Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domski Jakub | Łęczyce | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
2 | Paczuła Urszula | Cewice | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
3 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
4 | Patoka Jarosław | Karczemki | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
5 | Obrzud Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
6 | Obrzud Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
7 | Bladowski Adam | Reda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
8 | Cierocka Dorota | Nawcz | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
9 | Szwaba Marcin | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
10 | Smak Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
11 | Paczuła Stanisław | Cewice | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
12 | Elendt Mariusz Elendt | Strzebielino | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
13 | Murakowski Robert | Rozłazino | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
14 | Cemerys Karol | Siemirowice | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
15 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
16 | Murakowska Joanna | Rozłazino | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
17 | Hilla Paulina | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
18 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
19 | Wetta Patryk | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
20 | Wetta Mirosław | Linia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
21 | Królikowski Andrzej | Lipka | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
22 | Krzebietke Piotr | Miechucino | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
23 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
24 | Stankiewicz Agata | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
25 | rybarz artur | Brzeszcze | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
26 | Lorych Krystian | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
27 | Wetta Daniel | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
28 | Kunt Ireneusz | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
29 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
30 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
31 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
32 | Bolin Józef | Władysławowo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
33 | Wzorek Michał | Starachowice | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
34 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
35 | Wronski Mateusz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
36 | Rudnik Krzystof | Krępa Słupska | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
37 | Wroński Jarosław | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
38 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
39 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
40 | Nowicki Artur | Malczyce | Polska | Bieg główny (10 km) | 1bz Lębork | opłacono |
41 | Pavelko Andrii | Kharkiv | Ukraina | Bieg główny (10 km) | 4F Kharkiv | |
42 | Wegner Beata | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Gym | opłacono |
43 | Gapiński Arek | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | Agoga Gym Lębork / PGS Group | opłacono |
44 | Woźniak Grzegorz | Krajenka | Polska | Bieg główny (10 km) | Aktywna Krajenka | opłacono |
45 | SZRAMA Marian | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | BAZA 44 | |
46 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegająca Gdynia | opłacono |
47 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegowi Wariaci | opłacono |
48 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
49 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | BigYellowFoot Adventure Team | |
50 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg główny (10 km) | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono |
51 | Babińska Joanna | Łeba | Polska | Bieg główny (10 km) | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono |
52 | Myszk Dariusz | Janowice | Polska | Bieg główny (10 km) | DarekTeam-Janowice | opłacono |
53 | Kaliński Przemysław | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | Farm Frites Poland | opłacono |
54 | Rutkowska Joanna | Luzino | Polska | Bieg główny (10 km) | GKS Kaszubi Luzino | opłacono |
55 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg główny (10 km) | Jak Zawsze | opłacono |
56 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny (10 km) | JW 5718 | opłacono |
57 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | Kapitanat Portu Gdynia | opłacono |
58 | Ciesiulski Marek Ciesiulski | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny (10 km) | Kębłowo Biega | |
59 | Karczewski Damian Karczewski | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny (10 km) | Kębłowo Biega | opłacono |
60 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | Kolarz-Pol | opłacono |
61 | Mazur Paweł | LĘBORK | Polska | Bieg główny (10 km) | KreativSport Lębork | opłacono |
62 | Glezman Marcin | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | KreativSport Lębork | opłacono |
63 | Licau Anetta | Rozłazino | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Rozłazino | opłacono |
64 | Łukasz Stefański | Redystowo | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Rozłazino | opłacono |
65 | Grzenkowicz Mateusz | Rozłazino | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Rozłazino | opłacono |
66 | Licau Krzysztof | Rozłazino | Polska | Bieg główny (10 km) | KS Rozłazino | opłacono |
67 | Górski Antoni | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | Lębork | |
68 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | Lębork Biegacze | opłacono |
69 | Kuźmiński Andrzej | 84-300 Lębork ul. Skarżyńskiego 2a/1 | Polska | Bieg główny (10 km) | LKB im BRACI PETK | opłacono |
70 | Walentynowicz Aneta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega | opłacono |
71 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | LP Team | opłacono |
72 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
73 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
74 | Kuklinski Maciej | Miroszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Mertożercy | |
75 | Syldatk Karol | Mściszewice | Polska | Bieg główny (10 km) | Metrożercy | |
76 | Pawłowski Mariusz | Stężyca | Polska | Bieg główny (10 km) | Metrożercy | opłacono |
77 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | Bieg główny (10 km) | Metrożercy | opłacono |
78 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | Parkrun Gdynia | opłacono |
79 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Pruszcz Biega | opłacono |
80 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | Bieg główny (10 km) | Republika FC Łeba | opłacono |
81 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | Bieg główny (10 km) | Run babys | |
82 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Run Babys | |
83 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Run Babys | opłacono |
84 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | Bieg główny (10 km) | Runeda | opłacono |
85 | barganska justyna | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono |
86 | Wenta Adrian | Łebunia | Polska | Bieg główny (10 km) | Sołectwo Łebunia | opłacono |
87 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | Bieg główny (10 km) | SOPOT team | opłacono |
88 | Szrywer Daniel | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | Świat płytek u Kryspina | |
89 | Pacan Bartosz | Bytów | Polska | Bieg główny (10 km) | Świat Płytek u Kryspina | |
90 | Cichosz-Mielewczyk Mateusz | Rzepnica | Polska | Bieg główny (10 km) | Świat płytek u Kryspina | opłacono |
91 | Czerniak Robert | Mosty | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | opłacono |
92 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg główny (10 km) | W.P.K SŁOŃ TEAM | |
93 | Dramczyk Błażej | Lębork | Polska | Bieg główny (10 km) | Wataha | opłacono |
94 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (10 km) | Wencik Team | |
95 | Sebastian Jankowski | Luzino | Polska | Bieg główny (10 km) | Wikęd Luzino | opłacono |
96 | Chodorowski Tomasz | Słupsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Wu Tang Clan | opłacono |
Wyświetleń: 17732