IV Półmaratony Wydmin - 21.1km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Przestrzelski Sławomir Jedwabne 21km Półmaraton
2 Łaskowski Tomasz Olecko 21km Półmaraton + 5km Bieg Wkurw_team
3 Łaskowska Marzena Olecko 21km Półmaraton + 5km Bieg Wkurw_team
4 mucha jaroslaw otwock 21km Półmaraton opłacono
5 Błaszyk Mateusz Poznań 21km Półmaraton Betonowy Wojtek
6 Warzycki Jacek Warszawa 21km Półmaraton
7 Zorczykowski Grzegorz Ełk 21km Półmaraton SuperDrużynaEłk opłacono
8 Brzozowski Witold Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL Wydminy opłacono
9 Ciecko Michal Olsztyn 21km Półmaraton Vikings opłacono
10 Dudela Barbara Radom 21km Półmaraton Gościniec opłacono
11 Oborski Ryszard Mrągowo 21km Półmaraton opłacono
12 Dudela Kamil Radom 21km Półmaraton Gościniec opłacono
13 Rudnik Jarosław Pasek 21km Półmaraton Zabiegany Wołomin opłacono
14 Korbut Radosław Korbut Siedlce 21km Półmaraton Crossfit MGW opłacono
15 Dec Mirosław Stankowo 21km Półmaraton opłacono
16 Filipiak Grzegorz Targowo 21km Półmaraton Osp Targowo opłacono
17 FILIPIAK MAGDALENA Targowo 21km Półmaraton opłacono
18 Suchecki Tomasz Olsztyn 21km Półmaraton opłacono
19 Jakubowska Aleksandra Drygały 21km Półmaraton
20 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 21km Półmaraton Biesy i Czorty
21 Gorczyński Robert Wyszków 21km Półmaraton opłacono
22 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn 21km Półmaraton Zbucki Ruch opłacono
23 Rymszewicz Tomasz Trygort 21km Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii
24 Bochenko Daniel Brzozowa 21km Półmaraton Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy opłacono
25 Ciach Dariusz Wyszków 21km Półmaraton KB Wyszków opłacono
26 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn 21km Półmaraton PersonalTriathlon.pl
27 Wróbel Tomasz Kobyłka 21km Półmaraton Zabiegany Wołomin
28 Ruszewski Tomasz Suwałki 21km Półmaraton opłacono
29 Kamińsli Piotr Iława 21km Półmaraton Rezerwowe Psy opłacono
30 Gołębiewski Aleksander Radzymin 21km Półmaraton opłacono
31 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21km Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa
32 Kobyliński Piotr Kobyliński Warszawa 21km Półmaraton
33 ROPIAK Ryszard MYSZYNIEC 21km Półmaraton Starglass Team Ostrołęka opłacono
34 Wach Zdzisław Augustów 21km Półmaraton
35 Brzeziński Andrzej Nowa Biała 21km Półmaraton Rykowisko
36 Gryżewski Maciej Ełk 21km Półmaraton opłacono
37 Bulkeviciute Terese Wilno 21km Półmaraton Na, pagauk!
38 Ginszt Renata Augustów 21km Półmaraton ATP Augustów opłacono
39 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 21km Półmaraton opłacono
40 Dyniszuk Martyna Gołdap 21km Półmaraton
41 Górski Grzegorz Stoki 21km Półmaraton opłacono
42 Derencz Joanna Gołdap 21km Półmaraton 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
43 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy opłacono
44 Leończuk Andrzej BIAŁYSTOK 21km Półmaraton + 5km Bieg
45 Tracikowski Dariusz Łapy 21km Półmaraton ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono
46 Tracikowska Dorota Łapy 21km Półmaraton ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono
47 Chylicki Marian Radom 21km Półmaraton radom!biega opłacono
48 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 21km Półmaraton Klub Morsów w Piszu opłacono
49 Frejtag Dawid Giżycko 21km Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
50 Kariozen Agata Warszawa 21km Półmaraton Tajemniczy Don Pedro i S-ka opłacono
51 Kariozen Michał Warszawa 21km Półmaraton Tajemniczy Don Pedro i S-ka opłacono
52 Sosnowski Maciej Wydminy 21km Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Wydminy
53 Klim Michał Giżycko 21km Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
54 Tomczak Wojciech Sandefjord 21km Półmaraton opłacono
55 Bagiński Jacek Ełk 21km Półmaraton UKS MOS EŁK
56 Rożek Gerard Olecko 21km Półmaraton Olecko Biega opłacono
57 Nojman Rafał Dobre Miasto 21km Półmaraton Są Wolniejsi/4W-MBOT opłacono
58 Podymniak Leszek Radom 21km Półmaraton + 5km Bieg Street Run Radom opłacono
59 Myślińska Anna Warszawa 21km Półmaraton Biegam bo lubię Warszawa Polonez i Ekobiegi opłacono
60 Smolska Justyna Białystok 21km Półmaraton Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
61 kosiorek sebastian Ełk 21km Półmaraton UKS MOS EŁK opłacono
62 Gontarz Wiktor Szczytno 21km Półmaraton opłacono
63 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 21km Półmaraton + 5km Bieg AKB Szczytno opłacono
64 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn 21km Półmaraton GAJÓWKA opłacono
65 Puczyłowska Katarzyna Puczyłowska Ełk 21km Półmaraton WKU EŁK opłacono
66 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 21km Półmaraton Starglass Team Ostrołęka opłacono
67 Mąka Sławomir Ostrołęka 21km Półmaraton Starglass Team Ostrołęka opłacono
68 Markiewicz Paweł Elbląg 21km Półmaraton opłacono
69 Garčinskas Darius Kaunas 21km Półmaraton opłacono
70 Łukasz Łukasz Mrągowo 21km Półmaraton Klub Biegacza Mragowo
71 Kosiński Zbigniew Poznań 21km Półmaraton opłacono
72 Niemczak Kamil Warszawa 21km Półmaraton opłacono
73 Iwaszko Urszula Wydminy 21km Półmaraton + 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
74 Hulecki Dawid Olsztyn 21km Półmaraton
75 Kerner Marcin Warszawa 21km Półmaraton
76 Kulczyniec Grzegorz Kulczyniec Olecko 21km Półmaraton Olecko Biega
77 Skrzypiec-Spring Monika Kamieniec Wroclawski 21km Półmaraton
78 Kubach Andrzej Suwałki 21km Półmaraton opłacono
79 Łada Wiktor Raczki 21km Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa
80 Torzewska Agnieszka Warszawa 21km Półmaraton + 5km Bieg opłacono
81 Torzewski Janusz Warszawa 21km Półmaraton + 5km Bieg opłacono
82 Martyna Jerzy Giżycko 21km Półmaraton 41 Batalion Lekkiej Piechoty opłacono
83 Czyżkowski Paweł Mińsk Mazowiecki 21km Półmaraton MKB Dreptak opłacono
84 Bazylewicz Hubert warszawa 21km Półmaraton opłacono
85 Makola Marek Warszawa 21km Półmaraton Na szczycie góry opłacono
86 Zawiślak Waldek Łęczyca 21km Półmaraton EGGER Biskupiec biega opłacono
87 Zintek Marcin Nur 21km Półmaraton opłacono
88 Marzec Marcin Grzegorz Łomża 21km Półmaraton opłacono
89 Kosieradzki Łukasz Kraków 21km Półmaraton + 5km Bieg opłacono
90 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 21km Półmaraton opłacono
91 dobrzyn zenon giżycko 21km Półmaraton rowery zenon dobrzyn
92 Kwiatkowski Karol Suwałki 21km Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
93 Kurak Grzegorz Lomza 21km Półmaraton opłacono
94 Olszewski Adam Olszewski 21km Półmaraton opłacono
95 Rogalski Grzegorz Szczytno 21km Półmaraton
96 Strukov Evgenii Gusiew 21km Półmaraton Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen opłacono
97 Frybes Agnieszka Białystok 21km Półmaraton Fundacja Kierunek Ultra
98 Szumiło Michał Ełk 21km Półmaraton Lysy 666 Team opłacono
99 Truszczyński Grzegorz olecko 21km Półmaraton opłacono
100 Zajączkowski Michał Ełk 21km Półmaraton Ełk tu biegam opłacono


Wyświetleń: 10524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ