Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | 400m | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | |
2 | Szołtysik Karolina | Bytom | Polska | 400m | ||
3 | Szołtysik Bartosz | Bytom | Polska | 400m | ||
4 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m | ||
5 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m | ||
6 | RYDZEK JAKUB | SOSNOWIEC | Polska | 200m | ||
7 | WĄS PIOTR | BUKOWNO | Polska | 400m | ||
8 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
9 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
10 | Wąs Jakub | Bukowno | Polska | 200m | ||
11 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | 200m | ||
12 | PIETRASIK Lena | KATOWICE | Polska | 400m | ||
13 | PIETRASIK Laura | Katowice | Polska | 400m | ||
14 | Niski Adrian | Chorzów | 200m | |||
15 | Niedziela Martyna | Katowice | Polska | 400m | ||
16 | Mołczanowicz Zuzanna | Zabrze | Polska | 200m | ||
17 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | 400m | ||
18 | Niedziela Adrian | Katowice | Polska | 800m | ||
19 | Wojtasińska Karolina | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m | ||
20 | Pietrzak Antek | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m | ||
21 | Nos Ksawery | Siemianowice | Polska | 200m | ||
22 | Pietrzak Ola | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m | ||
23 | Betka Jakub | Będzin | Polska | 200m | ||
24 | Nos Aleksander | Siemianowice | Polska | 200m | ||
25 | Sakwerda Alicja | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
26 | Sakwerda Hanna | Ruda Śląska | Polska | 200m | ||
27 | Radwańska Kinga | Siemianowice Śląskie | Republika Południowej Afryki | 200m | ||
28 | Cieśla Piotr | Katowice | Polska | 200m | ||
29 | Cieśla Szymon | Katowice | Polska | 200m | ||
30 | Dejas Krzysztof | Mysłowice | Polska | 800m | ||
31 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | 200m | ||
32 | Wieczorek Wojciech | Chorzów | Polska | 200m | ||
33 | Szkoda Piotr | Mysłowice | Polska | 800m | ||
34 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | 400m | ||
35 | Wiencek Karolina | Katowice | Polska | 200m | ||
36 | Wiencek Ernest | Katowice | Polska | 800m | ||
37 | Radwański Daniel | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m | ||
38 | Rygus Lidia | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m | ||
39 | Pustelnik Jakub | Katowice | Polska | 400m | ||
40 | Pustelnik Alicja | Katowice | Polska | 200m | ||
41 | Nowak Karolina | Knurow | Polska | 200m | ||
42 | Rus Martyna | Ruda Śląska | Polska | 200m | ||
43 | Plewiński Mateusz | Świętochłowice | Polska | 800m | ||
44 | Plewińska Natalia | Świętochłowice | Polska | 400m | ||
45 | Jóźwiak Martyna | Tarnowskie Góry | Polska | 800m | ||
46 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | 200m | ||
47 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | 200m | ||
48 | Ksawery Łatacz | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m | ||
49 | Bożek Jan | Katowice | Polska | 400m | ||
50 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | 400m | ||
51 | Bącol Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
52 | Bącol Natalia | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
53 | Bartoszek Matylda | Ruda Śląska | Polska | 400m | ||
54 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | 800m | ||
55 | Szczepański Maksymilian | Katowice | Polska | 400m | ||
56 | Szczepański Wojciech | Katowice | Polska | 400m | ||
57 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | 200m | ||
58 | Warda Paulina | Świętochłowice | Polska | 400m | ||
59 | Khelouf Aliyah | Katowice | Polska | 200m | ||
60 | Warda Liliana | Świętochłowice | Polska | 200m | ||
61 | Lerch Dawid | Knurów | Polska | 400m | ||
62 | Matura Filip | Knurów | Polska | 200m | ||
63 | Iwanek Szymon | SOSNOWIEC | Polska | 200m | ||
64 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | 200m | ||
65 | Michoń Bartosz | SOSNOWIEC | Polska | 200m | ||
66 | Ledwoch Wiktoria | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m | ||
67 | Mokryński Alek | SOSNOWIEC | Polska | 200m | ||
68 | Golańska Nadia | Katowice | Polska | 200m | ||
69 | Gieroszka Michał | Katowice | Polska | 400m | ||
70 | Kubala Jakub | katowice | Polska | 200m | ||
71 | Wydra Anna | KATOWICE | Polska | 400m | ||
72 | Krupa Zuzanna | Radzionków, pow. tarnogórski | Polska | 400m | ||
73 | Woźnicki Mateusz | mysłowice | Polska | 200m | ||
74 | Straszak Filip | Mysłowice | Polska | 400m | ||
75 | Parkasiewicz Anita | Tarnowskie Góry | Polska | 400m | ||
76 | Straszak Katarzyna | Mysłowice | Polska | 400m | ||
77 | Bajorek Emilia | Chorzów | Polska | 200m | ||
78 | KLICH Maja | MYSŁOWICE | Polska | 400m | ||
79 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 200m | ||
80 | Żółtowski Jan | Świętochłowice | Polska | 400m | ||
81 | Pawełczyk Lena | Katowice | Polska | 200m | ||
82 | Żółtowski Franciszek | Świętochłowice | Polska | 200m | ||
83 | Wojtanowski Mateusz | Mysłowice | Polska | 200m | ||
84 | Wojtanowski Tymoteusz | Mysłowice | Polska | 200m | ||
85 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | 200m | ||
86 | Lorenc Lena | Czeladź | Polska | 400m | ||
87 | Szoblik Karol | Chorzów | Polska | 200m | ||
88 | Lorenc Filip | Czeladź | Polska | 200m | ||
89 | Lerch Dawid | Knurów | Polska | 800m | ||
90 | Wojcik Lena | Katowice | Polska | 400m | ||
91 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | 200m | ||
92 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | 400m | ||
93 | Walaszczyk Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m | ||
94 | Skupień Jagoda | Katowice | Polska | 400m | ||
95 | Skupień Dorota | Katowice | Polska | 200m | ||
96 | Oziębło Maja | Chorzów | Polska | 200m | ||
97 | Oziębło Adam | Chorzów | Polska | 200m | ||
98 | Wieczorek Kacper | Chorzów | Polska | 200m | ||
99 | Wieczorek Zuzanna | Chorzów | Polska | 200m | ||
100 | Masoń Wojciech | Zabrze | Polska | 400m |
Wyświetleń: 6429