Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pypłacz Martyna Mysłowice 400m Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice
2 Szczepański Wojciech Katowice 400m
3 Sakwerda Alicja Ruda Śląska 400m
4 Wojtanowski Mateusz Mysłowice 200m
5 Szołtysik Karolina Bytom 400m
6 Sakwerda Hanna Ruda Śląska 200m
7 Giereś Natan Mysłowice 200m
8 Szołtysik Bartosz Bytom 400m
9 Warda Paulina Świętochłowice 400m
10 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie 400m
11 Wojtanowski Tymoteusz Mysłowice 200m
12 Khelouf Aliyah Katowice 200m
13 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie 400m
14 Warda Liliana Świętochłowice 200m
15 Cyrus Zosia Rybnik 200m
16 Lorenc Lena Czeladź 400m
17 Życzyńska Marianna Sosnowiec 200m
18 Szoblik Karol Chorzów 200m
19 Lerch Dawid Knurów 400m
20 Lorenc Filip Czeladź 200m
21 Radwańska Kinga Siemianowice Śląskie 200m
22 Cieśla Piotr Katowice 200m
23 Lerch Dawid Knurów 800m
24 Matura Filip Knurów 200m
25 Brzezińska Maja Chrząstowice 200m
26 Gajewska Małgorzata Katowice 200m
27 Wojcik Lena Katowice 400m
28 Cieśla Szymon Katowice 200m
29 Skrzypczyk Kinga Katowice 200m
30 Krzemień Kornel Bukowno 400m
31 Dejas Krzysztof Mysłowice 800m
32 Wieczorek Wiktor Chorzów 200m
33 RYDZEK JAKUB SOSNOWIEC 200m
34 Wieczorek Wojciech Chorzów 200m
35 Szkoda Piotr Mysłowice 800m
36 Iwanek Szymon SOSNOWIEC 200m
37 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec 200m
38 WĄS PIOTR BUKOWNO 400m
39 Michoń Bartosz SOSNOWIEC 200m
40 Węgrzyn Karolina Ćwiklice 200m
41 Węgrzyn Tomasz Ćwiklice 400m
42 Opiłka Maciej Ruda Śląska 400m
43 Ledwoch Wiktoria Siemianowice Śląskie 200m
44 Mokryński Alek SOSNOWIEC 200m
45 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska 400m
46 Wąs Jakub Bukowno 200m
47 Śmiłowski Igor Świętochłowice 200m
48 Bielec Agnieszka Zabrze 400m
49 Machowiak Michał Katowice 200m
50 Golańska Nadia Katowice 200m
51 Machowiak Kamil Katowice 200m
52 Walaszczyk Alicja Siemianowice Śląskie 400m
53 Gieroszka Michał Katowice 400m
54 Wiencek Karolina Katowice 200m
55 Wiencek Ernest Katowice 800m
56 PIETRASIK Lena KATOWICE 400m
57 Radwański Daniel Siemianowice Śląskie 200m
58 Kubala Jakub katowice 200m
59 Rygus Lidia Siemianowice Śląskie 200m
60 Kurczabińska Julia Katowice 400m
61 PIETRASIK Laura Katowice 400m
62 Niski Adrian Chorzów 200m
63 Wydra Anna KATOWICE 400m
64 Krupa Zuzanna Radzionków, pow. tarnogórski 400m
65 Niedziela Martyna Katowice 400m
66 Skupień Jagoda Katowice 400m
67 Pustelnik Jakub Katowice 400m
68 Skupień Dorota Katowice 200m
69 Woźnicki Mateusz mysłowice 200m
70 Klimek Kacper Katowice 200m
71 Pustelnik Alicja Katowice 200m
72 Mołczanowicz Zuzanna Zabrze 200m
73 Nowak Karolina Knurow 200m
74 Oziębło Maja Chorzów 200m
75 Rus Martyna Ruda Śląska 200m
76 Oziębło Adam Chorzów 200m
77 Plewiński Mateusz Świętochłowice 800m
78 Wieczorek Kacper Chorzów 200m
79 Gajda Oliwier Katowice 400m
80 Straszak Filip Mysłowice 400m
81 Wieczorek Zuzanna Chorzów 200m
82 Plewińska Natalia Świętochłowice 400m
83 Jóźwiak Martyna Tarnowskie Góry 800m
84 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry 200m
85 Walczak Pascal Katowice 200m
86 Masoń Wojciech Zabrze 400m
87 Burzawa Tymon TYCHY 400m
88 Ksawery Łatacz Siemianowice Śląskie 200m
89 Bożek Jan Katowice 400m
90 Burzawa Iga Tychy 200m
91 Parkasiewicz Anita Tarnowskie Góry 400m
92 Niedziela Adrian Katowice 800m
93 Straszak Katarzyna Mysłowice 400m
94 Księżyk Henryk Chorzow 200m
95 Wojtasińska Karolina Siemianowice Śląskie 800m
96 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie 400m
97 Bącol Wojciech Ruda Śląska 400m
98 Posmyk Miłosz Siemianowice Śląskie 400m
99 Bącol Natalia Ruda Śląska 400m
100 Bartoszek Matylda Ruda Śląska 400m


Wyświetleń: 3601

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ