Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wołoch Wojciech | Koronowo | Polska | 100 m (do 5 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
2 | Krogulec Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 100 m (do 5 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
3 | Zygmunt Szymon | Bydgoszcz | Polska | 100 m (do 5 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
4 | Kalinowska Łucja | Bydgoszcz | Polska | 100 m (do 5 lat) | Przedszkole nr 18 | opłacono |
5 | Jaroszewska Liliana | Warszawa | Polska | 100 m (do 5 lat) | Rollschool | opłacono |
6 | Musiał Aleksander | Koronowo | Polska | 100 m (do 5 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
7 | Heinrich Milena | Bydgoszcz | Polska | 100 m (do 5 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
8 | Kotlińska Iga | Bydgoszcz | Polska | 100 m (do 5 lat) | opłacono | |
9 | Jankowska Amelia | Gostynin | Polska | 1500 m (11 lat) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
10 | Prus Michał | Łąsko Małe | Polska | 1500 m (11 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
11 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | 1500 m (11 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
12 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | 1500 m (11 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
13 | Figurska Gabriela | Gostynin | Polska | 1500 m (11 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
14 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (11 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
15 | Czerwiński Mateusz | Gostynin | Polska | 1500 m (11 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
16 | Pawłowski Michał | Gostynin | Polska | 1500 m (11 lat) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
17 | Sobiecki Wiktor | Gostynin | Polska | 1500 m (11 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
18 | Maćkowiak Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (11 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
19 | Mikołajewska Ala | Warszawa | Polska | 1500 m (11 lat) | Rollschool | |
20 | Stablewski Michał | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (11 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
21 | Krajnik Milena | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (11 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
22 | Frączak Filip | Toruń | Polska | 1500 m (11 lat) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | opłacono |
23 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (11 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
24 | Kulińska Amelia | Rogożewek | Polska | 1500 m (12 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
25 | Zabłotny Mateusz | Gostynin | Polska | 1500 m (12 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
26 | Kowalska Nina | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (12 lat) | SP46 | opłacono |
27 | Brucka Julka | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (13-14 lat) | Rekin | |
28 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | Polska | 1500 m (13-14 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
29 | Suwała Wiktoria | Gostynin | Polska | 1500 m (13-14 lat) | UKS Zwoleń-Team | opłacono |
30 | Brzezińska Wiktoria | Gostynin | Polska | 1500 m (13-14 lat) | UKS Zwoleń-Team | opłacono |
31 | Murawska Martyna | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (13-14 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
32 | Czaczyk Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (13-14 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
33 | Tyszkiewicz Klaudia | Jaworek | Polska | 1500 m (13-14 lat) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
34 | Kaniera Dominik | Gostynin | Polska | 1500 m (13-14 lat) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
35 | Bombała Zuzanna | Gostynin | Polska | 1500 m (13-14 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
36 | Hypszer Amelia | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (13-14 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
37 | Lewandowska Martyna | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (15-16 lat) | opłacono | |
38 | Skoczek Staś | Koronowo | Polska | 1500 m (15-16 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
39 | Kalinowski Franek | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (15-16 lat) | SP46 | opłacono |
40 | Jędrzejewski Przemysław | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (15-16 lat) | opłacono | |
41 | Rodzik Mateusz | Białe Błota | Polska | 1500 m (15-16 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
42 | Berliński Oskar | Gostynin | Polska | 1500 m (15-16 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
43 | Kafarska Adrianna | Górki Pierwsze | Polska | 1500 m (15-16 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
44 | Stablewski Damian | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (15-16 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
45 | Chaberska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | 1500 m (15-16 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
46 | Wieczorkowski Gracjan | Koronowo | Polska | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
47 | Maćkowiak Ignacy | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
48 | Biniecka Urszula | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | Przedszkole Niepubliczne Puchatek | opłacono |
49 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
50 | Kijak Kalina | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
51 | Kowalewska Julia | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | Przedszkole Niepubliczne Źródełko | opłacono |
52 | Bylicka Martyna | Koronowo | Polska | 400 m (6-7 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
53 | Borkowski Marcel | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | opłacono | |
54 | Wołoch Grzegorz | Koronowo | Polska | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
55 | Tomaszewska Laura | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
56 | Musiał Alicja | Koronowo | Polska | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
57 | Borczuch Zofia | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | opłacono | |
58 | Kwintal Antoni | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
59 | Berndt Dominik | Bydgoszcz | Polska | 400 m (6-7 lat) | Przedszkole Radość | opłacono |
60 | Kosioł Weronika | Bydgoszcz | 400 m (6-7 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono | |
61 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
62 | Kowalski Jakub | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | BKS Bydgoszcz | opłacono |
63 | Monarcha Maja | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | SP 14 Bydgoszcz | opłacono |
64 | Wiszniewska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | opłacono | |
65 | Jędrzejczak Oliwia | bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | SP 60 | opłacono |
66 | Kłobukowski Jan | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | BKS Bydgoszcz | opłacono |
67 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | SP 47 | opłacono |
68 | Sęk-Trager Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | opłacono | |
69 | nowicka lena | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
70 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
71 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
72 | Seweryniak Kacper | Gostynin | Polska | 900 m (10 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
73 | Osiński Olaf | Bydgoszcz | Polska | 900 m (10 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
74 | Grzelecka Zuzia | Gostynin | Polska | 900 m (10 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
75 | Bernat Agata | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
76 | Janik Aleksandra | Koronowo | Polska | 900 m (8-9 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
77 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
78 | Osińska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
79 | Jaruzal Julia | Białe Błota | Polska | 900 m (8-9 lat) | Szkola podstawowa | |
80 | Kotlińska Zofia | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | opłacono | |
81 | Kątny Leon | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | KG CWZS Zawisza | opłacono |
82 | Buchta Maria | Inowrocław | Polska | 900 m (8-9 lat) | ICE studio Inowrocław | |
83 | Zygmunt Kacper | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | opłacono | |
84 | Toruniewska Maja | Gostynin | Polska | 900 m (8-9 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
85 | Trepto Natalia | Gostynin | Polska | 900 m (8-9 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
86 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | SP 47 | opłacono |
87 | Sobiecka Agata | Gostynin | Polska | 900 m (8-9 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
88 | Nuckowska Stefania | Grudziądz | Polska | 900 m (8-9 lat) | ||
89 | Jaroszewski Łukasz | Warszawa | Polska | 900 m (8-9 lat) | Rollschool | opłacono |
90 | Brucki Kacper | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | Zawisza bydgoszcz | opłacono |
91 | Sudomir Liwia | Gostynin | Polska | 900 m (8-9 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
92 | Machala Nadia | Gostynin | Polska | 900 m (8-9 lat) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
93 | Frączak Iga | Toruń | Polska | 900 m (8-9 lat) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | opłacono |
94 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | 900 m (8-9 lat) | UKS Zwoleń-Team | opłacono |
95 | Karwecka Oliwia | Koronowo | Polska | 900 m (8-9 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
96 | Stańczak Katarzyna | Gostynin | Polska | 900 m (8-9 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
97 | Gientka Julia | GOSTYNIN | Polska | 900 m (8-9 lat) | Uks Zwoleń-Team | opłacono |
98 | Kalinowska Aniela | Bydgoszcz | Polska | 900 m (8-9 lat) | SPnr 46 | opłacono |
Wyświetleń: 12446