IV Półmaraton Wydminy - 5km

PÓŁMARATON WYDMINY - 5km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub SŁ. MUND. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 58 OŁOWSKI JAKUB M 1 M 30-39 WYDMINY AGROBROS 0 5km 0:17:08 17.51 [km/h] 0:03:26 [min/km]
2 87 WRONOWSKI RAFAŁ M 2 M 30-39 BANIE MAZURSKIE SŁ. MUND. 5km 0:17:17 17.36 [km/h] 0:03:27 [min/km]
3 74 SOKÓŁ KRZYSZTOF M 3 M 0-29 OLSZTYN SOKÓŁ TEAM 0 5km 0:17:36 17.05 [km/h] 0:03:31 [min/km]
4 70 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN M 4 M 30-39 1 EŁK TEAM KOPEĆ 0 5km 0:18:01 16.65 [km/h] 0:03:36 [min/km]
5 85 WALENDYKIEWICZ TADEUSZ M 5 M 40-49 1 SUWALKI ROZBIEGANESUWAŁKI SŁ. MUND. 5km 0:18:16 16.42 [km/h] 0:03:39 [min/km]
6 21 HRYNKO JACEK M 6 M 0-29 1 BIAŁYSTOK PRO 366 0 5km 0:18:22 16.33 [km/h] 0:03:40 [min/km]
7 22 IGNATOWICZ RADOSŁAW M 7 M 30-39 2 EŁK TEAM KOPEĆ 0 5km 0:18:23 16.32 [km/h] 0:03:41 [min/km]
8 114 AMBROZIAK MARCIN M 8 M 30-39 3 RYN 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 5km 0:18:51 15.92 [km/h] 0:03:46 [min/km]
9 111 JAKACKI SYLWESTER M 9 M 30-39 4 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:19:31 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km]
10 14 GABRUŚ DARIUSZ M 10 M 40-49 2 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 5km 0:19:35 15.32 [km/h] 0:03:55 [min/km]
11 101 SLEKYS GIEDRIUS M 11 M 30-39 5 LITWA, MARIJAMPOLE BEGIMO KLUBAS 0 5km 0:19:39 15.27 [km/h] 0:03:56 [min/km]
12 16 GŁOWACKI ROBERT M 12 M 40-49 3 OLSZTYN SOKÓŁ TEAM 0 5km 0:19:43 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km]
13 28 JELSKI DARIUSZ M 13 M 40-49 4 BIAŁYSTOK 3T BIAŁYSTOK SŁ. MUND. 5km 0:19:50 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km]
14 33 KISZŁA WOJCIECH M 14 M 30-39 6 WYDMINY MAZUR WYDMINY SŁ. MUND. 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
15 34 KIŚLUK JAROSŁAW M 15 M 50-59 1 MIKOŁAJKI TEAM KOPEĆ 0 5km 0:20:23 14.72 [km/h] 0:04:05 [min/km]
16 3 BIELENICA BEATA K 1 K 30-39 WYDMINY BBL WYDMINY WOMEN TEAM 0 5km 0:20:48 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
17 20 HAŁUN ŁUKASZ M 16 M 30-39 7 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 5km 0:20:48 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
18 24 JAGŁOWSKI PATRYK M 17 M 0-29 2 SUWAŁKI ROZBIEGANESUWAŁKI 0 5km 0:20:48 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
19 112 DERENCZ JOANNA K 2 K 0-29 GOŁDAP 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP SŁ. MUND. 5km 0:20:53 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
20 1 BASAJ PAWEŁ M 18 M 40-49 5 SUWAŁKI ROZBIEGANESUWAŁKI 0 5km 0:21:11 14.16 [km/h] 0:04:14 [min/km]
21 9 DĄBROWSKI WOJCIECH M 19 M 30-39 8 PAMRY 0 5km 0:21:31 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
22 5 BORUTA KAROL M 20 M 30-39 9 PIETRASZE SŁ. MUND. 5km 0:21:35 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
23 109 ŁASKOWSKI TOMASZ M 21 M 40-49 6 OLECKO RUNNING OLECKO SŁ. MUND. 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
24 108 ŁASKOWSKA MARZENA K 3 K 40-49 OLECKO RUNNING OLECKO 0 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
25 45 KUR DARIUSZ M 22 M 40-49 7 GIŻYCKO 0 5km 0:22:02 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
26 2 BAZAN DAMIAN M 23 M 0-29 3 OLECKO 0 5km 0:22:06 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
27 64 PITTNER BARTŁOMIEJ M 24 M 0-29 4 ALWERNIA SŁ. MUND. 5km 0:22:10 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
28 82 TORZEWSKI JANUSZ M 25 M 40-49 8 WARSZAWA SŁ. MUND. 5km 0:22:14 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
29 66 PIWOŃSKA JULITA K 4 K 40-49 1 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 5km 0:22:16 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
30 37 KOSIERADZKI ŁUKASZ M 26 M 0-29 5 KRAKÓW 0 5km 0:22:17 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
31 93 PAWŁOWSKI PIOTR M 27 M 40-49 9 WYDMINY BBL WYDMINY 1 0 5km 0:22:30 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
32 27 JARONIEC DARIUSZ M 28 M 40-49 10 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 5km 0:22:38 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
33 11 DOMAGAŁA JAROSŁAW M 29 M 50-59 2 WARSZAWA 0 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
34 113 WALCZAK SYLWIA K 5 K 0-29 1 SIERADZ 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0 5km 0:22:45 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
35 55 NOWICKI ZBIGNIEW M 30 M 40-49 11 SUWAŁKI ROZBIEGANESUWAŁKI SŁ. MUND. 5km 0:23:03 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
36 38 KOTOWICZ TADEUSZ M 31 M 60-69 1 OTWOCK 0 5km 0:23:14 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
37 15 GIBUŁA DANIEL M 32 M 40-49 12 GIŻYCKO ES-SYSTEM WILKASY 0 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
38 42 KOZAK MONIKA K 6 K 30-39 1 GIŻYCKO BBL WYDMINY WOMEN TEAM 0 5km 0:23:17 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km]
39 41 KOWALSKI SYLWESTER M 33 M 50-59 3 WYDMINY BBL WYDMINY 1 SŁ. MUND. 5km 0:23:24 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
40 47 LASKOWSKI LESZEK M 34 M 60-69 2 GIŻYCKO SZARY WILK GIŻYCKO 0 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
41 88 ZANIEWSKI KAROL M 35 M 30-39 10 OLECKO RUNNING OLECKO 0 5km 0:23:39 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
42 10 DĘBOWSKI RYSZARD M 36 M 60-69 3 MIKOŁAJKI BBL MIKOŁAJKI 0 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
43 73 SOKOŁOWSKI DAREK M 37 M 40-49 13 WARSZAWA AZS WILKASY 0 5km 0:23:49 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
44 8 CZAPLEJEWICZ MARTA K 7 K 30-39 2 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 5km 0:23:53 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
45 116 PIENIĄŻEK LESZEK M 38 M 50-59 4 WARSZAWA - WESOŁA ORTOREH TEAM 0 5km 0:23:57 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
46 71 RYNKIEWICZ WIKTORIA K 8 K 0-29 2 WYDMINY SAMORZĄDOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 0 5km 0:24:05 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
47 110 RYBIŃSKI GRZEGORZ M 39 M 40-49 14 PROSZOWICE KP PSP PROSZOWICE SŁ. MUND. 5km 0:24:13 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
48 30 KASIŃSKI ROMAN M 40 M 30-39 11 GIŻYCKO BBL WYDMINY 0 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
49 84 URYNOWICZ PIOTREK M 41 M 30-39 12 WYDMINY 0 5km 0:24:30 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
50 17 GRABOWICZ MIROSŁAW M 42 M 50-59 5 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 0 5km 0:24:31 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
51 36 KORZENIOWSKA ANNA K 9 K 30-39 3 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:24:41 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
52 53 NARUSZEWICZ MARIUSZ M 43 M 40-49 15 OLECKO RUNNING OLECKO 0 5km 0:24:45 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
53 52 MOŚCICKI ZENON M 44 M 60-69 4 RUTKI 0 5km 0:25:09 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
54 63 PIŁAT KATARZYNA K 10 K 30-39 4 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:25:09 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
55 12 DORBACH KATARZYNA K 11 K 40-49 2 WYDMINY BBL WYDMINY WOMEN TEAM 0 5km 0:25:26 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
56 39 KOWALEWSKI JAN M 45 M 60-69 5 LEGIONOWO 0 5km 0:25:28 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
57 23 IWASZKO URSZULA K 12 K 40-49 3 WYDMINY BBL WYDMINY WOMEN TEAM SŁ. MUND. 5km 0:25:35 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
58 43 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 46 M 30-39 13 SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 0 5km 0:25:41 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
59 117 KURPIEWSKA DOROTA K 13 K 40-49 4 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 0 5km 0:25:41 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
60 80 TOMASZEWSKI WŁADYSŁAW M 47 M 60-69 6 OSTRÓW 0 5km 0:25:48 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
61 46 KUR MONIKA K 14 K 40-49 5 GIŻYCKO 0 5km 0:25:55 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
62 4 BOBROWSKA RENATA K 15 K 40-49 6 SUWAŁKI ROZBIEGANESUWAŁKI 0 5km 0:26:15 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
63 29 JEMIELIANIUK MICHAŁ M 48 M 30-39 14 BIAŁYSTOK 0 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
64 78 SZYDŁOWSKI ZENON M 49 M 30-39 15 CHEŁMNO 0 5km 0:26:33 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
65 67 PODYMNIAK LESZEK M 50 M 40-49 16 RADOM STREET RUN RADOM 0 5km 0:26:41 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
66 40 KOWALSKA KAROLINA K 16 K 30-39 5 EŁK 0 5km 0:26:42 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
67 100 ŁOSIOWSKI MAKSYMILIAN M 51 M 40-49 17 WARSZAWA SŁ. MUND. 5km 0:27:00 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
68 69 ROSZKOWSKA SYLWIA K 17 K 30-39 6 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:27:00 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
69 79 SZYMELFENIG GABRIELA K 18 K 30-39 7 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:27:04 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
70 50 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 52 M 40-49 18 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 5km 0:27:21 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
71 76 SZEWCZAK ANDRZEJ M 53 M 60-69 7 BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK 0 5km 0:27:25 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
72 72 SAMBORSKA GRAŻYNA K 19 K 50-59 1 WYDMINY BBL WYDMINY KOBIETY 0 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
73 99 KRZYCZEWSKA KATARZYNA K 20 K 30-39 8 WYDMINY 0 5km 0:27:39 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
74 25 JANCZEWSKA ANETA K 21 K 40-49 7 ORZYSZ 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ. MUND. 5km 0:27:44 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
75 107 KAMIONOWSKI MARIUSZ-JACEK M 54 M 50-59 6 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA 0 5km 0:27:48 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
76 105 CHMIELEWSKA JOANNA K 22 K 30-39 9 WYDMINY BBL WYDMINY KOBIETY 5km 0:28:15 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
77 86 WAWIÓRKO RADOSŁAW M 55 M 40-49 19 BARGŁÓW DWORNY 0 5km 0:28:24 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
78 68 PRAWDZIK RENATA K 23 K 40-49 8 EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 5km 0:28:43 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
79 91 ŻURKO-ZUBOWICZ RENATA K 24 K 40-49 9 GIŻYCKO 0 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
80 90 ZUBOWICZ MACIEJ M 56 M 40-49 20 GIŻYCKO SŁ. MUND. 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
81 97 DURAJSKI ARTUR M 57 M 30-39 16 CZĘSTOCHOWA 5km 0:28:51 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
82 106 FIJAŁKOWSKI GRZEGORZ M 58 M 0-29 6 GDAŃSK 5km 0:29:06 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
83 104 STANIK MARIUSZ M 59 M 30-39 17 WARSZAWA GOŚCNIEC 5km 0:29:11 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
84 54 NOWAK DOROTA K 25 K 30-39 10 WYDMINY BBL WYDMINY KOBIETY 0 5km 0:29:17 10.24 [km/h] 0:05:51 [min/km]
85 96 KAMIŃSKA ELŻBIETA K 26 K 30-39 11 PIŃCZÓW 0 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
86 115 BUCZKOWSKA MALGORZATA K 27 K 40-49 10 RYN 0 5km 0:29:22 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
87 81 TORZEWSKA AGNIESZKA K 28 K 40-49 11 WARSZAWA SŁ. MUND. 5km 0:29:33 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
88 7 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 60 M 70+ 1 WYDMINY BBL WYDMINY 1 0 5km 0:29:44 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km]
89 103 SOJKO IWONA K 29 K 30-39 12 GIŻYCKO 5km 0:30:07 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
90 60 OSTROWSKA EWELINA K 30 K 40-49 12 WYDMINY BBL WYDMINY KOBIETY 0 5km 0:30:47 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
91 95 PONICHTERA KAROLINA K 31 K 30-39 13 LEŚNIAKOWIZNA 5km 0:30:55 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km]
92 13 FIJAŁKOWSKI RYSZARD M 61 M 60-69 8 GIZYCKO GIŻYCKO 0 5km 0:31:07 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
93 62 PIĘKNIK GRZEGORZ M 62 M 50-59 7 ŁODZ GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
94 56 OŁDAK URSZULA K 32 K 30-39 14 SUWAŁKI ROZBIEGANESUWAŁKI 0 5km 0:32:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
95 26 JANUSZKIEWICZ ELA K 33 K 40-49 13 WYDMINY BBL WYDMINY 1 0 5km 0:32:29 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
96 102 KOPCIOŁ RAFAŁ M 63 M 40-49 21 ŁOMIANKI 5km 0:32:31 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
97 61 PAŁDYNA ANNA K 34 K 50-59 2 WYDMINY BBL WYDMINY 0 5km 0:32:53 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
98 89 ZUBOWICZ MARCIN M 64 M 30-39 18 MAZUCHÓWKA 0 5km 0:33:27 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
99 98 GRALEWSKA ADRIANA K 35 K 40-49 14 ŁÓDŹ 5km 0:33:32 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
100 19 GUSTA AGATA K 36 K 30-39 15 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:34:01 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km]
101 48 ŁUKASIK AGATA K 37 K 30-39 16 WARSZAWA GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:34:04 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
102 77 SZYDŁOWSKA AGATA K 38 K 30-39 17 KLESZCZEWO K.GIŻYCKA 0 5km 0:34:05 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
103 32 KIERNOZEK AGNIESZKA K 39 K 30-39 18 RYN 0 5km 0:34:20 8.74 [km/h] 0:06:52 [min/km]
104 59 OSTAPCZUK URSZULA K 40 K 30-39 19 BIAŁYSTOK WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ BIAŁYSTOK SŁ. MUND. 5km 0:34:30 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
105 75 STANISŁAWSKA EWELINA K 41 K 30-39 20 BIAŁYSTOK WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ BIAŁYSTOK SŁ. MUND. 5km 0:34:31 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km]
106 94 ZATORSKI DARIUSZ M 65 M 50-59 8 WARSZAWA 0 5km 0:36:55 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
107 83 UMINOWICZ OLGA K 42 K 40-49 15 GIŻYCKO 0 5km 0:37:56 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
108 49 ŁUKASIK PIOTR M 66 M 30-39 19 ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:38:33 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
- 6 BRANDEBURG KAROLINA K - K 30-39 - ŁÓDŹ GALANCI CIEKACZE 0 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 18 GRYGO ADRIAN M - M 0-29 - EŁK 0 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 31 KAZANIECKI WIESLAW M - M 60-69 - WYDMINY BBL WYDMINY 0 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 35 KORNATOWSKI ROBERT M - M 30-39 - OLSZTYN 0 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 51 MINIEWICZ RENATA K - K 0-29 - ZAWADY BIEGAJACE PODLASIE 0 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 57 OŁOWSKI KAMIL M - M 30-39 - DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 0 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 65 PIWOŃSKA JULITA K - K 40-49 - EŁK SUPERDRUŻYNAEŁK 0 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 92 POKRZYWIŃSKI KRZYSZTOF M - M 50-59 - POLICE WIOSKA BIEGACZY 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

PÓŁMARATON WYDMINY - 5KM NW.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 150 CZOPEK JAROSLAW M 1 M OPEN 1 EŁK MARATONKA 5km NW 0:37:11 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
2 144 MALESA ARKADIUSZ M 2 M OPEN 2 WYDMINY 5km NW 0:47:15 6.35 [km/h] 0:09:27 [min/km]
3 147 SIEDLECKA MAŁGORZATA K 1 K OPEN 1 GAWLIKI WIELKIE 5km NW 0:47:20 6.34 [km/h] 0:09:28 [min/km]
4 146 SIEKANIEC ANNA K 2 K OPEN 2 GAWLIKI WIELKIE 5km NW 0:47:20 6.34 [km/h] 0:09:28 [min/km]
5 148 MALESA DOROTA K 3 K OPEN 3 GAWLIKI WIELKIE 5km NW 0:47:20 6.34 [km/h] 0:09:28 [min/km]
6 145 WILGOCKA ELZBIETA K 4 K OPEN 4 GAWLIKI WIELKIE 5km NW 0:47:21 6.34 [km/h] 0:09:28 [min/km]
7 149 FIJAŁKOWSKA MAŁGORZATA K 5 K OPEN 5 GIZYCKO GIŻYCKO 5km NW 0:47:22 6.33 [km/h] 0:09:28 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ