Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
2 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
3 | Dramczyk Hanna | Lębork | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Wataha | |
4 | Łukaszewska Filip | Rumia | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
5 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
6 | Proń Leon | Rozłazino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
7 | Proń Igor | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
8 | Długowolski Michał | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
9 | Seypelt Klara | Nawcz | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
10 | Domitrz Michalina | Łęczyce | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
11 | Wetta Oliwier | Lębork | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Przedszkole nr2 w Lęborku | |
12 | Wetta Cezary | Lębork | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr1 w Lęborku | |
13 | Samojłowicz Gabriela | Pasłęk | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Active Family Pasłęk | |
14 | Samojłowicz Julia | Pasłęk | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Active Family Pasłęk | |
15 | Kopka Kacper | PASŁĘK | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Active Family Pasłęk | |
16 | Penk Weronika | Rozłazino-Karczemki | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
17 | Browarczyk Kacper | Rozłazino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | KS Rozłazino | |
18 | Browarczyk Aleksandra | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
19 | Cierocki Mike | Nawcz | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
20 | Cierocki Oliver | Nawcz | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
21 | Woźniak Artur | Brodnica Górna | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
22 | Woźniak Tymoteusz | Brodnica Górna | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
23 | Moska Zofia | Wejherowo | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
24 | Moska Franciszek | Wejherowo | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
25 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
26 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
27 | Łada Milan | Gdynia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni | |
28 | Pilarski Marcel | Lębork | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
29 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |
30 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Active Family Pasłęk | |
31 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Active Family Pasłęk | |
32 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Active Family Pasłęk | |
33 | Cylkowski Paweł | Kętrzyno | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
34 | Cylkowska Zosia | Kętrzyno | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
35 | Formela Maja | Miechucino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
36 | Formela Mateusz | Miechucino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
37 | Formela Julia | Miechucino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
38 | Romik Julia | Gniewino | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
39 | Skrzyńska Lena | Gniewino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
40 | Glezman Maja | Lębork | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |
41 | Gołąbowicz Oliwia | Lębork | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |
42 | Smak Wojciech | Warszawa | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
43 | Smak Piotr | Warszawa | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
44 | Stencel Alicja | Mściszewice | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
45 | Pawłowska Joanna | Stężyca | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Metrożercy | |
46 | Grzenkowicz Seweryn | Lębork | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Centrum ruchu funkcjonalnego Lębork | |
47 | Grzenkowicz Gabriel | Lębork | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Centrum ruchu funkcjonalnego Lębork | |
48 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
49 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
50 | Eikmann Błażej | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
51 | Kwidziński Krzysztof | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
52 | Hebel Piotr | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
53 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | gowalking.pl | |
54 | Lewicki Wojciech | Łeba | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
55 | Wrońska Zofia | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
56 | Hilla Magdalena | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
57 | Krzebietke Hubert | Miechucino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
58 | Myszk Filip | Janowice | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | DarekTeam-Janowice | |
59 | Piotrowski Franciszek | Wrocław | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | Koral Wrocław | |
60 | Dziadkiewicz Pola | Kąpino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Run babys | |
61 | Rudek Ola | Rumia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
62 | Toporek Paulina | Gdynia | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | Elite Team | |
63 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
64 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Wencik Team | |
65 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Wencik Team | |
66 | Kożyczkowski Dominik | Mosty | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
67 | Kożyczkowski Aleksander | Mosty | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
68 | Kożyczkowski Maksymilian | Mosty | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
69 | Cemerys Paweł | Siemirowice | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Siemirowice Biegają! | |
70 | Cemerys Michał | Siemirowice | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | |||
71 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
72 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
73 | Tworkowski Cezary | Gdynia | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
74 | Maszota Rozalia | Strzebielino | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
75 | BELECKI Paweł | Tczew | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie | |
76 | Górecka Agata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
77 | Flis-Rokosz Marcin Stanisław | Sopot | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
78 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Gumisie | |
79 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Gumisie | |
80 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
81 | Wenta Kornel | Łebunia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | Sołectwo Łebunia | |
82 | Nowak Grzegorz | London | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
83 | Nowak Kinga | London | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
84 | Sikora Zuzanna | Lębork | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
85 | Wenta Wiktoria | ŁEBUNIA | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
86 | Wenta Julia | ŁEBUNIA | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
87 | Halman Nikola | Luzino | Polska | Bieg rekreacyjny 12-16 lat (1500 m) | ||
88 | Jabłońska Milenka | Czarne | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | ||
89 | Wenta Wojciech | Łebunia | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Sołectwo Łebunia | |
90 | Wenta Wiktor | Łebunia | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Sołectwo Łebunia | |
91 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
92 | Czapiewska Karolina | Gapowo | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | ||
93 | Wojciechowski Błażej | Rozłazino | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | KS Rozłazino | |
94 | Wojciechowska Justyna | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
95 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Bieg juniora 8 - 11 lat (300 m) | KS Rozłazino | |
96 | Burliński Xawery | Bytów | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Active Family Pasłęk | |
97 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Active Family Pasłęk | |
98 | Syldatk Maciej | Mściszewice | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Metrożercy | |
99 | Syldatk Weronika | Mściszewice | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Metrożercy | |
100 | Syldatk Majka | Mściszewice | Polska | Bieg maluch 0 - 7 lat (100 m) | Metrożercy |
Wyświetleń: 8905