Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorbach Katarzyna | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy | opłacono |
2 | Hałun Łukasz | Giżycko | Polska | 5km Bieg | 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
3 | Sokół Krzysztof Sokół | Olsztyn | Polska | 5km Bieg | Sokół Team | opłacono |
4 | Głowacki Robert | OLSZTYN | Polska | 5km Bieg | Sokół Team | opłacono |
5 | Domagała Jarosław | Warszawa | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
6 | Żurko-Zubowicz Renata | Giżycko | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
7 | Zubowicz Maciej | Giżycko | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
8 | Siedlecka Małgorzata | Gawliki Wielkie | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Wydminy | opłacono | |
9 | Uminowicz Olga Uminowicz | Giżycko | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
10 | Malesa Dorota | Gawliki Wielkie | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Wydminy | opłacono | |
11 | Zubowicz Marcin | Mazuchówka | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | opłacono | |
12 | Dębowski Ryszard | Mikołajki | Polska | 5km Bieg | BBL Mikołajki | opłacono |
13 | Wilgocka Elzbieta | Gawlicki Wielkie | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
14 | Kiśluk Jarosław | Mikołajki | Polska | 5km Bieg | TEAM KOPEĆ | opłacono |
15 | Wawiórko Radosław | Bargłów Dworny | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
16 | Hrynko Jacek | Białystok | Polska | 5km Bieg | PRO 366 | opłacono |
17 | Ostapczuk Urszula | Białystok | Polska | 5km Bieg | Wydział Żandarmerii Wojskowej Białystok | opłacono |
18 | Siekaniec Anna | Gawlik Wielkie | Polska | 5km Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Wydminy | opłacono | |
19 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
20 | Stanisławska Ewelina | Białystok | Polska | 5km Bieg | Wydział Żandarmerii Wojskowej Białystok | opłacono |
21 | Szydłowski Zenon | Chełmno | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
22 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | 5km Bieg | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
23 | Dąbrowski Wojciech | Pamry | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | opłacono | |
24 | Kowalska Karolina Estera | Ełk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
25 | Jelski Dariusz | Białystok | Polska | 5km Bieg | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
26 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
27 | Ignatowicz Radosław | Ełk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
28 | Szydłowska Agata | Kleszczewo k.Giżycka | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
29 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | 5km Bieg | SuperDrużynaEłk | opłacono |
30 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | 5km Bieg | SuperDrużynaEłk | opłacono |
31 | Gibuła Daniel | Giżycko | Polska | 5km Bieg | ES-SYSTEM Wilkasy | opłacono |
32 | Kiernozek Agnieszka | Ryn | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
33 | Bobrowska Renata | Suwałki | Polska | 5km Bieg | RozbieganeSuwałki | opłacono |
34 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | AGROBROS | opłacono |
35 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | 5km Bieg | RozbieganeSuwałki | opłacono |
36 | Fijałkowska Małgorzata | Gizycko | Polska | 5km Nordic Walking | Giżycko | opłacono |
37 | Fijałkowski Ryszard | Gizycko | Polska | 5km Bieg | Giżycko | opłacono |
38 | Kur Monika | Giżycko | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
39 | Kur Dariusz | Giżycko | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
40 | Różański Krystian | Ełk | Polska | 5km Bieg | TEAM KOPEĆ | opłacono |
41 | Pittner Bartłomiej | Alwernia | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
42 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
43 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | 5km Bieg | 12BLP /RozbieganeSuwałki | opłacono |
44 | Sokołowski Darek | Warszawa | Polska | 5km Bieg | AZS Wilkasy | opłacono |
45 | Łukasik Piotr | Łódź | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
46 | Łukasik Agata | Warszawa | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
47 | Ołdak Urszula | Suwałki | Polska | 5km Bieg | RozbieganeSuwałki | opłacono |
48 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | 5km Bieg | Masters Białystok | opłacono |
49 | Ostrowska Ewelina | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy | opłacono |
50 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
51 | Gabruś Dariusz | EŁK | Polska | 5km Bieg | SuperDrużynaEłk | opłacono |
52 | Piwońska Julita | Ełk | Polska | 5km Bieg | SuperDrużynaEłk | opłacono |
53 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 5km Nordic Walking | Maratonka | opłacono |
54 | Rynkiewicz Wiktoria | Wydminy | Polska | 5km Bieg | Samorządowe Liceum Ogólnokształcące | opłacono |
55 | Nowak Dorota | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | Biegam Bo Lubię Wydminy | opłacono |
56 | Grygo Adrian | Ełk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
57 | Gusta Agata | Łódź | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
58 | Brandeburg Karolina | Łódź | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
59 | LASKOWSKI LESZEK | GIŻYCKO | Polska | 5km Bieg | SZARY WILK GIŻYCKO | opłacono |
60 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | 5km Bieg | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
61 | Kowalski Sylwester | Wydminy/Olsztyn | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy Samotny Wilk | opłacono |
62 | Krzyczewska Katarzyna | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | opłacono | |
63 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | 5km Bieg | RozbieganeSuwałki | opłacono |
64 | Roszkowska Sylwia Roszkowska | Łódź | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
65 | KASIŃSKI ROMAN | GIŻYCKO | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy | opłacono |
66 | Basaj Paweł | Suwałki | Polska | 5km Bieg | RozbieganeSuwałki | opłacono |
67 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy | opłacono |
68 | Kornatowski Robert | Olsztyn | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
69 | Januszkiewicz Ela | Wydminy | Polska | 5km Bieg | Biegam Bo Lubię Wydminy | opłacono |
70 | Pałdyna Anna | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy | opłacono |
71 | Samborska Grażyna | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy | opłacono |
72 | Chmielewski Tadeusz | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy | opłacono |
73 | Pięknik Grzegorz | Łodz | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
74 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Wydminy | BBL Wydminy | opłacono |
75 | Miniewicz Renata | Zawady | Polska | 5km Bieg | Biegajace Podlasie | opłacono |
76 | Szymelfenig Gabriela | Łódź | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
77 | Korzeniowska Anna | łódź | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
78 | Piłat Katarzyna | Łódź | Polska | 5km Bieg | Galanci Ciekacze | opłacono |
Wyświetleń: 11907