Bieg po Radość z Życia
Bieg główny (10 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dramczyk Błażej Lębork Bieg główny (10 km) Wataha opłacono
2 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański Bieg główny (10 km) LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega opłacono
3 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny (10 km) Pruszcz Biega opłacono
4 Stankiewicz Agata Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
5 Nowicki Artur Malczyce Bieg główny (10 km) 1bz Lębork opłacono
6 Chodorowski Tomasz Słupsk Bieg główny (10 km) Wu Tang Clan opłacono
7 Sebastian Jankowski Luzino Bieg główny (10 km) Wikęd Luzino opłacono
8 SZRAMA Marian Lębork Bieg główny (10 km) BAZA 44
9 rybarz artur Brzeszcze Bieg główny (10 km)
10 Lorych Krystian Borkowo Bieg główny (10 km) opłacono
11 Wetta Daniel Lębork Bieg główny (10 km) opłacono
12 Kunt Ireneusz Lębork Bieg główny (10 km) opłacono
13 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg główny (10 km) Maratończyk Wielki Klincz opłacono
14 Królikowski Andrzej Lipka Bieg główny (10 km) opłacono
15 Bolin Józef Władysławowo Bieg główny (10 km) opłacono
16 Wzorek Michał Starachowice Bieg główny (10 km) opłacono
17 Rudnik Krzystof Krępa Słupska Bieg główny (10 km) opłacono
18 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO Bieg główny (10 km) opłacono
19 Rutkowska Joanna Luzino Bieg główny (10 km) GKS Kaszubi Luzino opłacono
20 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Bieg główny (10 km) opłacono
21 Konecko Izabela Sopot Bieg główny (10 km) SOPOT team opłacono
22 Czerniak Robert Mosty Bieg główny (10 km) UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono
23 Patoka Jarosław Karczemki Bieg główny (10 km) opłacono
24 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg główny (10 km) Kolarz-Pol opłacono
25 Łukasz Stefański Redystowo Bieg główny (10 km) KS Rozłazino opłacono
26 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Bieg główny (10 km) opłacono
27 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Bieg główny (10 km) opłacono
28 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny (10 km) Maratończyk Wielki Klincz opłacono
29 Cierocka Dorota Nawcz Bieg główny (10 km) opłacono
30 Karczewski Damian Karczewski Nowa Wieś Lęborska Bieg główny (10 km) Kębłowo Biega opłacono
31 Mazur Paweł LĘBORK Bieg główny (10 km) KreativSport Lębork opłacono
32 Szrywer Daniel Bytów Bieg główny (10 km) Świat płytek u Kryspina
33 Pacan Bartosz Bytów Bieg główny (10 km) Świat Płytek u Kryspina
34 Szwaba Marcin Lębork Bieg główny (10 km) opłacono
35 barganska justyna Bytów Bieg główny (10 km) RUNtastyczni Team Bytów opłacono
36 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg główny (10 km) LP Team opłacono
37 Smak Andrzej Warszawa Bieg główny (10 km) opłacono
38 Woźniak Grzegorz Krajenka Bieg główny (10 km) Aktywna Krajenka opłacono
39 Kaliński Przemysław Lębork Bieg główny (10 km) Farm Frites Poland opłacono
40 Ciesiulski Marek Ciesiulski Nowa Wieś Lęborska Bieg główny (10 km) Kębłowo Biega
41 Domski Jakub Łęczyce Bieg główny (10 km) opłacono
42 Pawłowski Mariusz Stężyca Bieg główny (10 km) Metrożercy opłacono
43 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg główny (10 km) Parkrun Gdynia opłacono
44 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg główny (10 km) KS Rozłazino opłacono
45 Elendt Mariusz Elendt Strzebielino Bieg główny (10 km) opłacono
46 Murakowski Robert Rozłazino Bieg główny (10 km)
47 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg główny (10 km)
48 Wegner Beata Lębork Bieg główny (10 km) Active Gym opłacono
49 Hilla Paulina Bożepole Wielkie Bieg główny (10 km) opłacono
50 Glezman Marcin Lębork Bieg główny (10 km) KreativSport Lębork opłacono
51 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg główny (10 km) opłacono
52 Gapiński Arek Lębork Bieg główny (10 km) Agoga Gym Lębork / PGS Group opłacono
53 Myszk Dariusz Janowice Bieg główny (10 km) DarekTeam-Janowice opłacono
54 Małek Aleksandra Kąpino Bieg główny (10 km) Run babys
55 Wetta Mirosław Linia Bieg główny (10 km) opłacono
56 Wetta Patryk Lębork Bieg główny (10 km) opłacono
57 Pavelko Andrii Kharkiv Bieg główny (10 km) 4F Kharkiv
58 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg główny (10 km) Kapitanat Portu Gdynia opłacono
59 Licau Anetta Rozłazino Bieg główny (10 km) KS Rozłazino opłacono
60 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg główny (10 km) Wencik Team
61 Tomczak Dorota Gdańsk Bieg główny (10 km)
62 Cemerys Karol Siemirowice Bieg główny (10 km)
63 Bartsch Aleksandra Gdynia Bieg główny (10 km) BigYellowFoot Adventure Team opłacono
64 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg główny (10 km) BigYellowFoot Adventure Team
65 Stokarska Beata Gdynia Bieg główny (10 km) Biegowi Wariaci opłacono
66 Babińska Joanna Łeba Bieg główny (10 km) Błękitne Morsy Łebskie opłacono
67 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg główny (10 km) Biegająca Gdynia opłacono
68 Gertner Anna Łeba Bieg główny (10 km) Błękitne Morsy Łebskie opłacono
69 Bladowski Adam Reda Bieg główny (10 km) opłacono
70 Bladowska Katarzyna Reda Bieg główny (10 km) Runeda opłacono
71 Szachniuk Marzena Łeba Bieg główny (10 km) Jak Zawsze opłacono
72 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg główny (10 km) Republika FC Łeba opłacono
73 Kuklinski Maciej Miroszewo Bieg główny (10 km) Mertożercy
74 Paczuła Urszula Cewice Bieg główny (10 km) opłacono
75 Paczuła Stanisław Cewice Bieg główny (10 km) opłacono
76 Wenta Brygida ŁEBUNIA Bieg główny (10 km) opłacono
77 Wenta Piotr ŁEBUNIA Bieg główny (10 km) opłacono
78 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg główny (10 km) W.P.K SŁOŃ TEAM
79 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska Bieg główny (10 km) opłacono
80 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg główny (10 km) JW 5718 opłacono
81 Wronski Mateusz Nowa Wieś Lęborska Bieg główny (10 km) opłacono
82 Jabłoński Andrzej Czarne Bieg główny (10 km) opłacono
83 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg główny (10 km) Run Babys
84 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg główny (10 km) Run Babys opłacono
85 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg główny (10 km) opłacono
86 Wenta Adrian Łebunia Bieg główny (10 km) Sołectwo Łebunia opłacono
87 Zinka Maciej Łubiana Bieg główny (10 km) opłacono
88 Kuźmiński Andrzej 84-300 Lębork ul. Skarżyńskiego 2a/1 Bieg główny (10 km) LKB im BRACI PETK opłacono
89 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg główny (10 km) KS Rozłazino opłacono
90 Górski Antoni Lębork Bieg główny (10 km) Lębork
91 Szymański Adam Lębork Bieg główny (10 km) Lębork Biegacze opłacono
92 Syldatk Karol Mściszewice Bieg główny (10 km) Metrożercy
93 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica Bieg główny (10 km) Świat płytek u Kryspina opłacono
94 Skurtys Cezary REDA Bieg główny (10 km) opłacono
95 Krzebietke Piotr Miechucino Bieg główny (10 km)
96 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg główny (10 km) Metrożercy opłacono


Wyświetleń: 12097

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ