Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
2 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
3 | Leonczuk Andrzej | Bialystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | ||
4 | Traciecki Karol | Bialystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | ||
5 | HAJDECZKO ELŻBIETA | BIAŁKA | Polska | open water 5000 m pływanie | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
6 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
7 | Daszuta Maciek | Białystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Żandarmeria Wojskowa | opłacono |
8 | Guzowska Edyta | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | NADAKTYWNI | opłacono |
9 | Kowalczuk Marcin | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
10 | Radziwonowski Bartosz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Three Tee Team | opłacono on-line |
11 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Iswim | opłacono |
12 | Bacharz Radomir | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
13 | Butkiewicz Władysław | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | AZS AWF Katowice | opłacono on-line |
14 | Myśliwiec Janusz | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni Białystok | opłacono |
15 | Dzierszko Rafał | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | opłacono | |
16 | Wielakin Darek | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni | opłacono |
17 | Pendowski Kamil | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | Nadaktywni | opłacono |
18 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
19 | Łupiński Grzegorz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | opłacono on-line | |
20 | Kopciewska Paula Marta | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | 3T | |
21 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | opłacono |
22 | Łapiński Adam | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN | |
23 | Rojecki Mateusz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Fall Into Swimrun | opłacono on-line |
24 | MARKOWSKA EWA BEATA MARKOWSKA | BIAŁYSTOK | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | iSwim Białystok MP Kancelaria Team | opłacono |
25 | Kamińska Marta | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | Nadaktywni | opłacono |
26 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | opłacono |
27 | Safrończyk Wieńczysław | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | Nadaktywni | opłacono |
28 | Pawłowicz Dorota | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Kuźnia Triathlonu | |
29 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | TiM Małego | opłacono on-line |
30 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | TiM Małego | opłacono on-line |
31 | Januszewska Marta | Bielsk Podlaski | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
32 | Kanik Tomasz | BYDGOSZCZ | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
33 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | open water 5000 m pływanie | One Man Team - Poznań | |
34 | Kluge Krzysztof | Elbląg | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | opłacono on-line | |
35 | Kwiatkowski Marcin | Ełk | Polska | open water 1500 m pływanie | SBR Team Ełk | |
36 | Wszeborowski Kacper | Ełk | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | SBR Team Ełk | opłacono on-line |
37 | Utykański Michał | Ełk | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | SBR Team Ełk | opłacono on-line |
38 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | SBR Team Ełk | opłacono on-line |
39 | Łukawski Damian | Gdańsk | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
40 | Kubik Agnieszka | Gdańsk | Polska | open water 1500 m pływanie | BCT Team Gdynia | opłacono on-line |
41 | Kozłowski Karol Kozłowski | Giżycko | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
42 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
43 | Sobiech Maik | Hamburg | Niemcy | 1500 m pływania + 12 km biegu | Triabolos Hamburg e.V. | opłacono on-line |
44 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | RunTeam Piątnica | opłacono on-line |
45 | Kieres Michał Kieres | Jaroty | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
46 | Zieliński Zbigniew | Łomża | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono | |
47 | Olejniczak Elwira | Łódź | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | ||
48 | Krasauskas Vilmantas | Marijampole | Litwa | open water 5000 m pływanie | ||
49 | Guoga Antanas | Marijampole | Litwa | open water 5000 m pływanie | ||
50 | Kolęda Artur | Mazurki | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Proparkiet | opłacono on-line |
51 | Kolęda Albert | Mazurki 32 | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Proparkiet | opłacono |
52 | Wajsiel Piotr | Mońki | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni Białystok | opłacono |
53 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | open water 5000 m pływanie | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
54 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | opłacono |
55 | Konopacki Piotr | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono |
56 | Milewski Bogdan | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
57 | Gabiec Mariusz | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | ||
58 | Gregorowicz Paweł | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
59 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
60 | Mówiński Grzegorz | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
61 | Markowski Bartosz | Osowicze | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | opłacono |
62 | Bibik Andrij | Pruszków | Ukraina | 500 m pływania + 6 km biegu | WPRunning | |
63 | Zimiński Paweł | Rajgród | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
64 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
65 | Hermanowicz Maciej | Studzianki | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
66 | Hermanowicz Adam | Studzianki | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | opłacono on-line |
67 | Białokozowicz Artur | Supraśl | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | opłacono on-line | |
68 | Dziedzic Katarzyna | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
69 | Rychlak Jerzy | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | ||
70 | Safrończyk Piotr Safrończyk | Warszawa | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
71 | Borys Anna | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Warsaw Masters Team | |
72 | Borys Ewa | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Team Karaś | |
73 | Cwalina Mateusz | Warszawa | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
74 | Gawkowski Mariusz | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
75 | Łojko Natalia | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Team Karaś | |
76 | Grigalis Michał | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Team Karaś | opłacono on-line |
77 | Czupryn Wojciech | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
78 | Palmi-Kukiełko Mieszko | Wejsuny | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
79 | Jeznach Jakub | Wołomin | Polska | open water 5000 m pływanie | IKS AWF Warszawa | |
80 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
81 | Góralczyk Marcin | Wysokie Mazowieckie | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
82 | Moczydlowski Marek | Zascianki | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni Białystok | opłacono |
83 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
84 | KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA | ŻELKÓW-KOLONIA | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
85 | Gawrych Sylwia | Żółtki | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni | opłacono |
Wyświetleń: 12013