iSWIM iRUN Mistrzostwa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Safrończyk Piotr Safrończyk Warszawa open water 1500 m pływanie opłacono on-line
2 Dziedzic Katarzyna Warszawa open water 5000 m pływanie Warsaw Masters Team opłacono on-line
3 Bołtuć Małgorzata Wrocław open water 5000 m pływanie opłacono on-line
4 Guzowska Edyta Białystok open water 5000 m pływanie NADAKTYWNI opłacono
5 Safrończyk Wieńczysław Białystok open water 1500 m pływanie Nadaktywni opłacono
6 Monczak Grzegorz Daszewice open water 5000 m pływanie One Man Team - Poznań
7 Rychlak Jerzy Warszawa open water 5000 m pływanie
8 HAJDECZKO ELŻBIETA BIAŁKA open water 5000 m pływanie Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
9 Kolęda Artur Mazurki Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu Proparkiet opłacono on-line
10 Mówiński Grzegorz Olsztyn open water 5000 m pływanie Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
11 Bibik Andrij Pruszków 500 m pływania + 6 km biegu WPRunning
12 Kopciewska Paula Marta Białystok 500 m pływania + 6 km biegu 3T
13 Palmi-Kukiełko Mieszko Wejsuny open water 5000 m pływanie Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
14 Borys Anna Warszawa open water 5000 m pływanie Warsaw Masters Team
15 Borys Ewa Warszawa open water 5000 m pływanie Team Karaś
16 Pendowski Kamil Białystok open water 1500 m pływanie Nadaktywni opłacono
17 Cwalina Mateusz Warszawa open water 1500 m pływanie opłacono on-line
18 Rojecki Mateusz Białystok 1500 m pływania + 12 km biegu Fall Into Swimrun opłacono on-line
19 Szymkowiak Marcin Morąg open water 5000 m pływanie Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
20 Łapiński Adam Białystok 500 m pływania + 6 km biegu Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN
21 Dzierszko Rafał Białystok 1500 m pływania + 12 km biegu opłacono
22 Butkiewicz Władysław Białystok open water 1500 m pływanie AZS AWF Katowice opłacono on-line
23 Gawkowski Mariusz Warszawa open water 5000 m pływanie opłacono on-line
24 Łojko Natalia Warszawa open water 5000 m pływanie Team Karaś
25 Jeznach Jakub Wołomin open water 5000 m pływanie IKS AWF Warszawa
26 Kieres Michał Kieres Jaroty open water 5000 m pływanie opłacono on-line
27 Kowalczuk Marcin Białystok 500 m pływania + 6 km biegu opłacono on-line
28 Grigalis Michał Warszawa open water 5000 m pływanie Team Karaś opłacono on-line
29 Kwiatkowski Marcin Ełk open water 1500 m pływanie SBR Team Ełk
30 Gawrych Sylwia Żółtki open water 5000 m pływanie Nadaktywni opłacono
31 Milewski Bogdan Olsztyn open water 5000 m pływanie Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
32 Utykański Michał Ełk 1500 m pływania + 12 km biegu SBR Team Ełk opłacono on-line
33 Zieliński Zbigniew Łomża open water 5000 m pływanie opłacono
34 Guoga Antanas Marijampole open water 5000 m pływanie
35 Krasauskas Vilmantas Marijampole open water 5000 m pływanie
36 Sobiech Maik Hamburg 1500 m pływania + 12 km biegu Triabolos Hamburg e.V. opłacono on-line
37 Góralczyk Marcin Wysokie Mazowieckie open water 5000 m pływanie opłacono on-line
38 Bacharz Radomir Białystok open water 5000 m pływanie ISWIM BIAŁYSTOK opłacono on-line
39 Konopacki Piotr Olsztyn open water 5000 m pływanie Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
40 Jakubowski Tomasz Augustów open water 1500 m pływanie opłacono on-line
41 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 1500 m pływania + 12 km biegu TiM Małego opłacono on-line
42 Kanik Tomasz BYDGOSZCZ 500 m pływania + 6 km biegu opłacono on-line
43 Moczydlowski Marek Zascianki 1500 m pływania + 12 km biegu Nadaktywni Białystok opłacono
44 Kluge Krzysztof Elbląg 1500 m pływania + 12 km biegu opłacono on-line
45 Puciłowski Mirosław Białystok 1500 m pływania + 12 km biegu Nadaktywni opłacono
46 Markowski Bartosz Osowicze open water 5000 m pływanie ISWIM BIAŁYSTOK opłacono
47 Kolęda Albert Mazurki 32 Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu Proparkiet opłacono
48 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 1500 m pływania + 12 km biegu Nadaktywni opłacono
49 Stefanowska Agnieszka Białystok open water 5000 m pływanie Iswim opłacono
50 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 500 m pływania + 6 km biegu TiM Małego opłacono on-line
51 Czupryn Wojciech Warszawa open water 5000 m pływanie opłacono on-line
52 Daszuta Maciek Białystok Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu Żandarmeria Wojskowa opłacono
53 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 1500 m pływania + 12 km biegu RunTeam Piątnica opłacono on-line
54 Kozłowski Karol Kozłowski Giżycko 500 m pływania + 6 km biegu opłacono on-line
55 Januszewska Marta Bielsk Podlaski open water 1500 m pływanie opłacono on-line
56 Gabiec Mariusz Olsztyn open water 5000 m pływanie
57 Leonczuk Andrzej Bialystok Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu
58 Traciecki Karol Bialystok Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu
59 Golombek Piotr Grudziądz open water 5000 m pływanie opłacono on-line
60 Łukawski Damian Gdańsk open water 1500 m pływanie opłacono on-line
61 Gregorowicz Paweł Olsztyn open water 5000 m pływanie Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
62 Radziwonowski Bartosz Białystok 1500 m pływania + 12 km biegu Three Tee Team opłacono on-line
63 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn open water 5000 m pływanie Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
64 Kubik Agnieszka Gdańsk open water 1500 m pływanie BCT Team Gdynia opłacono on-line
65 KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA ŻELKÓW-KOLONIA open water 5000 m pływanie opłacono on-line
66 Białokozowicz Artur Supraśl 1500 m pływania + 12 km biegu opłacono on-line
67 Myśliwiec Janusz Białystok open water 5000 m pływanie Nadaktywni Białystok opłacono
68 Witkowski Dariusz Białystok 1500 m pływania + 12 km biegu OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
69 Hermanowicz Maciej Studzianki 500 m pływania + 6 km biegu opłacono on-line
70 Hermanowicz Adam Studzianki 1500 m pływania + 12 km biegu Nadaktywni opłacono on-line
71 Pawłowicz Dorota Białystok 1500 m pływania + 12 km biegu Kuźnia Triathlonu
72 Wszeborowski Kacper Ełk 500 m pływania + 6 km biegu SBR Team Ełk opłacono on-line
73 Wszeborowski Dariusz Ełk 500 m pływania + 6 km biegu SBR Team Ełk opłacono on-line
74 Milewski Hubert Zaścianki open water 1500 m pływanie opłacono on-line
75 MARKOWSKA EWA BEATA MARKOWSKA BIAŁYSTOK 1500 m pływania + 12 km biegu iSwim Białystok MP Kancelaria Team opłacono
76 Olejniczak Elwira Łódź 1500 m pływania + 12 km biegu
77 Jaryst Paweł Ryn 500 m pływania + 6 km biegu opłacono on-line
78 Wielakin Darek Białystok open water 5000 m pływanie Nadaktywni opłacono
79 Kierzkowski Adam Białystok open water 5000 m pływanie ISWIM BIAŁYSTOK opłacono
80 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
81 Zimiński Paweł Rajgród 500 m pływania + 6 km biegu opłacono on-line
82 Łupiński Grzegorz Białystok 1500 m pływania + 12 km biegu opłacono on-line
83 Kosiorek Łukasz Białystok Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
84 Wajsiel Piotr Mońki open water 5000 m pływanie Nadaktywni Białystok opłacono
85 Kamińska Marta Białystok 500 m pływania + 6 km biegu Nadaktywni opłacono


Wyświetleń: 5351

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ