Amator Elita M - 6 RUND

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR 2 OKR 3 OKR 4 OKR 5 OKR 6 OKR
1 583 TOMASHEVSKIY EDUARD M 1 KALININGRAD SZUKAM Amator Elita M 1:05:48 17.37 [km/h] 0:03:27 [min/km] 0:12:55 0:09:55 0:10:33 0:10:38 0:10:35 0:11:12
2 578 RZESZUTEK PIOTR M 2 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Amator Elita M 1:08:16 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:12:54 0:10:20 0:11:02 0:11:05 0:11:19 0:11:36
3 570 POLUS PIOTR M 3 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM Amator Elita M 1:08:52 16.59 [km/h] 0:03:37 [min/km] 0:13:02 0:10:50 0:10:53 0:11:12 0:11:22 0:11:33
4 554 LIPINSKI DANIEL M 4 TORUŃ TTC TORUŃ Amator Elita M 1:11:40 15.94 [km/h] 0:03:46 [min/km] 0:13:39 0:11:05 0:11:28 0:12:00 0:11:59 0:11:29
5 656 GIERCZAK PRZEMYSŁAW M 5 SŁAWNO HUROM SŁAWNO ACCENT Amator Elita M 1:11:54 15.89 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:13:29 0:11:18 0:12:51 0:11:18 0:11:34 0:11:24
6 592 DERHELD ŁUKASZ M 6 GDYNIA ASE TREK GDYNIA Amator Elita M 1:13:01 15.65 [km/h] 0:03:50 [min/km] 0:13:59 0:11:26 0:11:51 0:11:55 0:11:48 0:12:02
7 550 STANKIEWICZ WIKTOR M 7 GDAŃSK ROWERSI CYCLING TEAM Amator Elita M 1:13:28 15.55 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:14:15 0:11:38 0:11:47 0:11:39 0:12:06 0:12:03
8 584 SYKUŁA JAKUB M 8 GDYNIA BST Amator Elita M 1:14:00 15.44 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:14:42 0:12:01 0:12:01 0:12:00 0:11:37 0:11:39
9 658 WOJCZAL PAWEŁ M 9 WROCŁAW Amator Elita M 1:14:22 15.36 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:14:27 0:11:46 0:11:51 0:12:09 0:12:04 0:12:05
10 179 TYGIELSKI MATEUSZ M 10 - - Amator Elita M 1:15:37 15.11 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:12:03 0:12:09 0:12:18 0:12:35
11 643 JABŁOŃSKI KACPER M 11 RAWICZ STREFASPORTU.PL MW INVEST Amator Elita M 1:16:08 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
12 594 HIRSZ MACIEJ M 12 GORĘCZYNO AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:15:45 0:12:30 0:12:31 0:12:44 0:13:05
13 589 BUDZIŃSKI JAKUB M 13 SUWAŁKI KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:15:23 0:12:47 0:13:03 0:12:57 0:13:03
14 651 GRENDA MICHAŁ M 14 GDYNIA Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
15 556 WICZLING PATRYK M 15 GDAŃSK ROWERSI CYCLING TEAM Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:15:19 0:12:43 0:13:21 0:12:55 0:13:21
16 559 MACHOWSKI DAWID M 16 GDANSK VO2MAX MTB TEAM Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:15:41 0:12:54 0:12:56 0:12:47 0:13:25
17 574 ROCŁAWSKI RADOSŁAW M 17 CHOJNICE BASZTA BYTÓW Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:13:57 0:12:16 0:12:45 0:13:40 0:15:56
18 593 GRZYWACZ MACIEJ M 18 GDYNIA AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:15:41 0:13:04 0:13:20 0:13:23 0:13:25
19 586 KOWALSKI ADAM M 19 SOPOT VO2MAX MTB TEAM Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:15:57 0:12:52 0:13:22 0:13:00 0:13:47
20 711 GORAZDOWSKI FILIP M 20 KŁANINO KLIF TEAM Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:15:56 0:13:14 0:13:15 0:13:28 0:13:38
21 588 KOPKO PRZEMYSŁAW M 21 SUWAŁKI KLUB ROWEROWT MTB SUWAŁKI Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:15:32 0:13:42 0:14:46 0:13:00 0:13:49
22 555 WOŹNIAK MATEUSZ M 22 RYBNO NORDA ACTIVE TEAM Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:16:29 0:13:22 0:13:41 0:14:05 0:13:55
23 591 PŁONKA MATEUSZ M 23 MALBORK TREK FABRYKAROWEROW.COM Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:16:51 0:13:54 0:13:59 0:14:27 0:14:11
24 595 KRZYŻAK JAKUB M 24 GDYNIA TREKBIKES Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:16:44 0:14:23 0:13:59 0:14:04 0:14:14
25 585 NAUMOV ARTEM M 25 KALININGRAD WEST MTB TEAM Amator Elita M 5 OKR - [km/h] - [min/km] 0:17:17 0:14:26 0:13:56 0:14:14 0:14:53
26 590 KINOWSKI TOMASZ M 26 JANKOWO GDAŃSKIE BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM Amator Elita M 4 OKR - [km/h] - [min/km] 0:17:50 0:15:53 0:16:28 0:16:45 0:00:00
27 551 KOBIELA MARCIN M 27 GDAŃSK ROWERSI CYCLING TEAM Amator Elita M 4 OKR - [km/h] - [min/km] 0:18:26 0:15:43 0:16:55 0:16:55 0:00:00
28 576 ROCŁAWSKI MICHAŁ M 28 LIPIENICE - Amator Elita M 4 OKR - [km/h] - [min/km] 0:16:47 0:14:34 0:16:38 0:20:07 0:00:00
29 587 RODZIEWICZ-BOROWSKI SZYMON M 29 GDAŃSK SEKCJA KOLARSTWA GÓRSKIEGO AZS PG Amator Elita M 4 OKR - [km/h] - [min/km] 0:21:18 0:20:14 0:18:56 0:20:14 0:00:00
30 596 SZOK PIOTR M 30 BYTÓW/GDAŃSK LATAJĄCY KASZUB Amator Elita M 4 OKR - [km/h] - [min/km] 0:23:16 0:20:44 0:19:47 0:21:01 0:00:00
31 557 GRAJCZAK ADRIAN M 31 GDAŃSK Amator Elita M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:22:42 0:20:25 0:21:16 0:00:00 0:00:00
32 553 DOLATOWSKI PIOTR M 32 GDAŃSK Amator Elita M DNF - [km/h] - [min/km] 0:16:40 0:00:00 0:00:00 0:00:00
33 637 CZAPCZYŃSKI TOMEK M 33 SŁUPIA POD KĘPNEM UKS SPORT BRALIN Amator Elita M DNF - [km/h] - [min/km] 0:18:16 0:00:00 0:00:00 0:00:00
34 645 BUJA KRYSTIAN M 34 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO Amator Elita M DNF - [km/h] - [min/km] 0:15:49 0:13:56 0:14:40 0:00:00 0:00:00
35 710 LENZ MICHAŁ M 35 GDAŃSK GOOD RIDE Amator Elita M DNF - [km/h] - [min/km] 0:15:58 0:13:18 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 657 GORCZYŃSKI RAFAŁ M - ŻUKOWO Amator Elita M DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Amator Elita K - 5 RUND

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR 2 OKR 3 OKR 4 OKR 5 OKR
1 597 PATOKA AGNIESZKA K 1 GDYNIA ASE TREK GDYNIA Amator Elita K 1:16:09 12.50 [km/h] 07:48 [min/km] 0:17:24 0:14:16 0:14:28 0:14:51 0:15:10
2 558 MACHOWSKA JUSTYNA K 2 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM Amator Elita K 4 OKR - [km/h] 07:00 [min/km] 0:21:16 0:17:51 0:18:14 0:18:50
3 582 JAKUBEK ALEKSANDRA K 3 GDAŃSK - Amator Elita K 4 OKR - [km/h] 07:00 [min/km] 0:21:22 0:19:12 0:20:14 0:19:48 0:00:00
4 561 PUZDROWSKA MONIKA K 4 GDANSK Amator Elita K 3 OKR - [km/h] 07:00 [min/km] 0:26:15 0:24:00 0:22:24

Amator M30/Masters I - 4 RUNDY

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x PUNKT PUNKT 3 OKR. 4 OKR.
1 526 GOŁĘBICKI PAWEŁ M 1 M 30-39 1 GDAŃSK DAMEN-TORUS TEAM Masters I M 0:47:56 15.89 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:14:04 0:11:08 0:11:15 0:11:29
2 545 PITUCH SŁAWOMIR M 2 M 30-39 2 BYTÓW TA KO BYTÓW Masters I M 0:49:27 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:13:52 0:12:05 0:11:37 0:11:53
3 530 ZIELONKA MACIEJ M 3 M 30-39 3 BANINO VO2MAX MTB TEAM Masters I M 0:50:47 15.00 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:14:48 0:12:04 0:11:44 0:12:11
4 544 KONIUSZEWSKI BARTOSZ M 4 M 30-39 4 GDAŃSK WINAAR Masters I M 0:51:47 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:14:36 0:12:05 0:12:29 0:12:37
5 524 GRUSZECKI DAMIAN M 5 M 30-39 5 GDAŃSK DREAM TRI TEAM Masters I M 0:53:25 14.26 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:15:52 0:12:41 0:12:27 0:12:25
6 568 RECZEK KONRAD M 6 M 30-39 6 SZEMUD - Masters I M 0:55:07 13.82 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:15:11 0:12:57 0:13:28 0:13:31
7 543 KONIUSZEWSKI PIOTR M 7 M 30-39 7 GDAŃSK WINAAR Masters I M 0:55:45 13.66 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:15:47 0:13:25 0:13:26 0:13:07
8 540 LESZCZYŃSKI ADAM M 8 M 30-39 8 GDYNIA - Masters I M 0:55:55 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:16:28 0:13:22 0:13:19 0:12:46
9 537 KLASA PAWEŁ M 9 M 30-39 9 KARTUZY Masters I M 0:56:55 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:16:20 0:13:21 0:13:33 0:13:41
10 535 MEJKA BARTŁOMIEJ M 10 M 30-39 10 PRUSZCZ GDAŃSKI Masters I M 0:59:21 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:17:19 0:14:05 0:13:59 0:13:58
11 577 OŻGA MICHAŁ M 11 M 30-39 11 SŁUPSK - Masters I M 0:59:47 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:16:19 0:14:39 0:14:32 0:14:17
12 525 ŁUCKI MICHAŁ M 12 M 30-39 12 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM Masters I M 1:02:08 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:17:22 0:14:25 0:14:49
13 653 TUREK KAROL M 13 M 30-39 13 LEŚNIEWO KLIF TEAM CHŁAPOWO Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:17:54 0:14:47 0:14:58
14 528 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 14 M 30-39 14 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:18:27 0:15:27 0:14:47
15 533 FLORCZUK MAREK M 15 M 30-39 15 GDYNIA Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:18:38 0:15:47 0:15:44
16 531 KOWALSKI KAROL M 16 M 30-39 16 LUBOŃ FTI RACING TEAM Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:19:08 0:15:39 0:15:59
17 538 PIRAMOWICZ-ODROWĄŻ BARTOSZ M 17 M 30-39 17 ŁEBA ŁEBA Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:19:38 0:16:24 0:16:06
18 522 KOLINSKI MARCIN M 18 M 30-39 18 GDYNIA Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:19:44 0:16:25 0:16:35
19 529 LEMAŃSKI SŁAWOMIR M 19 M 30-39 19 GDAŃSK Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:19:02 0:16:36 0:17:16
20 521 KOWALSKI ROBERT M 20 M 30-39 20 BANINO Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:19:27 0:16:06 0:17:34
21 572 JÓZEFIAK ŁUKASZ M 21 M 30-39 21 PSZCZÓŁKI - Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:19:27 0:17:00 0:16:53
22 532 KRÓLIK FILIP M 22 M 30-39 22 POZNAŃ FTI RACING TEAM Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:20:13 0:16:43 0:16:32
23 580 BIBLIW MAREK M 23 M 30-39 23 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:19:23 0:17:52 0:16:47
24 547 AKHMETSHIN KONSTANTIN M 24 M 30-39 24 KALININGRAD, RUSSIA Masters I M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:22:37 0:21:46
25 542 KASPERSKI MARCIN M 25 M 30-39 25 BANINO LPP TEAM Masters I M 2 OKR - [km/h] - [min/km] 0:25:04 0:24:04
- 527 CIBA DAMIAN M - M 30-39 - RUMIA TA KO TEAM Masters I M DNF - [km/h] - [min/km] 0:14:11 0:11:44 0:12:56
- 523 SKWARCZAK MARIUSZ M - M 30-39 - GDYNIA VELOGD Masters I M DNF - [km/h] - [min/km] 0:22:49 0:00:00 0:00:00
- 534 SZCZEPAŃSKI MARCIN M - M 30-39 - GDYNIA OSR GDYNIA Masters I M DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 536 PŁONKA MATEUSZ M - M 30-39 - MALBORK TREK FABRYKAROWERÓW.COM Masters I M DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 571 DRAB ADRIAN M - M 30-39 - KALISZ UNIT MARATONMBIKE TEAM Masters I M DNF - [km/h] - [min/km] 0:16:10 0:15:15 0:00:00
- 574 ROCŁAWSKI RADOSŁAW M - 0 - CHOJNICE BASZTA BYTÓW Masters I M DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Amator M40/Masters II - 4 RUNDY

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR.
1 500 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M 1 GDAŃSK APTEKA GEMINI Masters II M 0:45:29 16.75 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:13:16 0:10:44 0:10:43 0:10:46
2 564 CIOK REMIGIUSZ M 2 BIELSKO-BIAŁA - Masters II M 0:47:27 16.05 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:14:04 0:10:51 0:11:07 0:11:25
3 503 MALESZKA GRZEGORZ M 3 DYWITY RENAULT TEAM Masters II M 0:49:37 15.35 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:14:02 0:11:54 0:11:56 0:11:45
4 567 ŻEBROWSKI PIOTR M 4 BIAŁYSTOK PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK Masters II M 0:51:48 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:15:02 0:12:08 0:12:12 0:12:26
5 640 BEREŹNICKI PIOTR M 5 JELENIA GÓRA KS OPTYK- OKULAR JELENIA GÓRA Masters II M 0:52:34 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:15:25 0:12:28 0:12:25 0:12:16
6 513 CZERNIALIS RIMAS M 6 RUMIA HUTCHISONPORTS GDYNIA Masters II M 0:53:33 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:15:33 0:12:45 0:12:39 0:12:36
7 565 BANASIK SŁAWEK M 7 WARSZAWA KOMOBIKE SCOTT Masters II M 0:54:27 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:15:33 0:12:56 0:12:55 0:13:03
8 509 SOLARSKI JAKUB M 8 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM Masters II M 0:55:34 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:16:10 0:13:09 0:13:08 0:13:07
9 642 FRYDRYCHOWICZ JACEK M 9 GDAŃSK XTRACK.COM Masters II M 0:55:41 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:16:17 0:12:41 0:13:04 0:13:39
10 517 WESOŁOWSKI ARTUR M 10 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM Masters II M 0:55:58 13.61 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:16:29 0:13:07 0:13:15 0:13:07
11 511 BIELOWICZ MAREK M 11 GDYNIA BST - BANACH SPORT TEAM Masters II M 0:56:07 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:16:38 0:13:17 0:13:10 0:13:02
12 563 PASZKE JACEK M 12 POZNAŃ UNIT MARTOMBIKE TEAM Masters II M 0:56:30 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:16:14 0:13:10 0:13:29 0:13:37
13 641 URBANEK KRZYZTOF M 13 RYBNIK GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II M 0:56:45 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:16:29 0:13:16 0:13:46 0:13:14
14 655 ŚWIDER LESZEK M 14 SKOMIELNA BIAŁA KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Masters II M 0:56:59 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:16:47 0:13:28 0:13:25 0:13:19
15 546 KARPIŃSKI MARCIN M 15 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW Masters II M 0:57:45 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:16:42 0:13:40 0:13:45 0:13:38
16 649 SZCZĘSNY TOMASZ M 16 GDAŃSK MH AUTOMATYKA Masters II M 0:58:07 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:17:10 0:13:51 0:13:35 0:13:31
17 501 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 17 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM Masters II M 0:58:08 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:16:40 0:14:03 0:13:39 0:13:46
18 562 CEBULA KRZYSZTOF M 18 - - Masters II M 0:59:07 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:17:10 0:13:39 0:13:54 0:14:24
19 515 ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW M 19 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM Masters II M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:17:27 0:14:15 0:14:20
20 507 PRZESTRZELSKI PIOTR M 20 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM Masters II M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:17:23 0:14:30 0:14:50
21 549 OLECH JACEK M 21 ŚWIECIE - Masters II M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:17:31 0:14:59 0:14:38
22 652 NOSAL MAREK M 22 DĘBICA DĘBICKI KLUB KOLARSKI "GRYF" Masters II M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:17:49 0:14:37 0:14:56
23 504 KRAWCZYK WOJTEK M 23 ŁÓDŹ IFON KOLARZKLUB Masters II M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:17:51 0:14:46 0:14:47
24 510 GALIŃSKI PATRYK M 24 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM Masters II M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:18:00 0:15:17 0:15:28
25 541 WOJEWODA ADAM M 25 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM Masters II M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:19:19 0:17:04 0:17:22
26 512 SKAŁECKI TOMASZ M 26 REDA NORDA ACTIVE TEAM Masters II M 3 OKR - [km/h] - [min/km] 0:20:19 0:17:42 0:17:56
27 505 GRZYB GRZEGORZ M 27 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM Masters II M 2 OKR - [km/h] - [min/km] 0:21:02 0:19:39
28 575 HIRSZ WIESŁAW M 28 PĘPOWO Masters II M 2 OKR - [km/h] - [min/km] 0:28:50 0:22:13 0:00:00
- 502 INDEO SIMONE M - CAGLIARI Masters II M DNF - [km/h] 07:00 [min/km] 0:19:17 0:00:00 0:00:00
- 506 OCHMAŃSKI PAWEŁ M - WAŁCZ Masters II M DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 508 HERMASZEWSKI RADOSŁAW M - GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM Masters II M DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 514 SYKUŁA MARCIN M - GDYNIA BST - BANACH SPORT TEAM Masters II M DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 516 KOMSTA MARCIN M - PUCK BAUMAR BROTHERS Masters II M DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 650 CHEŁSTOWSKI KRZYSZTOF M - PĘPOWO Masters II M DNS - [km/h] 07:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

AMATOR M50+ - 3 RUNDY

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR.
1 569 GOLIŃSKI MARIUSZ M 1 GDYNIA ASE TREK GDYNIA Amator M50 0:42:31 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:15:58 0:13:09 0:13:24
2 659 WOJCZAL JAREK M 2 PIECHOWICE VYTYV Amator M50 0:43:14 13.21 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:16:34 0:13:23 0:13:17
3 519 PEREKITKO KRZYSZTOF M 3 JAGATOWO Amator M50 0:48:17 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:17:38 0:15:27 0:15:12
4 566 GRĄŻOWSKI PIOTR M 4 GDYNIA GRA BIEGIEM ROWEREM Amator M50 0:50:45 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:19:01 0:16:00 0:15:44
5 646 POTRYKUS JAN M 5 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO Amator M50 0:54:10 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:19:26 0:17:20 0:17:24
6 648 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 6 GDAŃSK MH AUTOMATYKA Amator M50 1:03:02 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:21:44 0:18:40
- 518 GRZESIK STANISŁAW M - GDYNIA NORDA AKTIV TEAM Amator M50 DNF - [km/h] - [min/km] 0:21:00 0:17:56
- 539 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M - GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY Amator M50 DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Amator K30+ - 3 RUNDY

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR 2 OKR 3 OKR
1 654 WARCZYK DOROTA K 1 TOMASZÓW MAZOWIECKI LUDOWY KLUB KOLARSKI START TOMASZÓW MAZOWIECKI Masters I K 0:52:14 10.94 [km/h] 07:29 [min/km] 0:19:21 0:35:43 0:52:14
2 548 JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA K 2 ŚWIECIE - Masters I K 0:55:09 10.36 [km/h] 07:48 [min/km] 0:20:29 0:37:33 0:55:09

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ