŁ M GDYNIA 1609m 0:12:05 0:00:25 0:03:07 0:06:56 0:10:04 0:12:05
119 293 SOBISZ JAROSŁAW M GDAŃSK 1609m 0:12:09 0:00:26 0:03:04 0:06:06 0:09:46 0:12:09
120 293 SOBISZ JAROSŁAW M GDAŃSK 1609m 0:12:09 0:00:26 0:03:04 0:06:06 0:09:46 0:12:09
121 19 SAŁADZIAK MICHAŁ M GDAŃSK 1609m 0:12:14 0:00:25 0:03:05 0:06:21 0:10:21 0:12:14
122 243 CŁAPA JOANNA K GDAŃSK WKURW_TEAM 1609m 0:12:17 0:00:30 0:03:18 0:06:49 0:10:30 0:12:17
123 11 KLIMOWICZ KAROLINA K GDAŃSK 1609m 0:12:21 0:00:27 0:03:12 0:06:20 0:10:21 0:12:21
124 151 BADOWSKI MACIEJ M GDYNIA 1609m 0:12:22 0:00:34 0:03:16 0:06:25 0:10:48 0:12:22
125 176 SKWARZEC PAULA K GDYNIA 1609m 0:12:23 0:00:24 0:03:00 0:06:19 0:10:02 0:12:23
126 111 ORGANIŚCIAK MAREK M POGÓRZE 1609m 0:12:25 0:00:19 0:02:59 0:06:07 0:10:07 0:12:25
127 91 BARSZCZEWSKI BARTOSZ M GDYNIA 1609m 0:12:27 0:00:13 0:02:59 0:06:18 0:10:27 0:12:27
128 7 JĘDRZEJAK MAGDALENA K GDYNIA OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 1609m 0:12:31 0:00:34 0:03:49 0:07:01 0:10:17 0:12:31
129 210 WOJDA STANISLAW M GDANSK 1609m 0:12:32 0:00:28 0:03:16 0:06:24 0:10:00 0:12:32
130 4 DITTMANN GRZEGORZ M BYDGOSZCZ 1609m 0:12:33 0:00:30 0:02:57 0:06:26 0:11:03 0:12:33
131 177 SZCZERBIŃSKA MARTYNA K GDYNIA 1609m 0:12:40 0:00:12 0:02:40 0:06:09 0:10:26 0:12:40
132 133 MITTAG-PLESUN GRZEGORZ M GDAŃSK WILD TEAM 1609m 0:12:41 0:00:27 0:03:34 0:06:56 0:10:35 0:12:41
133 274 GAJOS DAMIAN M GDAŃSK 1609m 0:12:47 0:00:34 0:03:00 0:05:56 0:10:25 0:12:47
134 274 GAJOS DAMIAN M GDAŃSK 1609m 0:12:47 0:00:34 0:03:00 0:05:56 0:10:25 0:12:47
135 219 JANCZYK MARTA K GDYNIA 1609m 0:12:51 0:00:33 0:03:40 0:06:53 0:10:36 0:12:51
136 262 PATALON-KŁODAWSKA DOROTA K BRATIAN 1609m 0:12:56 0:00:29 0:03:29 0:07:12 0:10:36 0:12:56
137 142 SZUBARTOWICZ MAREK M GDYNIA 1609m 0:12:56 0:00:36 0:03:41 0:07:15 0:10:57 0:12:56
138 268 WAWRZYNIAK WOJCIECH M RADOMSKO 1609m 0:13:12 0:00:27 0:03:28 0:06:50 0:10:48 0:13:12
139 95 CIEŚLAK MARCIN M GDYNIA 1609m 0:13:12 0:00:30 0:03:20 0:06:43 0:10:52 0:13:12
140 258 LISZEWSKI KRZYSZTOF M GDAŃSK 1609m 0:13:18 0:00:24 0:03:28 0:06:58 0:10:37 0:13:18
141 266 SYSKA MACIEJ M WEJHEROWO 1609m 0:13:24 0:00:27 0:03:45 0:07:11 0:10:55 0:13:24
142 257 LEWANDOWSKI CEZARY M OSTROWO MAJA TEAM 1609m 0:13:25 0:00:27 0:03:45 0:07:00 0:10:56 0:13:25
143 45 KUFEL JAROSŁAW M GDAŃSK MARCIATIME 1609m 0:13:28 0:00:25 0:03:36 0:06:54 0:10:08 0:13:28
144 124 CŁAPA MATEUSZ M GDYNIA 1609m 0:13:29 0:00:29 0:02:42 0:07:40 0:11:52 0:13:29
145 41 JEZNACH MIŁOSZ JEZNACH M GDAŃSK 1609m 0:13:31 0:00:27 0:03:36 0:06:54 0:10:09 0:13:31
146 181 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K TCZEW 1609m 0:13:42 0:00:58 0:04:00 0:07:45 0:11:28 0:13:42
147 31 BAJ MIROSŁAW M GDYNIA 1609m 0:14:00 0:00:26 0:03:42 0:07:19 0:12:06 0:14:00
148 52 RYBICKI MARCIN M GDYNIA 1609m 0:14:00 0:00:26 0:03:42 0:07:18 0:12:03 0:14:00
149 94 CHYLIŃSKI ADAM M GDAŃSK 1609m 0:14:06 0:00:20 0:03:12 0:07:00 0:12:16 0:14:06
150 33 BARANOWSKI JAKUB M BANINO 1609m 0:14:06 0:00:27 0:03:40 0:07:21 0:11:40 0:14:06
151 269 WOLENSZLEGER ŁUKASZ M GDYNIA 1609m 0:14:16 0:00:26 0:03:15 0:07:04 0:12:11 0:14:16
152 50 PIĄTEK ŁUKASZ M GDYNIA GARAŻIOZZA WICZLINO 1609m 0:14:22 0:00:26 0:03:45 0:07:20 0:12:03 0:14:22
153 87 WIEWIÓRKOWSKI TOMEK M STRASZYN SCRAPTECH 1609m 0:14:24 0:00:20 0:02:50 0:06:17 0:10:51 0:14:24
154 1 BUTOWT KRZYSZTOF M GDAŃSK 1609m 0:14:24 0:00:33 0:03:11 0:06:28 0:11:57 0:14:24
155 3 CZEREWATYJ-GADZIEWSKA SYLWIA K DĘBOGÓRZE 1609m 0:14:27 0:00:49 0:04:35 0:08:45 0:12:15 0:14:27
156 20 SAŁADZIAK PIOTR M SOPOT 1609m 0:14:28 0:00:48 0:04:12 0:07:44 0:12:41 0:14:28
157 71 HIRT MARTA K GDANSK IRON TEAM 1609m 0:14:39 0:00:25 0:03:28 0:06:47 0:12:25 0:14:39
158 96 CZARNECKA ANITA K GDAŃSK WÓDZIKI 1609m 0:14:40 0:00:56 0:04:24 0:08:00 0:12:14 0:14:40
159 108 MIKOŁAJCZYK KAROLINA K GDANSK 1609m 0:14:41 0:00:56 0:04:24 0:08:00 0:12:13 0:14:41
160 22 SŁONIEWSKA MONIKA K GDYNIA 1609m 0:14:46 0:00:31 0:04:28 0:08:10 0:12:07 0:14:46
161 28 WEBER SYLWIA K GDYNIA 1609m 0:14:46 0:00:32 0:04:22 0:08:14 0:12:21 0:14:46
162 224 KOMAN KAROL M GDYNIA 1609m 0:14:47 0:00:12 0:03:26 0:07:35 0:11:47 0:14:47
163 32 BARANOWSKA KAMILA K BANINO 1609m 0:14:48 0:00:27 0:03:54 0:08:01 0:12:05 0:14:48
164 109 MŁODAWSKI KUBA M GDYNIA RÓŻOWE TYGRYSKI 1609m 0:14:54 0:00:25 0:06:52 0:12:49 0:14:54 0:00:00
165 205 RYNKIEWICZ MARTA K GDAŃSK 1609m 0:15:04 0:00:50 0:04:32 0:08:09 0:12:49 0:15:04
166 193 KNOPA MAŁGORZATA K GDAŃSK 1609m 0:15:04 0:00:50 0:04:32 0:08:11 0:12:49 0:15:04
167 209 WINKLER KAMIL M GDYNIA 1609m 0:15:09 0:00:39 0:04:41 0:08:07 0:13:27 0:15:09
168 158 KOMOROWSKA ANITA K GDYNIA 1609m 0:15:20 0:00:27 0:03:37 0:08:06 0:12:25 0:15:20
169 157 KĄDZIELA MALWINA K KRAKÓW THE KĄDZIELAS 1609m 0:15:26 0:00:26 0:03:27 0:07:50 0:13:15 0:15:26
170 144 SZYMANOWICZ MARTA K GDAŃSK 1609m 0:15:33 0:00:38 0:04:08 0:08:05 0:13:29 0:15:33
171 120 ZABROCKI WOJTEK M GDAŃSK 1609m 0:15:35 0:00:43 0:03:51 0:07:51 0:13:23 0:15:35
172 180 WYSOCKI PAWEŁ M GDYNIA 1609m 0:16:01 0:00:28 0:03:22 0:07:17 0:13:05 0:16:01
173 25 SULEK KAROLINA K RUMIA 1609m 0:16:21 0:00:33 0:06:52 0:13:46 0:16:21 0:00:00
174 255 KONKOL ANNA K GDYNIA 1609m 0:16:42 0:00:36 0:04:33 0:08:33 0:13:48 0:16:42
175 246 CZYŻ KRZYSZTOF M GDYNIA 1609m 0:16:43 0:00:37 0:04:32 0:08:32 0:13:46 0:16:43
176 140 SŁOMIŃSKA AGATA K GDAŃSK 1609m 0:16:49 0:00:31 0:03:41 0:08:00 0:14:49 0:16:49
177 85 TURZYŃSKI WACŁAW M PRZYJAŹŃ A & W 1609m 0:16:54 0:00:27 0:04:12 0:08:58 0:14:23 0:16:54
178 61 AJCHNER AGNIESZKA K GDAŃSK A & W 1609m 0:16:59 0:00:26 0:04:11 0:08:57 0:14:21 0:16:59
179 174 SEYFRIED KLAUDIA K GDAŃSK 1609m 0:17:00 0:00:29 0:03:35 0:07:28 0:12:50 0:17:00
180 35 BRZEZIŃSKI WIKTOR M SKARŻYSKO-KAMIENNA 1609m 0:17:09 0:00:26 0:04:51 0:09:06 0:14:37 0:17:09
181 89 WŁODARCZYK NATALIA K GDAŃSK 1609m 0:17:18 0:00:28 0:03:29 0:08:30 0:14:52 0:17:18
182 80 RUSIN MARLENA K GDAŃSK 1609m 0:17:20 0:00:27 0:03:21 0:07:27 0:14:26 0:17:20
183 232 NIEDBALSKI KRZYSZTOF M BYDGOSZCZ 1609m 0:17:23 0:00:38 0:03:39 0:09:04 0:14:53 0:17:23
184 220 KĘDZIORSKA AGATA K WĄBRZEŹNO 1609m 0:17:23 0:00:39 0:03:41 0:08:56 0:14:49 0:17:23
185 69 GOŁĘBIEWSKA DARIA K GDAŃSK IRON TEAM 1609m 0:17:24 0:00:32 0:03:37 0:07:28 0:14:26 0:17:24
186 104 KLUGE WIKTORIA K GDYNIA RÓŻOWE TYGRYSKI 1609m 0:17:25 0:00:33 0:03:21 0:07:34 0:14:35 0:17:25
187 74 KURAŚ BEATA K GDAŃSK XRUNNERS 1609m 0:17:27 0:01:02 0:05:33 0:11:56 0:15:37 0:17:27
188 78 POBŁOCKA LUCYNA K TCZEW 1609m 0:17:36 0:00:47 0:04:38 0:09:03 0:14:48 0:17:36
189 72 JASIONOWSKA MAŁGORZATA K GDAŃSK 1609m 0:17:37 0:00:46 0:04:37 0:09:03 0:14:48 0:17:37
190 200 MACHAJEWSKI KAROL M GDANSK 1609m 0:17:39 0:00:20 0:03:02 0:07:27 0:15:34 0:17:39
191 132 MATUSIK ŁUKASZ M GDAŃSK 1609m 0:18:04 0:00:39 0:04:08 0:08:05 0:15:18 0:18:04
192 145 ŚMIGAJ SEBASTIAN M GDAŃSK WILDTEAM 1609m 0:18:04 0:00:32 0:04:03 0:08:02 0:14:35 0:18:04
193 183 BIEL MARTA K WROCŁAW 1609m 0:18:04 0:00:30 0:03:50 0:08:02 0:13:12 0:18:04
194 129 KULIŃSKI KRZYSZTOF M SOPOT K3RACINGPL 1609m 0:18:09 0:03:16 0:06:31 0:13:12 0:00:00 0:00:00
195 38 DZIAMBOR ARTUR M GDYNIA 1609m 0:18:20 0:00:21 0:04:47 0:09:57 0:15:29 0:18:20
196 190 HAGEMES MICHALINA K MALBORK LPP TEAM 1609m 0:18:22 0:00:25 0:04:42 0:12:12 0:15:52 0:18:22
197 90 ZMARZŁY DAWID M GDAŃSK 1609m 0:18:28 0:00:35 0:04:06 0:09:13 0:15:56 0:18:28
198 115 RZEPKA ANDRZEJ M GDAŃSK 1609m 0:18:30 0:00:30 0:03:03 0:07:00 0:16:28 0:18:30
199 86 WARMBIER KRZYSZTOF M STAROGARD GDAŃSKI 1609m 0:18:34 0:00:34 0:04:02 0:09:16 0:15:50 0:18:34
200 217 GUZOWSKA MARTA K GDYNIA 1609m 0:18:45 0:00:37 0:05:07 0:10:44 0:16:23 0:18:45
201 229 ŁUSZCZ DOMINIKA K GDYNIA 1609m 0:18:45 0:00:36 0:05:09 0:10:45 0:16:23 0:18:45
202 97 GITNER MARCIN M GDYNIA PIĘKNI I BESTIE 1609m 0:19:11 0:00:24 0:03:14 0:09:35 0:16:21 0:19:11
203 102 JÓZEFOWICZ ANNA K GDYNIA PIĘKNI I BESTIE 1609m 0:19:11 0:00:22 0:03:15 0:09:36 0:16:20 0:19:11
204 67 FULARCZYK MACIEJ FULARCZYK M GDYNIA 1609m 0:19:11 0:00:18 0:04:08 0:10:15 0:17:25 0:19:11
205 276 GRZEGORY MAREK M WŁADYSŁAWOWO LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:27 0:01:16 0:05:58 0:11:43 0:18:31 0:20:27
206 284 LEZNER MIKOŁAJ M RUMIA LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:28 0:01:16 0:06:00 0:11:44 0:18:38 0:20:28
207 271 CYKMAN RAFAŁ M REDA LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:29 0:01:17 0:05:59 0:12:13 0:18:37 0:20:29
208 275 GRUBBA JOANNA K GDYNIA LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:34 0:01:17 0:06:00 0:12:10 0:20:34 0:00:00
209 287 MUSZOL GOSIA K RUMIA LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:36 0:01:17 0:06:01 0:12:13 0:20:36 0:00:00
210 294 STUDNICKA NATALIA K WEJHEROWO LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:38 0:01:17 0:06:01 0:12:12 0:18:32 0:20:38
211 280 KOSTRZEWSKA MARTA K RUMIA LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:43 0:01:17 0:06:01 0:12:13 0:18:37 0:20:43
212 300 ZAPARTY MAGDA K RUMIA LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:44 0:01:17 0:06:00 0:12:12 0:18:37 0:20:44
213 272 DUŁAK MARTYNA K CELBOWO LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:50 0:01:17 0:06:00 0:12:10 0:18:35 0:20:50
214 297 TISZER PATRYK M REDA LEWA KOMORA AUUU! 1609m 0:20:51 0:01:16 0:06:00 0:12:12 0:18:38 0:20:51
215 47 LAUDA JOANNA K GDANSK 1609m DNF 0:00:13 0:02:17 0:04:31 0:06:50 0:08:52
216 260 ŁUKASIK GOSIA K GDAŃSK 1609m DNF 0:00:44 0:05:11 0:10:39 0:15:56 0:18:39
217 263 PIOTROWSKA MIRKA K GDAŃSK 1609m DNF 0:00:44 0:05:12 0:10:39 0:15:55 0:18:39
218 250 GÓRNIAK JAROSŁAW M POGÓRZE 1609m DNF 0:00:27 0:06:29 0:09:48 0:11:37 0:00:00
219 223 KOMAN MAGDALENA K GDYNIA 1609m DNF 0:00:40 0:06:10 0:12:13 0:18:19 0:00:00
220 134 MUCHA ALEKSANDRA K GDYNIA KUFFEL EXTREME TEAM 1609m DNF 0:00:29 0:03:25 0:06:49 0:08:42 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ