IV Półmaratony Wydmin - 21.1km

21km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DRUŻYNA SŁ. MUND. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 173 CZYŻKOWSKI PAWEŁ M 1 M 30-39 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK 0 21km 1:17:04 16.35 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:00:00
2 193 GETEK MARCIN M 2 M 30-39 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 21km 1:17:17 16.30 [km/h] 0:03:41 [min/km] 0:00:03
3 279 OŁOWSKI JAKUB M 3 M 30-39 DZIERZGOŃ WIOSKA BIEGACZY WIOSKA BIEGACZY 0 21km 1:17:40 16.22 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:00:01
4 363 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 4 M 30-39 MRĄGOWO WIOSKA BIEGACZY WIOSKA BIEGACZY 21km 1:20:22 15.68 [km/h] 0:03:50 [min/km] 0:00:01
5 290 PRANCKUNAS PETRAS M 5 M 50-59 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 0 21km 1:21:05 15.54 [km/h] 0:03:52 [min/km] 0:00:01
6 277 OLSZEWSKI TOMASZ M 6 M 0-29 JEZIORANY 0 21km 1:22:50 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:01
7 344 POKRZYWINSKI KRZYSZTOF M 7 M 50-59 1 WĘGORZEWO WIOSKA BIEGACZY WIOSKA BIEGACZY 21km 1:23:01 15.18 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:02
8 273 NOJMAN RAFAŁ M 8 M 30-39 1 DOBRE MIASTO SĄ WOLNIEJSI/4W-MBOT SŁ. MUND. 21km 1:23:13 15.14 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:00:01
9 202 GRĄDZKI WOJCIECH M 9 M 0-29 1 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO BBL GIŻYCKO SŁ. MUND. 21km 1:24:15 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:00:00
10 263 MĄKA SŁAWOMIR M 10 M 50-59 2 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA 0 21km 1:25:05 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:00:01
11 381 BOCHENKO DANIEL M 11 M 40-49 1 BRZOZOWA PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK / BIAŁOSTOCKIE MORSY 0 21km 1:25:26 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:00:03
12 351 SITNIK BARTŁOMIEJ M 12 M 40-49 2 WARSZAWA WYDMIŃSCY MOKOTROSI WYDMIŃSCY MOKOTROSI 0 21km 1:26:04 14.64 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:02
13 259 MARTYNA JERZY M 13 M 30-39 2 GIŻYCKO 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY SŁ. MUND. 21km 1:26:57 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:01
14 348 BŁASZYK MATEUSZ M 14 M 30-39 3 POZNAŃ BETONOWY WOJTEK 0 21km 1:27:18 14.43 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:00:01
15 347 STASZECIS KRZYSZTOF M 15 M 30-39 4 POZNAŃ POCO LOCO ADVENTURE TEAM 21km 1:27:39 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:00
16 349 TKACZ ŁUKASZ M 16 M 0-29 2 WĘGORZEWO SŁ. MUND. 21km 1:28:13 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:02
17 358 KULCZYNIEC GRZEGORZ M 17 M 40-49 3 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA SŁ. MUND. 21km 1:28:43 14.20 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:01
18 158 BOBROWSKI JAN M 18 M 50-59 3 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 21km 1:28:44 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:00:03
19 175 DAWIDOWSKI ROMAN M 19 M 40-49 4 STRADUNY SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 21km 1:29:04 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:00:02
20 211 JAKACKI SYLWESTER M 20 M 30-39 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 21km 1:30:14 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:00:00
21 190 GABRUŚ DARIUSZ M 21 M 40-49 5 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 21km 1:30:15 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:00:04
22 356 WRÓBEL TOMASZ M 22 M 40-49 6 KOBYŁKA ZABIEGANY WOŁOMIN SŁ. MUND. 21km 1:30:56 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:07
23 266 MOKRZEWSKI WOJCIECH M 23 M 50-59 4 WYSOKIE MAZOWIECKIE 0 21km 1:31:04 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:00:02
24 331 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 24 M 40-49 7 OLECKO 0 21km 1:31:51 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:06
25 278 OLSZEWSKI ADAM M 25 M 0-29 3 OLSZEWSKI 0 21km 1:32:07 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:00:01
26 225 KISZŁA WOJCIECH M 26 M 30-39 6 WYDMINY MAZUR WYDMINY Wydminy SŁ. MUND. 21km 1:32:32 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:05
27 312 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 27 M 30-39 7 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 0 21km 1:32:42 13.59 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:09
28 313 SUJAK MIROSŁAW M 28 M 50-59 5 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK 0 21km 1:32:46 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:03
29 350 CHMIELEWSKI TOMASZ M 29 M 30-39 8 WARSZAWA WYDMIŃSCY MOKOTROSI WYDMIŃSCY MOKOTROSI 21km 1:33:41 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:14
30 180 DORBACH JACEK M 30 M 40-49 8 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Wydminy WIOSKA BIEGACZY 0 21km 1:33:49 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:02
31 377 WRZOSEK BOGUMIŁ M 31 M 40-49 9 WYSZKÓW KB WYSZKÓW 21km 1:33:57 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:05
32 214 JASZKOWSKI TOMASZ M 32 M 40-49 10 EŁK 0 21km 1:34:01 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:04
33 260 MARZEC MARCIN GRZEGORZ M 33 M 30-39 9 ŁOMŻA 0 21km 1:34:11 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:10
34 152 ARENDT ŁUKASZ M 34 M 40-49 11 ZGIERZ GALANCI CIEKACZE GALANCI CIEKACZE 0 21km 1:34:18 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:08
35 262 MATYSZKIEL MATEUSZ M 35 M 30-39 10 SZCZYBAŁY ORŁOWSKIE Szczybały Orłowskie 0 21km 1:34:40 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:24
36 155 BAŁULIS RAJMUND M 36 M 0-29 4 SEJNY TEAM BIEGAM BO CHCĘ. TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 0 21km 1:34:42 13.31 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:00:03
37 300 ROŻEK GERARD M 37 M 40-49 12 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 0 21km 1:34:57 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:00:05
38 241 KOZŁOWSKI KAROL M 38 M 40-49 13 GIŻYCKO SŁ. MUND. 21km 1:35:04 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:00:11
39 246 KRYSIŃSKI JACEK M 39 M 50-59 6 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 21km 1:36:02 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:00:03
40 292 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 40 M 30-39 11 STOŻNE OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 0 21km 1:36:29 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:00:06
41 334 WASILEWSKI DAWID M 41 M 30-39 12 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 1:36:43 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:00:07
42 251 KWIATKOWSKI KAROL M 42 M 40-49 14 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ. TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 0 21km 1:36:54 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:04
43 287 PIWOŃSKA JULITA K 1 K 40-49 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 21km 1:37:20 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:04
44 233 KOSIŃSKI ZBIGNIEW M 43 M 40-49 15 POZNAŃ 0 21km 1:37:30 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:14
45 252 LIPIŃSKI PAWEŁ M 44 M 30-39 13 WARSZAWA 0 21km 1:37:40 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:16
46 265 MILEWSKI MATEUSZ M 45 M 30-39 14 MROZY BĘDZIE DOBRZE ALBO NIEDOBRZE 0 21km 1:37:54 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:03
47 236 KOWALCZUK PAWEŁ M 46 M 40-49 16 WARSZAWA 0 21km 1:38:10 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:08
48 203 GRYŻEWSKI MACIEJ M 47 M 40-49 17 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 21km 1:38:21 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:13
49 302 RUSZEWSKI TOMASZ M 48 M 30-39 15 SUWAŁKI SŁ. MUND. 21km 1:38:28 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:15
50 322 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 49 M 40-49 18 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 0 21km 1:38:31 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:03
51 352 ŁASKOWSKA MARZENA K 2 K 40-49 OLECKO TEAM BIEGAM BO CHCĘ. TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 0 21km 1:38:42 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:05
52 232 KOSIERADZKI ŁUKASZ M 50 M 0-29 5 KRAKÓW 0 21km 1:38:50 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:07
53 256 MAKOLA MAREK M 51 M 30-39 16 WARSZAWA NA SZCZYCIE GÓRY 0 21km 1:39:10 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:10
54 354 BUŁAKOWSKI TOMASZ M 52 M 0-29 6 EŁK 0 21km 1:39:31 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:13
55 296 PUŁAWSKI KAZIMIERZ M 53 M 50-59 7 ŁYSE GPN 0 21km 1:39:33 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:03
56 353 ŁASKOWSKI TOMASZ M 54 M 40-49 19 OLECKO TEAM BIEGAM BO CHCĘ. TEAM BIEGAM BO CHCĘ. SŁ. MUND. 21km 1:39:33 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:03
57 295 PUCZYŁOWSKA KATARZYNA K 3 K 30-39 EŁK WKU EŁK SŁ. MUND. 21km 1:39:48 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:02
58 308 SOLIWODA JACEK M 55 M 40-49 20 KĘTRZYN 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 1:40:13 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:06
59 275 OBORSKI RYSZARD M 56 M 40-49 21 MRĄGOWO 0 21km 1:40:20 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:01
60 286 PIŁAT JERZY M 57 M 60-69 1 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 1:41:01 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:05
61 341 ZAWIŚLAK WALDEK M 58 M 40-49 22 ŁĘCZYCA EGGER BISKUPIEC BIEGA 0 21km 1:41:12 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:13
62 235 KOTOWICZ TADEUSZ M 59 M 60-69 2 OTWOCK 0 21km 1:41:13 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:03
63 360 KASZKIEL BOŻENA K 4 K 50-59 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ. TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 21km 1:41:14 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:04
64 245 KRUKOWSKI ŁUKASZ M 60 M 0-29 7 WYDMINY MAZUR WYDMINY Wydminy SŁ. MUND. 21km 1:41:15 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:10
65 280 OPOŃSKI ARTUR M 61 M 40-49 23 BARANY CEM EŁK 0 21km 1:41:19 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:02
66 207 HERBICH-SAR VIOLETTA K 5 K 40-49 PIOTRKÓW TRYB. FUDU CO. SPORT TEAM 0 21km 1:41:24 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:00:02
67 216 JAWOROWSKI ROBERT M 62 M 40-49 24 SUWAŁKI 0 21km 1:41:32 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:00:06
68 206 HAPUNOWICZ TOMASZ M 63 M 40-49 25 ZBUCZYN ZBUCKI RUCH 0 21km 1:41:40 12.39 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:00:07
69 355 DUDANIEC RAFAŁ M 64 M 30-39 17 GDAŃSK STRAŻ GRANICZNA SŁ. MUND. 21km 1:41:49 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:04
70 222 KAZANIECKI WIESLAW M 65 M 60-69 3 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 1:41:50 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:21
71 248 KUBACH ANDRZEJ M 66 M 50-59 8 SUWAŁKI 0 21km 1:41:57 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:02
72 306 SMOLSKA JUSTYNA K 6 K 0-29 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 0 21km 1:42:13 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:07
73 177 DĘBSKI ANDRZEJ M 67 M 40-49 26 BIAŁYSTOK 0 21km 1:42:55 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:12
74 357 KUCZYŃSKI GRZEGORZ M 68 M 40-49 27 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA 21km 1:43:14 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:12
75 336 WOLAŃSKI TOMASZ M 69 M 0-29 8 WYDMINY MAZUR WYDMINY Wydminy 0 21km 1:43:23 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:08
76 242 KRAJEWSKI PIOTR M 70 M 40-49 28 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE GALANCI CIEKACZE 0 21km 1:43:40 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:06
77 234 KOSIOREK SEBASTIAN M 71 M 30-39 18 EŁK UKS MOS EŁK 0 21km 1:43:59 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:14
78 168 CIEŚLIK MARTA K 7 K 0-29 1 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 0 21km 1:44:03 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:08
79 307 SOKOŁOWSKA MARTA K 8 K 40-49 1 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 21km 1:44:06 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:06
80 364 DYNISZUK MARTYNA K 9 K 0-29 2 GOŁDAP 0 21km 1:44:12 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:00:05
81 305 SIEROCKI JAN M 72 M 60-69 4 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 21km 1:44:31 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:04
82 192 GARČINSKAS DARIUS M 73 M 30-39 19 KAUNAS 0 21km 1:44:32 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:06
83 284 PIASECKI MACIEJ M 74 M 0-29 9 OSTRÓDA ANKARA TEAM 0 21km 1:44:58 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:01
84 345 BAGIŃSKI JACEK M 75 M 0-29 10 EŁK UKS MOS EŁK 0 21km 1:45:12 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:22
85 229 KONOPKO ANDRZEJ M 76 M 40-49 29 GIŻYCKO SŁ. MUND. 21km 1:45:32 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:05
86 268 MURPHY JOHN M 77 M 40-49 30 ENNISCORTHY, IRELAND 0 21km 1:45:51 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:14
87 227 KOCISZ KAMIL M 78 M 40-49 31 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO BBL GIŻYCKO SŁ. MUND. 21km 1:45:57 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:17
88 171 CZEREP PIOTR M 79 M 30-39 20 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0 21km 1:46:02 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:12
89 226 KLIM MICHAŁ M 80 M 30-39 21 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 1:47:30 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:09
90 317 SZNEJDER ANITA K 10 K 40-49 2 SUWAŁKI 0 21km 1:48:11 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:00:06
91 160 BUNIEK MATEUSZ M 81 M 0-29 11 EŁK 0 21km 1:48:20 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:07
92 239 KOZAK MONIKA K 11 K 30-39 1 GIŻYCKO WIOSKA BIEGACZY WIOSKA BIEGACZY 0 21km 1:48:32 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:07
93 243 KRAWCZUK WIESŁAW M 82 M 50-59 9 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 1:48:46 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:07
94 230 KORBUT RADOSŁAW M 83 M 30-39 22 SIEDLCE CROSSFIT MGW 0 21km 1:49:04 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:00:11
95 338 ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ M 84 M 0-29 12 EŁK EŁK TU BIEGAM 0 21km 1:49:07 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:00:18
96 318 SZNURKOWSKI DAWID M 85 M 30-39 23 SUWAŁKI SŁ. MUND. 21km 1:49:11 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:00:10
97 309 SPYŁA DAROSŁAW M 86 M 50-59 10 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 21km 1:49:23 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:05
98 359 BOGDAN PIOTR M 87 M 30-39 24 SZCZUCZYN SZCZUCZYN AWISSA 0 21km 1:49:35 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:22
99 194 GINSZT RENATA K 12 K 50-59 1 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 21km 1:49:52 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:04
100 164 CHOJKA-BARTOSZKO KAROLINA K 13 K 30-39 2 DAWIDY BANKOWE 0 21km 1:50:02 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:00:20
101 258 MARKIEWICZ PAWEŁ M 88 M 30-39 25 ELBLĄG 0 21km 1:50:07 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:00:09
102 342 ZINTEK MARCIN M 89 M 40-49 32 NUR 0 21km 1:50:22 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:00:10
103 332 URYNOWICZ PIOTREK M 90 M 30-39 26 WYDMINY Wydminy 0 21km 1:50:37 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:13
104 301 RUDNIK JAROSŁAW M 91 M 40-49 33 PASEK ZABIEGANY WOŁOMIN 0 21km 1:50:49 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:12
105 169 CZAPLEJEWICZ MARTA K 14 K 30-39 3 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 21km 1:51:05 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:09
106 174 DAWIDEJT DARIUSZ M 92 M 30-39 27 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 21km 1:51:22 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:06
107 320 SZUMSKI ANDRZEJ M 93 M 40-49 34 RANTY Ranty 0 21km 1:51:27 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:18
108 166 CIACH DARIUSZ M 94 M 50-59 11 WYSZKÓW KB WYSZKÓW 0 21km 1:51:31 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:13
109 198 GORCZYŃSKI ROBERT M 95 M 40-49 35 WYSZKÓW 0 21km 1:51:32 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:13
110 217 JEZIOREK ADAM M 96 M 50-59 12 PRUSZKÓW WPRUNNING PRUSZKÓW 0 21km 1:51:37 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:12
111 156 BAZYLEWICZ HUBERT M 97 M 30-39 28 WARSZAWA 0 21km 1:51:41 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:21
112 283 PĘDZIKIEWICZ MICHAŁ M 98 M 40-49 36 DZIEKANÓW POLSKI 0 21km 1:52:04 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:19
113 303 RUSZNICA KLAUDIA K 15 K 0-29 3 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 21km 1:52:38 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:06
114 224 KISIELEWSKI ANDRZEJ M 99 M 40-49 37 ŻYTKIEJMY 0 21km 1:52:42 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:14
115 319 SZUMIŁO MICHAŁ M 100 M 40-49 38 EŁK LYSY 666 TEAM 0 21km 1:52:52 11.16 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:12
116 330 TRACIKOWSKI DARIUSZ M 101 M 40-49 39 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 0 21km 1:53:12 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:00:09
117 237 KOWALEWSKI JAN M 102 M 60-69 5 LEGIONOWO 0 21km 1:53:18 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:16
118 333 WARYKOWSKI STANISLAW M 103 M 50-59 13 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 0 21km 1:53:18 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:13
119 380 SIKORA-KOŁODZIEJ IRMINA K 16 K 30-39 4 PRZEMYŚL BIESY I CZORTY SŁ. MUND. 21km 1:53:22 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:04
120 213 JAKUBOWSKI WIESŁAW M 104 M 50-59 14 PIJAWNE POLSKIE ATP AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 21km 1:53:38 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:07
121 212 JAKUBOWSKA ANNA K 17 K 40-49 3 PIJAWNE POLSKIE ATP AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 21km 1:53:38 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:06
122 271 NIEMCZAK KAMIL M 105 M 30-39 29 WARSZAWA 0 21km 1:53:39 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:10
123 195 GOLAK RADOSŁAW M 106 M 40-49 40 BIAŁYSTOK 0 21km 1:53:46 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:19
124 244 KRÓL MARTA K 18 K 30-39 5 GDAŃSK MYLAN TEAM 0 21km 1:53:46 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:18
125 315 SZARMACH ANDRZEJ M 107 M 30-39 30 PŁOCK PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT 0 21km 1:53:57 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:04
126 218 KAMIŃSLI PIOTR M 108 M 30-39 31 IŁAWA REZERWOWE PSY SŁ. MUND. 21km 1:54:10 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:16
127 253 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 109 M 40-49 41 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 21km 1:54:27 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:16
128 254 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M 110 M 60-69 6 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0 21km 1:54:34 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:09
129 189 FRISZ JAKUB M 111 M 30-39 32 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE GALANCI CIEKACZE 0 21km 1:54:38 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:09
130 238 KOWALSKI SYLWESTER M 112 M 50-59 15 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY SŁ. MUND. 21km 1:54:57 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:05
131 379 BULKEVICIUTE TERESE K 19 K 60+ 1 WILNO NA, PAGAUK! 0 21km 1:55:05 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:02
132 205 GRZYMALA KATIE K 20 K 30-39 6 GIZYCKO 0 21km 1:55:16 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:05
133 270 NARUSZEWICZ MARIUSZ M 113 M 40-49 42 OLECKO 0 21km 1:55:21 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:00:15
134 223 KIEŻUN GRZEGORZ M 114 M 30-39 33 OLSZTYN 0 21km 1:55:26 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:00:22
135 197 GONTARZ WIKTOR M 115 M 30-39 34 SZCZYTNO SZCZYTNO TEAM SZCZYTNO TEAM 0 21km 1:55:48 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:08
136 339 ZANIEWSKI KAROL M 116 M 30-39 35 OLECKO OLECKO BIEGA OLECKO BIEGA 0 21km 1:55:55 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:12
137 326 TOMCZAK WOJCIECH M 117 M 30-39 36 SANDEFJORD 0 21km 1:56:05 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:00:22
138 162 CHALECKI GRZEGORZ M 118 M 50-59 16 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ. TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 0 21km 1:56:28 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:24
139 187 FILIPIAK GRZEGORZ M 119 M 40-49 43 TARGOWO SZCZYTNO TEAM SZCZYTNO TEAM 0 21km 1:56:40 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:09
140 170 CZARTORYJSKI JAKUB M 120 M 0-29 13 WARSZAWA 0 21km 1:56:59 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:17
141 231 KORZENIOWSKA ANNA K 21 K 30-39 7 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE GALANCI CIEKACZE 0 21km 1:57:15 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:08
142 323 ŚWIACKI MARCIN M 121 M 40-49 44 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ. TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 0 21km 1:57:16 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:17
143 178 DIACZEK HALINA K 22 K 50-59 2 GIŻYCKO 0 21km 1:57:27 10.73 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:16
144 293 PRZYŁUCKI KRZYSZTOF M 122 M 50-59 17 ŁĘKUK MAŁY ŁĘKUK MAŁY 0 21km 1:57:31 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:17
145 378 KOŁOSZA AGNIESZKA K 23 K 40-49 4 SUWAŁKI KB WYSZKÓW 21km 1:57:54 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:11
146 365 PARAFINIUK ADAM M 123 M 40-49 45 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 21km 1:58:10 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:00:04
147 267 MOŚCICKI ZENON M 124 M 60-69 7 RUTKI 0 21km 1:58:49 10.60 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:15
148 310 STRUKOV EVGENII M 125 M 40-49 46 GUSIEW ŻUK-BIEGACZ GUSEV GUMBINNEN 0 21km 1:59:14 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:00:19
149 325 TOMASZEWSKI MICHAL M 126 M 30-39 37 WYDMINY Wydminy 0 21km 1:59:21 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:00:08
150 311 SUCHECKI TOMASZ M 127 M 40-49 47 OLSZTYN 0 21km 1:59:24 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:00:18
151 366 ZORCZYKOWSKI GRZEGORZ M 128 M 30-39 38 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 21km 1:59:29 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:00:03
152 361 WACH ZDZISŁAW M 129 M 60-69 8 AUGUSTÓW 0 21km 1:59:38 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:20
153 186 FILIPIAK MAGDALENA K 24 K 40-49 5 TARGOWO SZCZYTNO TEAM SZCZYTNO TEAM 0 21km 1:59:42 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:08
154 201 GRALA-MĄKA WIESŁAWA K 25 K 50-59 3 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA 0 21km 2:00:16 10.48 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:06
155 200 GRABOWICZ MIROSŁAW M 130 M 50-59 18 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 0 21km 2:00:26 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:11
156 272 NIKONOWICZ GRZEGORZ M 131 M 30-39 39 LIPOWO 0 21km 2:00:30 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:11
157 346 SOSNOWSKI MACIEJ M 132 M 0-29 14 WYDMINY Wydminy 0 21km 2:00:34 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:10
158 247 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 133 M 30-39 40 SZCZYTNO SZCZYTNO TEAM SZCZYTNO TEAM 0 21km 2:00:35 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:08
159 343 ŻUKOWSKI HENRYK M 134 M 50-59 19 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 2:00:40 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:08
160 151 ANIKIEJ MACIEJ M 135 M 30-39 41 BIAŁYSTOK 0 21km 2:00:51 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:19
161 167 CIECKO MICHAL M 136 M 30-39 42 OLSZTYN VIKINGS 0 21km 2:00:57 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:00:19
162 274 NOWAK ALEKSANDRA K 26 K 30-39 8 WYDMINY WYDMIŃSCY MOKOTROSI Wydminy WYDMIŃSCY MOKOTROSI 0 21km 2:01:50 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:00:15
163 204 GRZEŚKOWICZ DOROTA K 27 K 40-49 6 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 2:02:09 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:04
164 281 PAŁDYNA LESZEK M 137 M 50-59 20 WYDMINY Wydminy 0 21km 2:02:16 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:05
165 182 DUDELA KAMIL M 138 M 30-39 43 RADOM GOŚCINIEC 0 21km 2:02:31 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:16
166 240 KOZDRA CEZARY M 139 M 30-39 44 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 2:02:32 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:15
167 183 DUDELA BARBARA K 28 K 30-39 9 RADOM GOŚCINIEC 0 21km 2:02:32 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:17
168 362 MUCHA JAROSLAW M 140 M 50-59 21 OTWOCK 0 21km 2:02:39 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:03
169 250 KURAK GRZEGORZ M 141 M 40-49 48 LOMZA 0 21km 2:03:12 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:11
170 191 GAJEWSKI JERZY-PIOTR M 142 M 50-59 22 OLSZTYN GAJÓWKA 0 21km 2:03:16 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:24
171 215 JAŚKIEWICZ EWELINA K 29 K 30-39 10 SUWAŁKI 0 21km 2:04:34 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:00:11
172 269 MYŚLIŃSKA ANNA K 30 K 40-49 7 WARSZAWA BIEGAM BO LUBIĘ WARSZAWA POLONEZ I EKOBIEGI 0 21km 2:04:56 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:00:13
173 181 DORBACH KASIA K 31 K 40-49 8 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 2:05:08 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:00:04
174 324 TOMASZEWSKI WŁADYSŁAW M 143 M 60-69 9 OSTRÓW 0 21km 2:05:33 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:00:12
175 209 IWANIUK JAROSŁAW M 144 M 50-59 23 GRABÓWKA BIAŁYSTOK BIEGA 0 21km 2:05:40 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:00:15
176 210 IWASZKO URSZULA K 32 K 40-49 9 WYDMINY 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Wydminy 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 2:06:05 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:00:08
177 382 PRZESTRZELSKI SŁAWOMIR M 145 M 50-59 24 JEDWABNE 21km 2:06:57 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:15
178 400 BRZOZOWSKI WITOLD M 146 M 30-39 45 WYDMINY WYDMIŃSCY MOKOTROSI Wydminy WYDMIŃSCY MOKOTROSI 0 21km 2:07:07 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:08
179 297 RADOMSKA JANINA K 33 K 50-59 4 RYDZEWO 0 21km 2:07:14 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:00:04
180 264 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 34 K 50-59 5 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 2:07:16 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:00:03
181 196 GOŁĘBIEWSKI ALEKSANDER M 147 M 30-39 46 RADZYMIN 0 21km 2:07:43 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:00:20
182 261 MASALSKA ANNA K 35 K 40-49 10 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ. TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 0 21km 2:08:00 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:00:18
183 288 PŁOŃSKI PAWEŁ M 148 M 30-39 47 WARSZAWA DSV RUNCLUB 0 21km 2:08:10 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:00:22
184 249 KUNDA ARTUR M 149 M 30-39 48 EŁK 0 21km 2:08:35 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:00:14
185 299 ROSZKOWSKA SYLWIA K 36 K 30-39 11 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE GALANCI CIEKACZE 0 21km 2:08:38 9.80 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:00:09
186 321 SZYMELFENIG GABRIELA K 37 K 30-39 12 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE GALANCI CIEKACZE 0 21km 2:08:38 9.80 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:00:08
187 289 PODYMNIAK LESZEK M 150 M 40-49 49 RADOM STREET RUN RADOM 0 21km 2:10:26 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:00:24
188 291 PRAWDZIK RENATA K 38 K 40-49 11 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 21km 2:12:14 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:00:16
189 163 CHARUBIN MARIUSZ M 151 M 40-49 50 ŁUPKI/PISZ NSZ 0 21km 2:12:24 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:00:16
190 298 ROPIAK RYSZARD M 152 M 70+ 1 MYSZYNIEC STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA 0 21km 2:12:59 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:00:05
191 188 FREJTAG DAWID M 153 M 30-39 49 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 2:14:43 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km] 0:00:21
192 316 SZLAZKO WIOLETA K 39 K 30-39 13 KĘTRZYN 0 21km 2:15:27 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:00:18
193 285 PIETRONIUK MONIKA K 40 K 40-49 12 KĘTRZYN 0 21km 2:15:27 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:00:18
194 221 KARIOZEN AGATA K 41 K 30-39 14 WARSZAWA TAJEMNICZY DON PEDRO I S-KA 0 21km 2:16:04 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:00:13
195 327 TORZEWSKA AGNIESZKA K 42 K 40-49 13 WARSZAWA SŁ. MUND. 21km 2:16:21 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:00:16
196 328 TORZEWSKI JANUSZ M 154 M 40-49 51 WARSZAWA SŁ. MUND. 21km 2:16:21 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:00:17
197 161 BUSZYNIEWICZ ALINA BOGNA K 43 K 50-59 6 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 0 21km 2:16:43 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:00:13
198 304 SAMBORSKI WALDEMAR M 155 M 60-69 10 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 2:16:49 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:00:07
199 172 CZERNIAWSKI ANDRZEJ M 156 M 30-39 50 BIAŁYSTOK 0 21km 2:20:10 8.99 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:00:20
200 184 DZIKI PAWEŁ M 157 M 40-49 52 WYDMINY BBL WYDMINY Wydminy BBL WYDMINY 0 21km 2:23:00 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km] 0:00:18
201 185 FIJAŁKOWSKA ANNA K 44 K 0-29 4 GDAŃSK GETRESPONSE WARRIORS 0 21km 2:24:23 8.73 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:00:14
202 179 DOBROCHOWSKI ROBERT M 158 M 30-39 51 ŚWINOUJŚCIE 0 21km 2:24:24 8.73 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:00:14
203 219 KAMIONOWSKI MARIUSZ-JACEK M 159 M 50-59 25 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA 0 21km 2:28:03 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:00:09
204 228 KONOPKO MAŁGORZATA K 45 K 40-49 14 GIŻYCKO 0 21km 2:28:33 8.48 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:00:06
205 176 DEC MIROSŁAW M 160 M 50-59 26 STANKOWO SZCZYTNO TEAM SZCZYTNO TEAM 0 21km 2:29:35 8.42 [km/h] 0:07:07 [min/km] 0:00:16
206 329 TRACIKOWSKA DOROTA K 46 K 50-59 7 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 0 21km 2:32:12 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km] 0:00:10
207 257 PÓŁTORAK MAŁGORZATA K 47 K 30-39 15 KLEOSIN 1982 0 21km 2:33:12 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:00:14
208 294 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA K 48 K 40-49 15 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 0 21km 2:35:42 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:00:17
209 165 CHYLICKI MARIAN M 161 M 60-69 11 RADOM RADOM!BIEGA 0 21km 2:50:48 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km] 0:00:18
- 153 ARENT BARTOSZ M - M 0-29 - GIŻYCKO 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 154 BALUTA ROBERT M - M 50-59 - CYBULKI Cybulki 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 157 BIELAK ROMAN M - M 30-39 - MIKOŁAJKI 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 159 BUJAK LUCJAN M - M 60-69 - EŁK PLASTIMET EŁK 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:02
- 199 GÓRSKI GRZEGORZ M - M 40-49 - STOKI ZWM SPORTS TEAM 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 208 HERMAN PATRYK M - M 0-29 - BARTOSZYCE 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 220 KARIOZEN MICHAŁ M - M 40-49 - WARSZAWA TAJEMNICZY DON PEDRO I S-KA 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 255 MAKARUK TOMASZ M - M 40-49 - WARSZAWA 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 276 OKOŃ RAFAŁ M - M 30-39 - KOZIENICE SUCHOLASKI SOŁTYS TEAM 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 282 PASZKOWSKI KAMIL M - M 0-29 - NIDZICA LO CN-B FENIKS OLSZTYN IM. CICHOCIEMNYCH 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 314 SZABELSKI MACIEK M - M 30-39 - PIECKI WWW.MSZABELSKI.PL 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 335 WDOWIAK WOJCIECH M - M 40-49 - OLSZTYN 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 337 ZABORSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - LUBLIN LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00
- 340 ZARZECZNA OLGA K - K 30-39 - LUBLIN LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 0 21km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ