Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Safrończyk Piotr Safrończyk | Warszawa | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
2 | Dziedzic Katarzyna | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
3 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
4 | Guzowska Edyta | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | NADAKTYWNI | opłacono |
5 | Safrończyk Wieńczysław | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | Nadaktywni | opłacono |
6 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | open water 5000 m pływanie | One Man Team - Poznań | |
7 | Rychlak Jerzy | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | ||
8 | HAJDECZKO ELŻBIETA | BIAŁKA | Polska | open water 5000 m pływanie | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
9 | Kolęda Artur | Mazurki | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Proparkiet | opłacono on-line |
10 | Mówiński Grzegorz | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
11 | Bibik Andrij | Pruszków | Ukraina | 500 m pływania + 6 km biegu | WPRunning | |
12 | Kopciewska Paula Marta | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | 3T | |
13 | Palmi-Kukiełko Mieszko | Wejsuny | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
14 | Borys Anna | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Warsaw Masters Team | |
15 | Borys Ewa | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Team Karaś | |
16 | Pendowski Kamil | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | Nadaktywni | opłacono |
17 | Cwalina Mateusz | Warszawa | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
18 | Rojecki Mateusz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Fall Into Swimrun | opłacono on-line |
19 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | open water 5000 m pływanie | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
20 | Łapiński Adam | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN | |
21 | Dzierszko Rafał | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | opłacono | |
22 | Butkiewicz Władysław | Białystok | Polska | open water 1500 m pływanie | AZS AWF Katowice | opłacono on-line |
23 | Gawkowski Mariusz | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
24 | Łojko Natalia | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Team Karaś | |
25 | Jeznach Jakub | Wołomin | Polska | open water 5000 m pływanie | IKS AWF Warszawa | |
26 | Kieres Michał Kieres | Jaroty | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
27 | Kowalczuk Marcin | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
28 | Grigalis Michał | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | Team Karaś | opłacono on-line |
29 | Kwiatkowski Marcin | Ełk | Polska | open water 1500 m pływanie | SBR Team Ełk | |
30 | Gawrych Sylwia | Żółtki | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni | opłacono |
31 | Milewski Bogdan | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
32 | Utykański Michał | Ełk | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | SBR Team Ełk | opłacono on-line |
33 | Zieliński Zbigniew | Łomża | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono | |
34 | Guoga Antanas | Marijampole | Litwa | open water 5000 m pływanie | ||
35 | Krasauskas Vilmantas | Marijampole | Litwa | open water 5000 m pływanie | ||
36 | Sobiech Maik | Hamburg | Niemcy | 1500 m pływania + 12 km biegu | Triabolos Hamburg e.V. | opłacono on-line |
37 | Góralczyk Marcin | Wysokie Mazowieckie | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
38 | Bacharz Radomir | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
39 | Konopacki Piotr | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono |
40 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
41 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | TiM Małego | opłacono on-line |
42 | Kanik Tomasz | BYDGOSZCZ | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
43 | Moczydlowski Marek | Zascianki | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni Białystok | opłacono |
44 | Kluge Krzysztof | Elbląg | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | opłacono on-line | |
45 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | opłacono |
46 | Markowski Bartosz | Osowicze | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | opłacono |
47 | Kolęda Albert | Mazurki 32 | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Proparkiet | opłacono |
48 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | opłacono |
49 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Iswim | opłacono |
50 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | TiM Małego | opłacono on-line |
51 | Czupryn Wojciech | Warszawa | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
52 | Daszuta Maciek | Białystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | Żandarmeria Wojskowa | opłacono |
53 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | RunTeam Piątnica | opłacono on-line |
54 | Kozłowski Karol Kozłowski | Giżycko | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
55 | Januszewska Marta | Bielsk Podlaski | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
56 | Gabiec Mariusz | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | ||
57 | Leonczuk Andrzej | Bialystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | ||
58 | Traciecki Karol | Bialystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | ||
59 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
60 | Łukawski Damian | Gdańsk | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
61 | Gregorowicz Paweł | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
62 | Radziwonowski Bartosz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Three Tee Team | opłacono on-line |
63 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | open water 5000 m pływanie | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
64 | Kubik Agnieszka | Gdańsk | Polska | open water 1500 m pływanie | BCT Team Gdynia | opłacono on-line |
65 | KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA | ŻELKÓW-KOLONIA | Polska | open water 5000 m pływanie | opłacono on-line | |
66 | Białokozowicz Artur | Supraśl | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | opłacono on-line | |
67 | Myśliwiec Janusz | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni Białystok | opłacono |
68 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
69 | Hermanowicz Maciej | Studzianki | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
70 | Hermanowicz Adam | Studzianki | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Nadaktywni | opłacono on-line |
71 | Pawłowicz Dorota | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | Kuźnia Triathlonu | |
72 | Wszeborowski Kacper | Ełk | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | SBR Team Ełk | opłacono on-line |
73 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | SBR Team Ełk | opłacono on-line |
74 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | open water 1500 m pływanie | opłacono on-line | |
75 | MARKOWSKA EWA BEATA MARKOWSKA | BIAŁYSTOK | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | iSwim Białystok MP Kancelaria Team | opłacono |
76 | Olejniczak Elwira | Łódź | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | ||
77 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
78 | Wielakin Darek | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni | opłacono |
79 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | open water 5000 m pływanie | ISWIM BIAŁYSTOK | opłacono |
80 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
81 | Zimiński Paweł | Rajgród | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | opłacono on-line | |
82 | Łupiński Grzegorz | Białystok | Polska | 1500 m pływania + 12 km biegu | opłacono on-line | |
83 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Sztafeta Swim Run, 1500m pływania + 12 km biegu | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
84 | Wajsiel Piotr | Mońki | Polska | open water 5000 m pływanie | Nadaktywni Białystok | opłacono |
85 | Kamińska Marta | Białystok | Polska | 500 m pływania + 6 km biegu | Nadaktywni | opłacono |
Wyświetleń: 11919