IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bełbot Julia Giżycko Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Przedszkole nr 4 w Giżycku opłacono
2 Bełbot Wiktoria Giżycko Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku opłacono
3 Bajena Julia Białystok Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m
4 Bajena Aleksandra Białystok Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m
5 Białczak Alicja Rogóż Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Lekkoatletyka dla każdego opłacono
6 Zubowicz Witold Mazuchówka Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
7 Zubowicz Antoni Mazuchówka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
8 Urbanowicz Miłosz Suwałki Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m szkoła Podstawowa nr 7 Suwałki opłacono
9 Hnyłycia Igor Stadnica Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Banie Mazurskie opłacono
10 Szydłowski Kacper Chełmno Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
11 Szydłowski Sebastian Chełmno Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
12 Modzelewski Piotr Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
13 Kowalska Estera Ełk Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
14 Kowalski Kornel Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Rona opłacono
15 Jelska Anna Białystok Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m 3T BIAŁYSTOK opłacono
16 Jagłowski Kacper Suwałki Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m RozbieganeSuwałki opłacono
17 Sar Aleksandra Piotrków Tryb. Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Fudu & Co. Sport team opłacono
18 Sokołowska Julia Kętrzyn Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
19 Szydłowska Oliwia Kleszczewo k.Giżycka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sp Staświny opłacono
20 Szydłowska Iga Kleszczewo k.Giżycka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sp Staświny opłacono
21 Szydłowski Wiktor Kleszczewo k.Giżycka Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Sp Staświny opłacono
22 Szpak Gabriela Giżycko Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
23 Boruta Kacper Pietrasze Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
24 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Lysy 666 Team opłacono
25 Rolnik Zuzanna Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sloneczna Kraina opłacono
26 Rolnik Bartosz Wydminy Bieg Urwisów, chłopcy rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m LUKS Sport z Kulturą Wydminy opłacono
27 Ostrowski Wiktor Wydminy Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
28 Ostrowska Kaja Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
29 Gabruś Jakub Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
30 Grenda Jan Łódź Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Galanci Ciekacze opłacono
31 Korzeniowski Adam łódź Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Galanci Ciekacze opłacono
32 Piłat Zuzanna Olsztyn Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
33 Jeliński Jakub Orzysz Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub Wikingowie Pisz opłacono
34 Jelinska Julia Orzysz Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub Wikingowie Pisz opłacono
35 Dubel Szymon Kętrzyn Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
36 Dubel Jakub Kętrzyn Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m opłacono
37 Sawoń Paweł WYDMINY Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m opłacono
38 Sawoń Piotr WYDMINY Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m MAZUR WYDMINY opłacono
39 Nowicki Igor Suwałki Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m ROZBIEGANESUWAŁKI opłacono
40 Dziki Michalina Wydminy Bieg Urwisów, dziewczęta rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m Promień Wydminy opłacono
41 Dziki Filip Wydminy Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m LUKS Sport z Kulturą Wydminy opłacono
42 Urynowicz Wojtek Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m opłacono
43 Maciejewski Franciszek Ełk Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Szkoła podstawowa nr 1 Ełk opłacono
44 Krajewski Feliks Łódź Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Galanci Ciekacze opłacono
45 Salewska Hanna GDYNIA Bieg Urwisów, dziewczęta rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia opłacono


Wyświetleń: 4103

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ