Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krajewski Feliks | Łódź | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | Galanci Ciekacze | opłacono |
2 | Bełbot Julia | Giżycko | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | Przedszkole nr 4 w Giżycku | opłacono |
3 | Zubowicz Antoni | Mazuchówka | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | opłacono | ||
4 | Sokołowska Julia | Kętrzyn | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | opłacono | |
5 | Szydłowska Oliwia | Kleszczewo k.Giżycka | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | Sp Staświny | opłacono |
6 | Szydłowska Iga | Kleszczewo k.Giżycka | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | Sp Staświny | opłacono |
7 | Boruta Kacper | Pietrasze | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | opłacono | |
8 | Rolnik Zuzanna | Wydminy | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | Sloneczna Kraina | opłacono |
9 | Ostrowska Kaja | Wydminy | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | opłacono | |
10 | Piłat Zuzanna | Olsztyn | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | opłacono | |
11 | Urynowicz Wojtek | Wydminy | Polska | Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m | opłacono | |
12 | Jeliński Jakub | Orzysz | Polska | Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m | Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub Wikingowie Pisz | opłacono |
13 | Hnyłycia Igor | Stadnica | Polska | Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m | Banie Mazurskie | opłacono |
14 | Sawoń Piotr | WYDMINY | Polska | Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m | MAZUR WYDMINY | opłacono |
15 | SZUMIŁO MICHAŁ | Ełk | Polska | Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m | Lysy 666 Team | opłacono |
16 | Rolnik Bartosz | Wydminy | Polska | Bieg Urwisów, chłopcy rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | opłacono |
17 | Salewska Hanna | GDYNIA | Polska | Bieg Urwisów, dziewczęta rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m | Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia | opłacono |
18 | Dziki Michalina | Wydminy | Polska | Bieg Urwisów, dziewczęta rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m | Promień Wydminy | opłacono |
19 | Dziki Filip | Wydminy | Polska | Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | opłacono |
20 | Urbanowicz Miłosz | Suwałki | Polska | Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | szkoła Podstawowa nr 7 Suwałki | opłacono |
21 | Szydłowski Sebastian | Chełmno | Polska | Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | opłacono | |
22 | Modzelewski Piotr | Ełk | Polska | Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | opłacono | |
23 | Kowalski Kornel | Ełk | Polska | Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | Rona | opłacono |
24 | Szydłowski Wiktor | Kleszczewo k.Giżycka | Polska | Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | Sp Staświny | opłacono |
25 | Gabruś Jakub | Ełk | Polska | Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | opłacono | |
26 | Sawoń Paweł | WYDMINY | Polska | Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | opłacono | |
27 | Jelinska Julia | Orzysz | Polska | Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub Wikingowie Pisz | opłacono |
28 | Jelska Anna | Białystok | Polska | Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
29 | Ostrowski Wiktor | Wydminy | Polska | Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m | opłacono | |
30 | Jagłowski Kacper | Suwałki | Polska | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | RozbieganeSuwałki | opłacono |
31 | Dubel Szymon | Kętrzyn | Polska | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | opłacono | |
32 | Nowicki Igor | Suwałki | Polska | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | ROZBIEGANESUWAŁKI | opłacono |
33 | Grenda Jan | Łódź | Polska | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | Galanci Ciekacze | opłacono |
34 | Szydłowski Kacper | Chełmno | Polska | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | opłacono | |
35 | Korzeniowski Adam | łódź | Polska | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | Galanci Ciekacze | opłacono |
36 | Dubel Jakub | Kętrzyn | Polska | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | opłacono | |
37 | Maciejewski Franciszek | Ełk | Polska | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | Szkoła podstawowa nr 1 Ełk | opłacono |
38 | Zubowicz Witold | Mazuchówka | Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | opłacono | ||
39 | Sar Aleksandra | Piotrków Tryb. | Polska | Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | Fudu & Co. Sport team | opłacono |
40 | Kowalska Estera | Ełk | Polska | Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | opłacono | |
41 | Białczak Alicja | Rogóż | Polska | Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | Lekkoatletyka dla każdego | opłacono |
42 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Polska | Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku | opłacono |
43 | Szpak Gabriela | Giżycko | Polska | Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m | opłacono |
Wyświetleń: 14285