Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łada Milan | Gdynia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni | |
2 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | gowalking.pl | |
3 | Hebel Piotr | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
4 | Kwidziński Krzysztof | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
5 | Eikmann Błażej | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
6 | Grzenkowicz Seweryn | Lębork | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Centrum ruchu funkcjonalnego Lębork | |
7 | Smak Piotr | Warszawa | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
8 | Formela Julia | Miechucino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
9 | Cylkowska Zosia | Kętrzyno | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
10 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Active Family Pasłęk | |
11 | Hilla Magdalena | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
12 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
13 | Browarczyk Aleksandra | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
14 | Penk Weronika | Rozłazino-Karczemki | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
15 | Samojłowicz Julia | Pasłęk | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Active Family Pasłęk | |
16 | Wetta Cezary | Lębork | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr1 w Lęborku | |
17 | Domitrz Michalina | Łęczyce | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
18 | Długowolski Michał | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
19 | Proń Igor | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
20 | Dramczyk Hanna | Lębork | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Wataha | |
21 | Nowak Grzegorz | London | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
22 | Trela Marcelina | Żuromino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Metrożercy | |
23 | Gnyba Oskar | STĘŻYCA | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Metrożercy | |
24 | Stencel Zuzanna | Mściszewice | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Metrożercy | |
25 | Jankowski Piotr | BYTÓW | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Świat płytek u Kryspina | |
26 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
27 | Wojciechowska Justyna | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
28 | Czapiewska Karolina | Gapowo | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
29 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
30 | Wenta Julia | ŁEBUNIA | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
31 | Lewańczyk Natalia | Stężyca | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Metrożercy | |
32 | Wenta Kornel | Łebunia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Sołectwo Łebunia | |
33 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
34 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Gumisie | |
35 | Cemerys Michał | Siemirowice | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | |||
36 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Wencik Team | |
37 | Rudek Ola | Rumia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
38 | Myszk Filip | Janowice | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | DarekTeam-Janowice | |
39 | Krzebietke Hubert | Miechucino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) |
Wyświetleń: 8908