1 |
58 |
OŁOWSKI |
JAKUB |
M |
1 |
M 30-39 |
|
WYDMINY |
AGROBROS |
0 |
5km |
0:17:08 |
17.51 |
[km/h] |
0:03:26 |
[min/km] |
2 |
87 |
WRONOWSKI |
RAFAŁ |
M |
2 |
M 30-39 |
|
BANIE MAZURSKIE |
|
SŁ. MUND. |
5km |
0:17:17 |
17.36 |
[km/h] |
0:03:27 |
[min/km] |
3 |
74 |
SOKÓŁ |
KRZYSZTOF |
M |
3 |
M 0-29 |
|
OLSZTYN |
SOKÓŁ TEAM |
0 |
5km |
0:17:36 |
17.05 |
[km/h] |
0:03:31 |
[min/km] |
4 |
70 |
RÓŻAŃSKI |
KRYSTIAN |
M |
4 |
M 30-39 |
1 |
EŁK |
TEAM KOPEĆ |
0 |
5km |
0:18:01 |
16.65 |
[km/h] |
0:03:36 |
[min/km] |
5 |
85 |
WALENDYKIEWICZ |
TADEUSZ |
M |
5 |
M 40-49 |
1 |
SUWALKI |
ROZBIEGANESUWAŁKI |
SŁ. MUND. |
5km |
0:18:16 |
16.42 |
[km/h] |
0:03:39 |
[min/km] |
6 |
21 |
HRYNKO |
JACEK |
M |
6 |
M 0-29 |
1 |
BIAŁYSTOK |
PRO 366 |
0 |
5km |
0:18:22 |
16.33 |
[km/h] |
0:03:40 |
[min/km] |
7 |
22 |
IGNATOWICZ |
RADOSŁAW |
M |
7 |
M 30-39 |
2 |
EŁK |
TEAM KOPEĆ |
0 |
5km |
0:18:23 |
16.32 |
[km/h] |
0:03:41 |
[min/km] |
8 |
114 |
AMBROZIAK |
MARCIN |
M |
8 |
M 30-39 |
3 |
RYN |
15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA |
SŁ. MUND. |
5km |
0:18:51 |
15.92 |
[km/h] |
0:03:46 |
[min/km] |
9 |
111 |
JAKACKI |
SYLWESTER |
M |
9 |
M 30-39 |
4 |
BARTOSZYCE |
BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY |
|
5km |
0:19:31 |
15.37 |
[km/h] |
0:03:54 |
[min/km] |
10 |
14 |
GABRUŚ |
DARIUSZ |
M |
10 |
M 40-49 |
2 |
EŁK |
SUPERDRUŻYNAEŁK |
0 |
5km |
0:19:35 |
15.32 |
[km/h] |
0:03:55 |
[min/km] |
11 |
101 |
SLEKYS |
GIEDRIUS |
M |
11 |
M 30-39 |
5 |
LITWA, MARIJAMPOLE |
BEGIMO KLUBAS |
0 |
5km |
0:19:39 |
15.27 |
[km/h] |
0:03:56 |
[min/km] |
12 |
16 |
GŁOWACKI |
ROBERT |
M |
12 |
M 40-49 |
3 |
OLSZTYN |
SOKÓŁ TEAM |
0 |
5km |
0:19:43 |
15.22 |
[km/h] |
0:03:57 |
[min/km] |
13 |
28 |
JELSKI |
DARIUSZ |
M |
13 |
M 40-49 |
4 |
BIAŁYSTOK |
3T BIAŁYSTOK |
SŁ. MUND. |
5km |
0:19:50 |
15.13 |
[km/h] |
0:03:58 |
[min/km] |
14 |
33 |
KISZŁA |
WOJCIECH |
M |
14 |
M 30-39 |
6 |
WYDMINY |
MAZUR WYDMINY |
SŁ. MUND. |
5km |
0:20:12 |
14.85 |
[km/h] |
0:04:02 |
[min/km] |
15 |
34 |
KIŚLUK |
JAROSŁAW |
M |
15 |
M 50-59 |
1 |
MIKOŁAJKI |
TEAM KOPEĆ |
0 |
5km |
0:20:23 |
14.72 |
[km/h] |
0:04:05 |
[min/km] |
16 |
3 |
BIELENICA |
BEATA |
K |
1 |
K 30-39 |
|
WYDMINY |
BBL WYDMINY WOMEN TEAM |
0 |
5km |
0:20:48 |
14.42 |
[km/h] |
0:04:10 |
[min/km] |
17 |
20 |
HAŁUN |
ŁUKASZ |
M |
16 |
M 30-39 |
7 |
GIŻYCKO |
15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA |
SŁ. MUND. |
5km |
0:20:48 |
14.42 |
[km/h] |
0:04:10 |
[min/km] |
18 |
24 |
JAGŁOWSKI |
PATRYK |
M |
17 |
M 0-29 |
2 |
SUWAŁKI |
ROZBIEGANESUWAŁKI |
0 |
5km |
0:20:48 |
14.42 |
[km/h] |
0:04:10 |
[min/km] |
19 |
112 |
DERENCZ |
JOANNA |
K |
2 |
K 0-29 |
|
GOŁDAP |
15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAP |
SŁ. MUND. |
5km |
0:20:53 |
14.37 |
[km/h] |
0:04:11 |
[min/km] |
20 |
1 |
BASAJ |
PAWEŁ |
M |
18 |
M 40-49 |
5 |
SUWAŁKI |
ROZBIEGANESUWAŁKI |
0 |
5km |
0:21:11 |
14.16 |
[km/h] |
0:04:14 |
[min/km] |
21 |
9 |
DĄBROWSKI |
WOJCIECH |
M |
19 |
M 30-39 |
8 |
PAMRY |
|
0 |
5km |
0:21:31 |
13.94 |
[km/h] |
0:04:18 |
[min/km] |
22 |
5 |
BORUTA |
KAROL |
M |
20 |
M 30-39 |
9 |
PIETRASZE |
|
SŁ. MUND. |
5km |
0:21:35 |
13.90 |
[km/h] |
0:04:19 |
[min/km] |
23 |
109 |
ŁASKOWSKI |
TOMASZ |
M |
21 |
M 40-49 |
6 |
OLECKO |
RUNNING OLECKO |
SŁ. MUND. |
5km |
0:21:36 |
13.89 |
[km/h] |
0:04:19 |
[min/km] |
24 |
108 |
ŁASKOWSKA |
MARZENA |
K |
3 |
K 40-49 |
|
OLECKO |
RUNNING OLECKO |
0 |
5km |
0:21:40 |
13.85 |
[km/h] |
0:04:20 |
[min/km] |
25 |
45 |
KUR |
DARIUSZ |
M |
22 |
M 40-49 |
7 |
GIŻYCKO |
|
0 |
5km |
0:22:02 |
13.62 |
[km/h] |
0:04:24 |
[min/km] |
26 |
2 |
BAZAN |
DAMIAN |
M |
23 |
M 0-29 |
3 |
OLECKO |
|
0 |
5km |
0:22:06 |
13.57 |
[km/h] |
0:04:25 |
[min/km] |
27 |
64 |
PITTNER |
BARTŁOMIEJ |
M |
24 |
M 0-29 |
4 |
ALWERNIA |
|
SŁ. MUND. |
5km |
0:22:10 |
13.53 |
[km/h] |
0:04:26 |
[min/km] |
28 |
82 |
TORZEWSKI |
JANUSZ |
M |
25 |
M 40-49 |
8 |
WARSZAWA |
|
SŁ. MUND. |
5km |
0:22:14 |
13.49 |
[km/h] |
0:04:27 |
[min/km] |
29 |
66 |
PIWOŃSKA |
JULITA |
K |
4 |
K 40-49 |
1 |
EŁK |
SUPERDRUŻYNAEŁK |
0 |
5km |
0:22:16 |
13.47 |
[km/h] |
0:04:27 |
[min/km] |
30 |
37 |
KOSIERADZKI |
ŁUKASZ |
M |
26 |
M 0-29 |
5 |
KRAKÓW |
|
0 |
5km |
0:22:17 |
13.46 |
[km/h] |
0:04:27 |
[min/km] |
31 |
93 |
PAWŁOWSKI |
PIOTR |
M |
27 |
M 40-49 |
9 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY 1 |
0 |
5km |
0:22:30 |
13.33 |
[km/h] |
0:04:30 |
[min/km] |
32 |
27 |
JARONIEC |
DARIUSZ |
M |
28 |
M 40-49 |
10 |
GIŻYCKO |
15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA |
SŁ. MUND. |
5km |
0:22:38 |
13.25 |
[km/h] |
0:04:32 |
[min/km] |
33 |
11 |
DOMAGAŁA |
JAROSŁAW |
M |
29 |
M 50-59 |
2 |
WARSZAWA |
|
0 |
5km |
0:22:44 |
13.20 |
[km/h] |
0:04:33 |
[min/km] |
34 |
113 |
WALCZAK |
SYLWIA |
K |
5 |
K 0-29 |
1 |
SIERADZ |
15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA |
0 |
5km |
0:22:45 |
13.19 |
[km/h] |
0:04:33 |
[min/km] |
35 |
55 |
NOWICKI |
ZBIGNIEW |
M |
30 |
M 40-49 |
11 |
SUWAŁKI |
ROZBIEGANESUWAŁKI |
SŁ. MUND. |
5km |
0:23:03 |
13.02 |
[km/h] |
0:04:37 |
[min/km] |
36 |
38 |
KOTOWICZ |
TADEUSZ |
M |
31 |
M 60-69 |
1 |
OTWOCK |
|
0 |
5km |
0:23:14 |
12.91 |
[km/h] |
0:04:39 |
[min/km] |
37 |
15 |
GIBUŁA |
DANIEL |
M |
32 |
M 40-49 |
12 |
GIŻYCKO |
ES-SYSTEM WILKASY |
0 |
5km |
0:23:15 |
12.90 |
[km/h] |
0:04:39 |
[min/km] |
38 |
42 |
KOZAK |
MONIKA |
K |
6 |
K 30-39 |
1 |
GIŻYCKO |
BBL WYDMINY WOMEN TEAM |
0 |
5km |
0:23:17 |
12.88 |
[km/h] |
0:04:39 |
[min/km] |
39 |
41 |
KOWALSKI |
SYLWESTER |
M |
33 |
M 50-59 |
3 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY 1 |
SŁ. MUND. |
5km |
0:23:24 |
12.82 |
[km/h] |
0:04:41 |
[min/km] |
40 |
47 |
LASKOWSKI |
LESZEK |
M |
34 |
M 60-69 |
2 |
GIŻYCKO |
SZARY WILK GIŻYCKO |
0 |
5km |
0:23:31 |
12.76 |
[km/h] |
0:04:42 |
[min/km] |
41 |
88 |
ZANIEWSKI |
KAROL |
M |
35 |
M 30-39 |
10 |
OLECKO |
RUNNING OLECKO |
0 |
5km |
0:23:39 |
12.68 |
[km/h] |
0:04:44 |
[min/km] |
42 |
10 |
DĘBOWSKI |
RYSZARD |
M |
36 |
M 60-69 |
3 |
MIKOŁAJKI |
BBL MIKOŁAJKI |
0 |
5km |
0:23:40 |
12.68 |
[km/h] |
0:04:44 |
[min/km] |
43 |
73 |
SOKOŁOWSKI |
DAREK |
M |
37 |
M 40-49 |
13 |
WARSZAWA |
AZS WILKASY |
0 |
5km |
0:23:49 |
12.60 |
[km/h] |
0:04:46 |
[min/km] |
44 |
8 |
CZAPLEJEWICZ |
MARTA |
K |
7 |
K 30-39 |
2 |
EŁK |
SUPERDRUŻYNAEŁK |
0 |
5km |
0:23:53 |
12.56 |
[km/h] |
0:04:47 |
[min/km] |
45 |
116 |
PIENIĄŻEK |
LESZEK |
M |
38 |
M 50-59 |
4 |
WARSZAWA - WESOŁA |
ORTOREH TEAM |
0 |
5km |
0:23:57 |
12.53 |
[km/h] |
0:04:47 |
[min/km] |
46 |
71 |
RYNKIEWICZ |
WIKTORIA |
K |
8 |
K 0-29 |
2 |
WYDMINY |
SAMORZĄDOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE |
0 |
5km |
0:24:05 |
12.46 |
[km/h] |
0:04:49 |
[min/km] |
47 |
110 |
RYBIŃSKI |
GRZEGORZ |
M |
39 |
M 40-49 |
14 |
PROSZOWICE |
KP PSP PROSZOWICE |
SŁ. MUND. |
5km |
0:24:13 |
12.39 |
[km/h] |
0:04:51 |
[min/km] |
48 |
30 |
KASIŃSKI |
ROMAN |
M |
40 |
M 30-39 |
11 |
GIŻYCKO |
BBL WYDMINY |
0 |
5km |
0:24:16 |
12.36 |
[km/h] |
0:04:51 |
[min/km] |
49 |
84 |
URYNOWICZ |
PIOTREK |
M |
41 |
M 30-39 |
12 |
WYDMINY |
|
0 |
5km |
0:24:30 |
12.24 |
[km/h] |
0:04:54 |
[min/km] |
50 |
17 |
GRABOWICZ |
MIROSŁAW |
M |
42 |
M 50-59 |
5 |
SOKÓŁKA |
SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA |
0 |
5km |
0:24:31 |
12.24 |
[km/h] |
0:04:54 |
[min/km] |
51 |
36 |
KORZENIOWSKA |
ANNA |
K |
9 |
K 30-39 |
3 |
ŁÓDŹ |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:24:41 |
12.15 |
[km/h] |
0:04:56 |
[min/km] |
52 |
53 |
NARUSZEWICZ |
MARIUSZ |
M |
43 |
M 40-49 |
15 |
OLECKO |
RUNNING OLECKO |
0 |
5km |
0:24:45 |
12.12 |
[km/h] |
0:04:57 |
[min/km] |
53 |
52 |
MOŚCICKI |
ZENON |
M |
44 |
M 60-69 |
4 |
RUTKI |
|
0 |
5km |
0:25:09 |
11.93 |
[km/h] |
0:05:02 |
[min/km] |
54 |
63 |
PIŁAT |
KATARZYNA |
K |
10 |
K 30-39 |
4 |
ŁÓDŹ |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:25:09 |
11.93 |
[km/h] |
0:05:02 |
[min/km] |
55 |
12 |
DORBACH |
KATARZYNA |
K |
11 |
K 40-49 |
2 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY WOMEN TEAM |
0 |
5km |
0:25:26 |
11.80 |
[km/h] |
0:05:05 |
[min/km] |
56 |
39 |
KOWALEWSKI |
JAN |
M |
45 |
M 60-69 |
5 |
LEGIONOWO |
|
0 |
5km |
0:25:28 |
11.78 |
[km/h] |
0:05:06 |
[min/km] |
57 |
23 |
IWASZKO |
URSZULA |
K |
12 |
K 40-49 |
3 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY WOMEN TEAM |
SŁ. MUND. |
5km |
0:25:35 |
11.73 |
[km/h] |
0:05:07 |
[min/km] |
58 |
43 |
KRYSZYŁOWICZ |
JACEK |
M |
46 |
M 30-39 |
13 |
SZCZYTNO |
AKB SZCZYTNO |
0 |
5km |
0:25:41 |
11.68 |
[km/h] |
0:05:08 |
[min/km] |
59 |
117 |
KURPIEWSKA |
DOROTA |
K |
13 |
K 40-49 |
4 |
PISZ |
KLUB MORSÓW W PISZU |
0 |
5km |
0:25:41 |
11.68 |
[km/h] |
0:05:08 |
[min/km] |
60 |
80 |
TOMASZEWSKI |
WŁADYSŁAW |
M |
47 |
M 60-69 |
6 |
OSTRÓW |
|
0 |
5km |
0:25:48 |
11.63 |
[km/h] |
0:05:10 |
[min/km] |
61 |
46 |
KUR |
MONIKA |
K |
14 |
K 40-49 |
5 |
GIŻYCKO |
|
0 |
5km |
0:25:55 |
11.58 |
[km/h] |
0:05:11 |
[min/km] |
62 |
4 |
BOBROWSKA |
RENATA |
K |
15 |
K 40-49 |
6 |
SUWAŁKI |
ROZBIEGANESUWAŁKI |
0 |
5km |
0:26:15 |
11.43 |
[km/h] |
0:05:15 |
[min/km] |
63 |
29 |
JEMIELIANIUK |
MICHAŁ |
M |
48 |
M 30-39 |
14 |
BIAŁYSTOK |
|
0 |
5km |
0:26:20 |
11.39 |
[km/h] |
0:05:16 |
[min/km] |
64 |
78 |
SZYDŁOWSKI |
ZENON |
M |
49 |
M 30-39 |
15 |
CHEŁMNO |
|
0 |
5km |
0:26:33 |
11.30 |
[km/h] |
0:05:19 |
[min/km] |
65 |
67 |
PODYMNIAK |
LESZEK |
M |
50 |
M 40-49 |
16 |
RADOM |
STREET RUN RADOM |
0 |
5km |
0:26:41 |
11.24 |
[km/h] |
0:05:20 |
[min/km] |
66 |
40 |
KOWALSKA |
KAROLINA |
K |
16 |
K 30-39 |
5 |
EŁK |
|
0 |
5km |
0:26:42 |
11.24 |
[km/h] |
0:05:20 |
[min/km] |
67 |
100 |
ŁOSIOWSKI |
MAKSYMILIAN |
M |
51 |
M 40-49 |
17 |
WARSZAWA |
|
SŁ. MUND. |
5km |
0:27:00 |
11.11 |
[km/h] |
0:05:24 |
[min/km] |
68 |
69 |
ROSZKOWSKA |
SYLWIA |
K |
17 |
K 30-39 |
6 |
ŁÓDŹ |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:27:00 |
11.11 |
[km/h] |
0:05:24 |
[min/km] |
69 |
79 |
SZYMELFENIG |
GABRIELA |
K |
18 |
K 30-39 |
7 |
ŁÓDŹ |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:27:04 |
11.08 |
[km/h] |
0:05:25 |
[min/km] |
70 |
50 |
MACIEJEWSKI |
KRZYSZTOF |
M |
52 |
M 40-49 |
18 |
EŁK |
SUPERDRUŻYNAEŁK |
0 |
5km |
0:27:21 |
10.97 |
[km/h] |
0:05:28 |
[min/km] |
71 |
76 |
SZEWCZAK |
ANDRZEJ |
M |
53 |
M 60-69 |
7 |
BIAŁYSTOK |
MASTERS BIAŁYSTOK |
0 |
5km |
0:27:25 |
10.94 |
[km/h] |
0:05:29 |
[min/km] |
72 |
72 |
SAMBORSKA |
GRAŻYNA |
K |
19 |
K 50-59 |
1 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY KOBIETY |
0 |
5km |
0:27:36 |
10.87 |
[km/h] |
0:05:31 |
[min/km] |
73 |
99 |
KRZYCZEWSKA |
KATARZYNA |
K |
20 |
K 30-39 |
8 |
WYDMINY |
|
0 |
5km |
0:27:39 |
10.85 |
[km/h] |
0:05:32 |
[min/km] |
74 |
25 |
JANCZEWSKA |
ANETA |
K |
21 |
K 40-49 |
7 |
ORZYSZ |
15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA |
SŁ. MUND. |
5km |
0:27:44 |
10.82 |
[km/h] |
0:05:33 |
[min/km] |
75 |
107 |
KAMIONOWSKI |
MARIUSZ-JACEK |
M |
54 |
M 50-59 |
6 |
OSTROŁĘKA |
MORSY OSTROŁĘKA |
0 |
5km |
0:27:48 |
10.79 |
[km/h] |
0:05:34 |
[min/km] |
76 |
105 |
CHMIELEWSKA |
JOANNA |
K |
22 |
K 30-39 |
9 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY KOBIETY |
|
5km |
0:28:15 |
10.62 |
[km/h] |
0:05:39 |
[min/km] |
77 |
86 |
WAWIÓRKO |
RADOSŁAW |
M |
55 |
M 40-49 |
19 |
BARGŁÓW DWORNY |
|
0 |
5km |
0:28:24 |
10.56 |
[km/h] |
0:05:41 |
[min/km] |
78 |
68 |
PRAWDZIK |
RENATA |
K |
23 |
K 40-49 |
8 |
EŁK |
SUPERDRUŻYNAEŁK |
0 |
5km |
0:28:43 |
10.45 |
[km/h] |
0:05:45 |
[min/km] |
79 |
91 |
ŻURKO-ZUBOWICZ |
RENATA |
K |
24 |
K 40-49 |
9 |
GIŻYCKO |
|
0 |
5km |
0:28:48 |
10.42 |
[km/h] |
0:05:46 |
[min/km] |
80 |
90 |
ZUBOWICZ |
MACIEJ |
M |
56 |
M 40-49 |
20 |
GIŻYCKO |
|
SŁ. MUND. |
5km |
0:28:48 |
10.42 |
[km/h] |
0:05:46 |
[min/km] |
81 |
97 |
DURAJSKI |
ARTUR |
M |
57 |
M 30-39 |
16 |
CZĘSTOCHOWA |
|
|
5km |
0:28:51 |
10.40 |
[km/h] |
0:05:46 |
[min/km] |
82 |
106 |
FIJAŁKOWSKI |
GRZEGORZ |
M |
58 |
M 0-29 |
6 |
GDAŃSK |
|
|
5km |
0:29:06 |
10.31 |
[km/h] |
0:05:49 |
[min/km] |
83 |
104 |
STANIK |
MARIUSZ |
M |
59 |
M 30-39 |
17 |
WARSZAWA |
GOŚCNIEC |
|
5km |
0:29:11 |
10.28 |
[km/h] |
0:05:50 |
[min/km] |
84 |
54 |
NOWAK |
DOROTA |
K |
25 |
K 30-39 |
10 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY KOBIETY |
0 |
5km |
0:29:17 |
10.24 |
[km/h] |
0:05:51 |
[min/km] |
85 |
96 |
KAMIŃSKA |
ELŻBIETA |
K |
26 |
K 30-39 |
11 |
PIŃCZÓW |
|
0 |
5km |
0:29:18 |
10.24 |
[km/h] |
0:05:52 |
[min/km] |
86 |
115 |
BUCZKOWSKA |
MALGORZATA |
K |
27 |
K 40-49 |
10 |
RYN |
|
0 |
5km |
0:29:22 |
10.22 |
[km/h] |
0:05:52 |
[min/km] |
87 |
81 |
TORZEWSKA |
AGNIESZKA |
K |
28 |
K 40-49 |
11 |
WARSZAWA |
|
SŁ. MUND. |
5km |
0:29:33 |
10.15 |
[km/h] |
0:05:55 |
[min/km] |
88 |
7 |
CHMIELEWSKI |
TADEUSZ |
M |
60 |
M 70+ |
1 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY 1 |
0 |
5km |
0:29:44 |
10.09 |
[km/h] |
0:05:57 |
[min/km] |
89 |
103 |
SOJKO |
IWONA |
K |
29 |
K 30-39 |
12 |
GIŻYCKO |
|
|
5km |
0:30:07 |
9.96 |
[km/h] |
0:06:01 |
[min/km] |
90 |
60 |
OSTROWSKA |
EWELINA |
K |
30 |
K 40-49 |
12 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY KOBIETY |
0 |
5km |
0:30:47 |
9.75 |
[km/h] |
0:06:09 |
[min/km] |
91 |
95 |
PONICHTERA |
KAROLINA |
K |
31 |
K 30-39 |
13 |
LEŚNIAKOWIZNA |
|
|
5km |
0:30:55 |
9.70 |
[km/h] |
0:06:11 |
[min/km] |
92 |
13 |
FIJAŁKOWSKI |
RYSZARD |
M |
61 |
M 60-69 |
8 |
GIZYCKO |
GIŻYCKO |
0 |
5km |
0:31:07 |
9.64 |
[km/h] |
0:06:13 |
[min/km] |
93 |
62 |
PIĘKNIK |
GRZEGORZ |
M |
62 |
M 50-59 |
7 |
ŁODZ |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:31:42 |
9.46 |
[km/h] |
0:06:20 |
[min/km] |
94 |
56 |
OŁDAK |
URSZULA |
K |
32 |
K 30-39 |
14 |
SUWAŁKI |
ROZBIEGANESUWAŁKI |
0 |
5km |
0:32:00 |
9.38 |
[km/h] |
0:06:24 |
[min/km] |
95 |
26 |
JANUSZKIEWICZ |
ELA |
K |
33 |
K 40-49 |
13 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY 1 |
0 |
5km |
0:32:29 |
9.24 |
[km/h] |
0:06:30 |
[min/km] |
96 |
102 |
KOPCIOŁ |
RAFAŁ |
M |
63 |
M 40-49 |
21 |
ŁOMIANKI |
|
|
5km |
0:32:31 |
9.23 |
[km/h] |
0:06:30 |
[min/km] |
97 |
61 |
PAŁDYNA |
ANNA |
K |
34 |
K 50-59 |
2 |
WYDMINY |
BBL WYDMINY |
0 |
5km |
0:32:53 |
9.12 |
[km/h] |
0:06:35 |
[min/km] |
98 |
89 |
ZUBOWICZ |
MARCIN |
M |
64 |
M 30-39 |
18 |
MAZUCHÓWKA |
|
0 |
5km |
0:33:27 |
8.97 |
[km/h] |
0:06:41 |
[min/km] |
99 |
98 |
GRALEWSKA |
ADRIANA |
K |
35 |
K 40-49 |
14 |
ŁÓDŹ |
|
|
5km |
0:33:32 |
8.95 |
[km/h] |
0:06:42 |
[min/km] |
100 |
19 |
GUSTA |
AGATA |
K |
36 |
K 30-39 |
15 |
ŁÓDŹ |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:34:01 |
8.82 |
[km/h] |
0:06:48 |
[min/km] |
101 |
48 |
ŁUKASIK |
AGATA |
K |
37 |
K 30-39 |
16 |
WARSZAWA |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:34:04 |
8.81 |
[km/h] |
0:06:49 |
[min/km] |
102 |
77 |
SZYDŁOWSKA |
AGATA |
K |
38 |
K 30-39 |
17 |
KLESZCZEWO K.GIŻYCKA |
|
0 |
5km |
0:34:05 |
8.80 |
[km/h] |
0:06:49 |
[min/km] |
103 |
32 |
KIERNOZEK |
AGNIESZKA |
K |
39 |
K 30-39 |
18 |
RYN |
|
0 |
5km |
0:34:20 |
8.74 |
[km/h] |
0:06:52 |
[min/km] |
104 |
59 |
OSTAPCZUK |
URSZULA |
K |
40 |
K 30-39 |
19 |
BIAŁYSTOK |
WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ BIAŁYSTOK |
SŁ. MUND. |
5km |
0:34:30 |
8.70 |
[km/h] |
0:06:54 |
[min/km] |
105 |
75 |
STANISŁAWSKA |
EWELINA |
K |
41 |
K 30-39 |
20 |
BIAŁYSTOK |
WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ BIAŁYSTOK |
SŁ. MUND. |
5km |
0:34:31 |
8.69 |
[km/h] |
0:06:54 |
[min/km] |
106 |
94 |
ZATORSKI |
DARIUSZ |
M |
65 |
M 50-59 |
8 |
WARSZAWA |
|
0 |
5km |
0:36:55 |
8.13 |
[km/h] |
0:07:23 |
[min/km] |
107 |
83 |
UMINOWICZ |
OLGA |
K |
42 |
K 40-49 |
15 |
GIŻYCKO |
|
0 |
5km |
0:37:56 |
7.91 |
[km/h] |
0:07:35 |
[min/km] |
108 |
49 |
ŁUKASIK |
PIOTR |
M |
66 |
M 30-39 |
19 |
ŁÓDŹ |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:38:33 |
7.78 |
[km/h] |
0:07:43 |
[min/km] |
- |
6 |
BRANDEBURG |
KAROLINA |
K |
- |
K 30-39 |
- |
ŁÓDŹ |
GALANCI CIEKACZE |
0 |
5km |
0:00:00 |
- |
[km/h] |
0:00:00 |
[min/km] |
- |
18 |
GRYGO |
ADRIAN |
M |
- |
M 0-29 |
- |
EŁK |
|
0 |
5km |
0:00:00 |
- |
[km/h] |
0:00:00 |
[min/km] |
- |
31 |
KAZANIECKI |
WIESLAW |
M |
- |
M 60-69 |
- |
WYDMINY |
BBL WYDMINY |
0 |
5km |
0:00:00 |
- |
[km/h] |
0:00:00 |
[min/km] |
- |
35 |
KORNATOWSKI |
ROBERT |
M |
- |
M 30-39 |
- |
OLSZTYN |
|
0 |
5km |
0:00:00 |
- |
[km/h] |
0:00:00 |
[min/km] |
- |
51 |
MINIEWICZ |
RENATA |
K |
- |
K 0-29 |
- |
ZAWADY |
BIEGAJACE PODLASIE |
0 |
5km |
0:00:00 |
- |
[km/h] |
0:00:00 |
[min/km] |
- |
57 |
OŁOWSKI |
KAMIL |
M |
- |
M 30-39 |
- |
DZIERZGOŃ |
DZIERZGOŃ TEAM |
0 |
5km |
0:00:00 |
- |
[km/h] |
0:00:00 |
[min/km] |
- |
65 |
PIWOŃSKA |
JULITA |
K |
- |
K 40-49 |
- |
EŁK |
SUPERDRUŻYNAEŁK |
0 |
5km |
0:00:00 |
- |
[km/h] |
0:00:00 |
[min/km] |
- |
92 |
POKRZYWIŃSKI |
KRZYSZTOF |
M |
- |
M 50-59 |
- |
POLICE |
WIOSKA BIEGACZY |
|
5km |
0:00:00 |
- |
[km/h] |
0:00:00 |
[min/km] |